בקשות ושאלות (לא הכוונה)

מצב
הנושא נעול.
יש עניין.

ויקי הסטוריית מסלולי קווים
לא ראיתי היענות - האם יש רצון למשהו כזה? אם יש עניין, אוכל להקים תת-דומיין לדומיין שלי ולהפנות אותו לשרת ויקי, אבל אין טעם לעשות את זה אם אני אהיה היחיד שיכתוב בוויקי...
יש עניין.

שאלה בעניין הכריזה באוטובוס כמו התחנה הבאה

בקשות ושאלות (לא הכוונה)
ככה וככה

אוקי אז שלשום נסעתי מצומת השיטה עד לבית שאן וכל הדרך באוטובוס שמעתי כריזה שמזכירה כל תחנה הבאה מהי אבל אתמול כשנסעתי באוטובוס קו 412 הלוך ובחזור ב 411 של חברים קווים כמובן ולא היה בהם האם זה לא בכל האוטובסים מוטמן המנגנון הזה או מה שבחלק יש ובחלק אין?

טנק2

New member
באוטובוסים ישנים

ככה וככה

אוקי אז שלשום נסעתי מצומת השיטה עד לבית שאן וכל הדרך באוטובוס שמעתי כריזה שמזכירה כל תחנה הבאה מהי אבל אתמול כשנסעתי באוטובוס קו 412 הלוך ובחזור ב 411 של חברים קווים כמובן ולא היה בהם האם זה לא בכל האוטובסים מוטמן המנגנון הזה או מה שבחלק יש ובחלק אין?
באוטובוסים ישנים
בעיקר בחברות הוותיקות (קרי אגד ודן) ישנם אוטובוסים ללא כריזה וללא שילוט אלקטרוני. אולם ייזקף לטובתן החידוש המהיר של צי האוטובוסים באוטובוסי euro 5 ועוד מעט euro 6, עם כריזה ושילוט אלקטרוני עוד לפני שהתחילו בכך חברות צעירות בהרבה.

ייתכן מאוד שהנהג פשוט לא הפעיל את הכריזה, או שהיא הייתה לא תקינה.

באוטובוסי קווים, יש (כמעט לכולם, ככל הידוע לי) כריזה ושילוט אלקטרוני (שילוט בעיקר בבינעירוניים-לעת עתה). הנהג ככל הנראה לא הפעילם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה