בקשות ושאלות (לא הכוונה)

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
האם מדובר בחופשי חודשי שעולה 346 ש"ח?

גבולות חופשי חודשי לוד- תל אביב
האם כוללת נסיעה עירונית בכל גבולות קוד 42 (קרי לענינינו נסיעה בין תל אביב לפתח תקווה)?
האם מדובר בחופשי חודשי שעולה 346 ש"ח?
חופשי חודשי זה תקף בקווי חברת קווים ואגד בלבד כאשר הגבול הצפוני הוא כביש 5 (מורשה-הכפר הירוק-גלילות) והגבול המזרחי הוא כביש 4 (מורשה, מחלף גהה, מחלף גבעת שמואל, בר אילן). למרות זאת, החופשי חודשי תקף גם בתל השומר.
&nbsp
כאמור, תוכל להשתמש בחופשי חודשי זה לנסיעה לצומת גהה שזה טכנית תחילת פתח תקווה. מותר לך לרדת גם בתחנת האוטובוס שנמצאת בשטחה של פתח תקווה במחלף גהה, הסיבה לכך היסטורית. בבניית הגשר, הועתק הצומת ממזרח למערב והתחנות נשארו במקומן וכך גם כל ההסכמים לגביהן.

rainbows21

New member
רב קו רכבת משולב

בקשות ושאלות (לא הכוונה)
רב קו רכבת משולב
רציתי לשאול האם רב קו משולב עם אגד תחבורה,
מאפשר לי נסיעות בתוך אשדוד.
שאלתי במוקד של הרכבת הם ידעו לענות לי, אבל במוקד של אגד לא.
&nbsp

olli3

New member
מנהל
ראשית מדובר ב"אגד תעבורה.

רב קו רכבת משולב
&nbsp
ראשית מדובר ב"אגד תעבורה.
שנית, אגד לא יעזרו לך בזה כי קואופרטיב אגד וחברת אגד תעבורה הם גופים שונים.
&nbsp
שלישית, השאלה שלך כלל לא ברורה. מהו רב קו משולב עם אגד תעבורה? רב קו הוא כרטיס נסיעות ארצי ועליו טוענים חוזים שונים. האם התכוונת לחופשי גמיש 30 שולב אוטובוסים שנמכר על ידי רכבת ישראל? במידה ולכך התכוונת, אז כן, חופשי גמיש 30 משולב באוטובוסים באשדוד תקף אך ורק לקווי אגד תעבורה העירוניים באשדוד.
&nbsp
רשימת התעריפים מופיעה כאן, יש להסתכל על המוצא והיעד הרלוונטיים: http://www.rail.co.il/HE/Tickets/Documents/January2014/תקופתי 30 יום משולב אגד תעבורה.pdf

מאיפה ולאן בדיוק אתה נוסע?

רב קו רכבת משולב
&nbsp
מאיפה ולאן בדיוק אתה נוסע?
&nbsp

רב קו

אני נוסעת לת"א
מ-אשדוד לעזריאלי ברכבת.
ואני צריכה קו כדי להגיע מהבית שלי לתחנת רכבת
בכל יום וחזור
לכן אני חושבת לקנות רב קו משולב 30 עם אגד תעבורה
רב קו
סליחה את

&nbsp
את יכולה לקנות את המשולב של הרכבת-רב קו גמיש 30 משולב אוטובוס - אגד תעבורה.
&nbsp
מאפשר נסיעה חופשית ללא הגבלה ברכבת במשך 30 יום, מיום כניסת הכרטיס לתוקף בקו הנבחר.
אוטובוס: מאפשר נסיעה בקווי האוטובוס של 'אגד תעבורה' בנתניה, קריית גת, אשקלון ואשדוד.

rainbows21

New member
תודה:) שאלתי פה כיוון

רב קו
סליחה את

&nbsp
את יכולה לקנות את המשולב של הרכבת-רב קו גמיש 30 משולב אוטובוס - אגד תעבורה.
&nbsp
מאפשר נסיעה חופשית ללא הגבלה ברכבת במשך 30 יום, מיום כניסת הכרטיס לתוקף בקו הנבחר.
אוטובוס: מאפשר נסיעה בקווי האוטובוס של 'אגד תעבורה' בנתניה, קריית גת, אשקלון ואשדוד.
תודה:) שאלתי פה כיוון
שכאשר התקשרתי למוקדנים של אגד תעבורה הם בכלל לא ידעו על זה והמוקדנים של הרכבת אמרו לי שהנסיעות באוטובוס לא תקפות. בקיצור קצת שיגעו אותי.. אז טוב שיש את הפורום הזה

olli3

New member
מנהל
את זה אני יודע. אבל לא ידעתי שאפשר לצאת בכל

חופשי חודשי/גמיש30
השינוי נעשה כבר די מזמן -ניתן להטעין רק על גבי רב קו
תחנה בדרך. נניח חופשי גמיש 30 מאשדוד לת"א ונוסע שרוצה לרדת בראשל"צ. אז לא ידעתי שכשהוא יעביר את הרב קו שלו בראשל"צ זה יאפשר לו לצאת. חשבתי שעדיין צריך מאבטח שיפתח.

רק במשה דיין ולא בראשונים

תחנה בדרך. נניח חופשי גמיש 30 מאשדוד לת"א ונוסע שרוצה לרדת בראשל"צ. אז לא ידעתי שכשהוא יעביר את הרב קו שלו בראשל"צ זה יאפשר לו לצאת. חשבתי שעדיין צריך מאבטח שיפתח.
רק במשה דיין ולא בראשונים
&nbsp

מצב
הנושא נעול.
למעלה