שרשור בוקר טוב ו:
לשלישי פעמיים כי טוב

mayane21

New member
שרשור בוקר טוב ו:
לשלישי פעמיים כי טוב

איך ישנו? מה שלומנו הבוקר? ומהן התוכניות ליום זה?

זה המקום שלנו, לשתף בנושאים שונים שלא בהכרח קשורים לנושא הפורום.

mayane21

New member
בוקר מקסים,

היתה לי שינה איכותית הלילה

הגעתי להחלטה שהפלאפון לא יהיה איתי יותר במיטה, אלא בשולחן קטן ליד. אני לא צריכה את הקרינה הזו ליד הראש

אתמול היה לי שיעור טוב
והיום יש לי הרבה דברים חשובים להשלים
אך.. בינתיים נהנת מהאוויר המדהים שנכנס מהחלון, מארוחת הבוקר הטעימה במיוחד בזכות הלחם המלא ממאפייה ביתית שאבא פינק אותי והקפה המשובח

יום נעים לכולם

צונית

New member
את כל כך צודקת!

עד לא מזמן ישנתי בחדר עם טלפון ועם מחשב נייד.
לפעמים הייתי נרדמת כששניהם איתי במיטה! מגלה בבוקר שפשוט נרדמתי על הטלפון או שהמחשב עדיין פתוח לידי (במצב שינה, אבל פתוח).

בקיצור, זה על הפניםםםם אני לא נותנת לזה לקרות יותר. מרחיקה את הטלפון כמה שניתן, המחשב בכלל לא נכנס למיטה איתי, משתמשת בו רק בחוץ. לא מספיק יש סביבנו קרינת WIFI מתמדת, קרינת סלולר, קרינת לא יודעת מה, גם צריך את זה ליד הראש כשאנחנו ישנים??? יצמח לי עוד ראש בסוף

בקיצור
מחזקת את החלטתך!

יום מוצלח יקירה, נהניתי איתך כשקראתי על בריזת הבוקר שלך

מהמם, הולכת לסיים את הקפה בחצר.....

ady18

Well-known member
בוקר טוב

כיפור הזה מלחיץ קצת ימים של הרבה מחשבות ...
הלוואי ויעבור בקלות וימים שקצת מכניסים לדאון...

צונית

New member
בוקר.....

אני כל כך עייייייפההההההההה

לא יודעת למה, כנראה חייבת לעצמי איזה אימון, אני כל בוקר מגרדת את עצמי עם שפכטל מהמיטה, גוררת את עצמי למקלחת כדי להתעורר, נוסעת להרצליה על "טייס אוטומטי" ומתניעה מוח בערך ב10.
הבוקר אני אפילו לא מצליחה להעמיד פנים שאני מנסה להגיע מוקדם לעבודה. אני גמורה בקטע אחר, שעה וחצי של נודניק בטלפון, ועכשיו קפה מול המחשב, ורק אח"כ אני איכשהו אתחיל להתארגן.

חיפשתי איזה תמונת גארפילד מצחיקה על עייפות, ומצאתי מיליון
חחחח איך אני אוהבת את גארפילד

יאללה יום טוב אנשים! שתספיקו הרבה, תעבדו מעט, והכי חשוב - תעשו משהו בשביל עצמכם!

Koszonom

New member
בוקר אור לכולם

אמא שלי העירה אותי בשש וחצי ולצערי אמרתי לה ״אני ערה״ והתעלפתי חזרה עד עכשיו..
פתאום קר לי בבית, שזה ממש מוזר ולא חשבתי שיקרה לי בישראל!

שיהיה יום נפלא ומלא ברגעים טובים!

Gali112

New member
בוקר טוב

יש לי 5 דקות לפני שיתחיל כאן הטירוף. אני בתפקיד חדש ומאתגר מנסה לג'נגל ולשמור על שפיות - חזרתי ביומיים האחרונים ב 20:00 ממוטטת אז פעילות הוזנחה - היום אחזור מוקדם יותר ולא אוותר על חד"כ
&nbsp
יום טוב!

בוקר

קמתי עייפה (כרגיל... לא טיפוס של בוקר בכלל), תיכף אימון, ואז מתכננת לקפוץ לאיזה סידור באוניברסיטה ואחרי זה עבודה. לא משהו מיוחד... אולי אם יהיה לי זמן בין לבין אחפש איזה בגד חדש

למעלה