זבנג וגמרנו

אורון V1

New member
השבוע בוינטג' קולקשן (דודים+יורוספורט)

אצל הדודה והדוד:
-ג'אנקיארד דוג-גרג ולנטיין ע/ג'וני ואליאנט, מדיסון סקוור גארדן, 12.7.1986
-קורט הנינג-לקס לוגר על אליפות ארה"ב, נייטרו, 17.11.1997
-כריס ג'ריקו-כריסטיאן וטריש, באקלאש 2004

יורוספורט (הלילה ב-23:01) ויורוספורט2 (רביעי ב-21:30):
-באדי לאנדל-בוב הולי, רו, 18.12.1995
-ג'ורג' סטיל-ניקולאי וולקוף, פריים טיים רסלינג, 23.6.1986
-באטיסטה-טאג'ירי, רו, 10.5.04
-בוץ' ריד-טיטו סנטנה, אול אמריקן רסלינג, 7.12.1986
-דסטין רודס-קקטוס ג'ק, מיין איבנט, 1.3.1992
-ג'רי לולר-ברט הארט, רו, 13.3.1995
-הארלי רייס-פדרו מורלס, בוסטון גארדן, 6.12.1986

צפייה מהנה

Cry to the Sky

New member
אוסום קונג וTNA-אפשרות לחזרה?

דיברתי אתמול דרך איזה אתר עם אוסום קונג או יותר נכון להגיד בשמה האמיתי קאיה סטיבנס,שאלתי אותה כמה שאלות בין היתר אמרתי שאני זוכר אותה מפעם ולא איזה ילד מסמאקדאון,שאלתי בין היתר כמה שאלות כמו על איך נכנסה לכל הקטע של רסלינג/על מה שקרה לה לפני כמה חודשים עם הלידה של הילד אבל אני לא ארחיב על זה כי זה קטע אישי,מה שכן שאלתי אותה איפה היא יותר הסתדרה והיא אמרה שהאווירה באינדיז יותר טובה ושכולם כמו משפחה ושבWWE אין לה הרבה חברים/שיש הרבה אנשים שמרוכזים רק בעצמם ולא אכפת להם מאחרים ורק חשוב להם מתי הם מופיעים/ווגם שלא הכל שם 100% בקטע של עזרה היא אמרה שלא קיבלה עזרה שהיתה מושבתת כל החודשים האלה מאף אחד וגם אחרי שקרה מה שקרה עם הילד שלה רק שאלות מתוך נימוס שנראות מזויפות,היא גם הוסיפה משהו על מתאבק שהוא חבר טוב שלה הרבה שנים (לא נתנה שם) שכמעט מת לפני כמה שנים בWWE באיזה PPV באיזה פאשלה שקרתה בקרב והיא לא היתה שלו והם בכלל לא עזרו לו עם תרופות שהיה צריך ולא בדקו כלום רק מתי הוא יוכל לחזור להתאבק,היא אמרה שאחת הסיבות שהיא הגיעה לחברה זה בשביל לעבוד עם גייל קים שהיא מעריכה עוד מהזמן שלה בTNA,שאלתי אם יש מישהו אחר שהיא רוצה לעבוד איתו והיא אמרה שעם ב'ת פיניקס אבל כמו שזה נראה לכותבים אין תוכניות בשבילה כרגע,שאלתי אותה עם היא רואה את עצמה חוזרת לTNA? וכל מה שהיא אמרה זה never say never...

דיברתי גם אלכס שלי ואוניקו אבל זה פחות מעניין
אני מקווה שקונג תחזור לשם אין לה מה לחפש בE סתם מתבזבזת,בכללי נשמעת כמו אחלה בנאדם מאחל לה רק טוב

hirshfe

New member
נשמע לי מוזר

שהיא ככה פתחה את הלב לפנייך

לדעתי עבדו עלייך

elotan

Member
דרך אגב, אם אתה רואה שטויות ב DRAWSOMETHING

זאת תמר אשמה.

Cry to the Sky

New member
לא נראה לי

היא פשוט בנאדם נחמד היא עונה ככה לכולם לכל מי שמדבר לעניין ולא כמו אידיוט

דרך האתר הזה בדיוק דיברתי עם אוסטין אריס כמה שבועות לפני דסטניישן X (מתי שהוא חזר לTNA) והוא אמר לי שם או יותר נכון רמז לי שהוא הולך להיות מעורב באירוע הקרוב הזה רק לא אמר באיזה צורה בדיוק כמו שהיא לא נתנה את השם של המתאבק

קיבלתי את הכתובת של האתר הזה ממישו רציני לפני שנה בערך שאמר לי שלא כדאי לי לפתוח טוויטר וכל החרטה הזאת כי שמה המתאבקים לא עונים ברצינות

נראה לבד....הזמן יגיד אם זה נכון או לא

Hall Of Pain

New member
קניית דברים של WWE.

מי יכול לשלוח לי את האתר שאפשר להזמין דברים של WWE לישראל.

Hall Of Pain

New member
בנוגע על קניית דברים של WWE

שלום יש עוד אתרים שאפשר להזמין דברים של WWE לארץ?
אם יש אתם יכולים להביא לי ?
ואתר הזה עושה משלוחים לארץ?

למעלה