6x10

WTF?!?!?

בישופ החתיכת %^$%₪^!!
קארי
התחלתי לבכות בסוף
זה כזה לא פייר!! סופסוף משהו רציני בינו לבין אלישה (מזכיר את הישיבה שלה ושל וויל שפתאום הוא החליט לקחת את העסקה).. וזה שהוא שאל אותה אם היא תבקר אותו, הזכיר שלקוחה בעונה הראשונה שאלה אותו את זה.. אבל דיייי אני מקווה שהוא יצא מזה כי זה פשוט לא פייר!!
גרייס הזאת
למה היא מועילה?! למה?!
איליי וג׳ון בצד אחד והבת של איליי בצד שני
אין, היא אדירה! אני אוהב שהיא מעורבת ולא סתם עוזרת..
אלישה ופין

ואני ממש אוהב את ג׳נבה, הגיע הזמן שיביאו לה משהו רציני להתעסק בו..
יפה שהשופט שואל את אלישה על ההתמודדות ודיאן וקארי לא הזכירו את זה בכלל (אם לא מחשיבים את השאלה עם הסכין
)
&nbsp
אבל אוףףף אני מקווה שיש פרק שבוע הבא..

דנה1982

New member
סופסוף פרק טוב!!!

אחרי כמה פרקים שהיו meh סופסוף פרק טוב, אפילו מצוין.
&nbsp
לראות את המשפט גם מהזויות של ג'נבה ושל השופט (וקצת של המושבעים) - גאוני.
&nbsp
האיום של קלינדה על בישופ - אני חייבת להודות שצריכות להיות לה ביצים ענקיות כדי לעשות מהלך כזה על בישופ. בהתחלה כשהיא שאלה את דילן מתי הוא חוזר מביה"ס כל יום, חשבתי שאיכשהו הוא יהיה זה שיציל את קארי (כי יתגלה שהוא שמע את השיחה ההיא). בטח שלא ציפיתי לאיום לשלוח עליו את שירותי הרווחה. שתהיה לי בריאה. היא די הרגה במו ידיה את התיק של קארי.
&nbsp
אני לא יודעת איך אני מרגישה עם זה שקארי קיבל את עסקת הטיעון בסופו של דבר. אחרי שאיבדנו את וויל, לאבד את קארי (ודווקא בעונה מעולה שלו) זה יהיה קשה. אני מניחה שהוא לא עוזב את הסדרה (לפחות לא שמעתי על זה כלום) אבל עדיין זה פשוט לא יהיה אותו הדבר. אז נשארנו עם המירוץ של אלישה, ודיאן נשארת לבד במשרד?
&nbsp
הקטע עם האיומים של אלישה - זה פשוט היה קורע. גם האיום עצמו, גם השיחה במשרד המנהל, גם ההתנהלות של איליי לאורך המשבר הזה. כשהמורה ביקשה להיפגש איתה, לא ציפיתי לסוג של שוחד בחירות כזה (חשבתי שיש למורה בעיה עם עמדה/דעה מסוימת של אלישה) אבל זה די היה מתבקש. סחתיין על אלישה שלא נשברה. בכל מקרה, זה היה סיפור מעולה, והדינמיקה של הצוות פשוט מדהימה. את ניילס (או איך שלא קוראים לו בסדרה... פריידי?) אני מתחילה לחבב...
&nbsp
אלישה ופין... הסצינה בדיינר קצת הייתה מוגזמת (במקרה הפסקת חשמל, אז במקרה צריך לשים להם נר ובמקרה יש שם בחור עם גיטרה לתת קצת מוזיקה רומנטית ברקע) אבל בונים את המתח ביניהם בצורה מאוד משכנעת וטובה. אני מרוצה. אני אהיה עוד יותר מרוצה כשגם ייצא מזה משהו...

זה היה עצוב שהוא קיבל את העסקה, אני מקווה שיפתרו את זה בפרק הבא או עד סוף העונה כי בקצב הזה רק אלישה תשאר לעונה הבאה..
ואהבתי את זה שאלישה לא הסכימה לסחטנות אבל פיטר כן.. רק מראה את ההבדל בינהם..

למעלה