מפגש ביום חמישי בערב

אמא11

New member
מפגש ביום חמישי בערב

ביום חמישי 9.8.12, יתקיים המפגש הדו-שבועי שלנו וכולם מוזמנים.

המפגש יתקיים בכתובת:
השל סנטר
רחוב נחלת בנימין 85
קומה 2 (במעלית)
תל אביב

נפגשים בשעה 19.30 עד 22.00 ואולי קצת יותר.

אבקש לנסות להגיע בזמן.

המפגש מיועד רק לאנשים שיש להם OCD ולא לבני משפחה וחברים.

כל אחד יכול להצטרף, גם כאלה שלא היו במפגשים קודמים.

הקבוצה היא שלנו, לתמיכה ועזרה הדדית ואין הנחיה של מישהו מקצועי.

מקום המפגש ניתן לנו בחינם , אולם אנו נמשיך לאסוף 5 ש"ח למשתתף, ומי שיכול מביא במבה או בקבוק שתיה וכאלה (דבר אחד).

שוב אדגיש, ואנו מדגישים זאת גם בתחילת כל פגישה, כי אנו מתחייבים ומחויבים לסודיות וכל דבר פרטי שנאמר במפגש נשאר חסוי.

יום טוב
תמי

michalk121279

New member
בקשה...

שלום תמי,
מקווה שתקראי את בקשתי ותוכלי להציג אותה בפני חבריי הקבוצה.
שמי מיכל ואני מתמחה בפסיכולוגיה חינוכית תואר שני. כחלק מדרישות הלימודים אני מבצעת מחקר בנושא OCD אצל מבוגרים. המחקר הוא לכתיבת מאמר-תזה ולכך חשיבות להרחבת המידע המקצועי בתחום.
המחקר דורש העברת שאלונים: שאלונים לאבחון ocd וגם שאלונים קצרים לבחינת קשר הורה-ילד.
בכדי להעביר שאלונים עליי להיפגש אישית עם האנשים, השאלונים אנונימיים לחלוטין ויינתן שי סמלי כאות תודה על ההשתתפות.
בנוסף, אוכל להעביר לאותו משתתף מידע לגבי באם עומד בקריטריונים של ocd כיום, וכן כמובן מידע בסיום המחקר לגבי הממצאים.
יש לי קשר אישי לתחום החרדה וOCD, יש לי אחות חרדתית עם מחשבות טורדניות, ללא סימפטומים התנהגותיים קומפולסיביים, אך עם התקפי חרדה. התחום מאוד מעניין אותי, אני עובדת עם ילדים שאובחנו עם ocd במרכז גשר שהינו שלוחה של ביה"ח "שלוותה".
אני מאוד אשמח אם תוכלי לשאול את חברי הקבוצה, באם מישהו ירצה להשתתף במחקר. אוכל לפגוש אותו איפה שנוח לו.

אני מעריכה זאת מאוד,
מיכל 0544614132 [email protected]

למעלה