שרשור שאלות ליום ראשון

hanitos1

New member
יש מצב שרק אני חולת נפש שקונה משהו מוצלח ורוצ

רוצה ממנו עוד ...
והשאלה היא מברשת 129 של מק שעשיתי בלגן שלם לגביה עברה חפיפה בשלום וקיבלה את הצורה המיוחלת ומאז אני והיא בלתי נפרדות (סומק הצללןת )
האם לקנות עוד אחת לקנות או לא לקנות זאת השאלה????????..

מתלבטת בינה לבין הסומק הזויתית (הלבנה לא זוכרת את המספר) הכל בגלל סטפניD מה אתן אומרות???

R o c h a1

New member
למה? מברשות יקרות אם שומרים עליהם הן יחזיקו

שנים על גבי שנים

להצללות ממליצה בחום על 138

בצורת טיפה.
המברשת הראשונה שקניתי במאק, והכי אהובה עליי מבין 100+ מברשות שיש ברשותי

hanitos1

New member
יש לי אותה היא באמת טובה אבל......

רציתי לרשום איזשהו תרוץ שקר למה אני חמדנית ובא לי עודדדד

2 שאלות בנוגע לפייס אנד בודי

1. אני לא זוכרת את המספר שקניתי. זכור לי 1.. וראיתי שיש N1 יש מצב שזה זה, אבל איפה זה רשום?

2. יש מצב שהצבע התכהה??

marina4o

New member
בתחתית הבקבוק מסומן הגוון ובהחלט יכול להיות

שהגוון מתכהה מעט עם הזמן

דנה255

New member
עזרה --- Chanel Vitalumiere Aqua

שלום
אני מעוניינת לקנות את המייק אפ של שאנל.
האם מישהי יודעת כמה הוא עולה בדיוטיפרי בארץ? מוחרים אותו שם בכלל?
כרגע אני משתמשת בהלטי מיקס של בורזאה (עם הפקק השחור) גוון 52 והוא קצת צהוב לי...
איזה גוון כדאי לקחת במייק אפ של שאנל כדי שלא יהיה צהוב לי או בהיר ?
B או BR? ואיזה מס'?

תודה

mikey mouse1

New member
יש דבר שמסתיר פגמי עור?

אני בת 22, ולצערי יש לי חורים בפנים כתוצאה מאקנה וחיטוטים בפנים,
ואני משתמשת במייק-אפ של אסתי לאודר- הדאבל וואר,
אבל עדיין רואים לי את החורים
האם אתן מכירות מוצר טוב שיכול לגרום לפנים שלי להיראות חלקות וזוהרות ?...... תודה!
נ.ב- יש לי עור מעורב.

לימי43

New member
אולי לנסות את אחד מהקורקטורים של עופרה

שנועדו "למלאות" את החורים ולטשטש

umpalumpa7

New member
איזה קורקטורים? את מתכוונת לקונסילר?

סורי שאני מתפרצת לשאלה, אני גם צריכה :)

אפרסק34

New member
מישהי התנסתה בRCK?

ויש לה חוות דעת? אם כן, אשמח אם תצייני מה הצבע עור שלך:) לי יש עוד ביינוני-שזוף, כלומר שזוף במידה..לא שחורה.. ואשמח לדעת אם זה באמת מעמיק שיזוף ואיך נראה :) תודה מראש!

בהחלט יש ניסיון !!

בגדול אני אישית בהירה מאד. בהירה שברמה שאני זוהרת באולטרא סגול.
ניסיתי בהתחלה את הגוון הבהיר מבין השלושה אבל הוא כמעט לא מורגש עלי, במקרה הזה הוא יותר שימר שנותן ברק ומשפר את מראה העור.

הגוון הבינוני - מדיום כבר יותר מורגש עלי אבל להגיד שזה נותן מראה משזף ? אני ממש לבנה עם נטייה לאפור אז הוא מאזן קצת את הצבע והעור נראה מבריק ויפה וגם איכשהו פגמים למינהם נעלמים מהעין.

הגוון השלישי משזף ! קוראים לו TAN יש לו טיפה תת גוון כתום אבל ממה שניסיתי על עצמי ועל לקוחות הוא מתקבל ממש יפה.

היתרון שלו שלא צריך כמות גדולה והוא מתקבע ולא זז וגם לא מלכלך.
המרקם נעים מאד, כמעט כמו מוס, התוצאה הסופית יפה והכי חשוב מצטלמת כמו מיליון דולר :)

חסרונות : חשוב לשים לב למריחה טוב טוב כדי שלא יהיו אזורים שלא מרחת ויראו מוזר פתאום (מראה הכתמים מעולם לא החמיא לאיש). בנוסף הוא מאד אבל מאד מאד מבריק ומי שלא אוהבת....

גילוי נאות: נמכר גם בפרושופ, אני והמאפר אשר כהן הבעלים של פרושופ. אם תרצי לשאול עוד דברים תרגישי חופשי לפנות אליי בפרטי.

אפרסק34

New member
שמחה לשמוע :)

האם יש איזשהי דרך להתנסות בו פנים מול פנים :) או לקבל דוגמית? המוצר יחסית יקר ולא ארצה לבזבז את כספי לשווא :)

אז ככה

לצערי החברה שמיבאת את המוצר הלא היאofra לא מספקת דוגמיות למוצר. האמת שאני לא חושבת שיש למוצר הזה דוגמיות. באשר לכמה שימושים הוא מספיק זה תלוי באילו אזורים תשתמשי. בדרך כלל לכלות שלי מספיקה כמות קטנה לאזור הכתפיים, הדקולטה, הצוואר והידיים והמוצר מספיק לי לכמות יפה של כלות. לחילופין יש לי לקוחה שמשתמשת בו כאילו היה קרם לחות וצובעת את הכל חוץ מהמעט שהיא לובשת o_O והוא מספיק לה למשהו כמו שלוש או ארבע פעמים. אז זה מאד תלוי בצרכים שלך. אגב חיפוש זריז ברשת יוביל אותך למלא סרטונים על המוצר. חפשי גם תית שמב של מפתחת המוצר ג'אנה שליפ.

למעלה