בוקר טוב

בוקר טוב

(הפטישים הם נסיון לעורר אותנו)

אז נכון שהסדרה בהפסקה כרגע אבל זה לא אומר שאנחנו לא יכולים למצוא על מה לדסקס.

אני אהיה כנה ואני אגיד שאני שוברת את הראש עם מחשבות ותהיות על מה לנסות לפתוח פה שרשור שיעיר אותנו
דברים כמו העונה האהובה, הפרק, הסצנה, השחקנים וכו' אני חושבת עשינו
אולי שרשור הפרקים הפחות טובים ?

קיצר לעניינו בואו נעשה כזה דבר:
1. תגיבו לכאן ותציגו את עצמם בכמה מילים אם בא לכם ובלי מילים בכלל אם לא בא לכם
שנכיר את הנפשות הפועלות
שם, גיל, עיסוק, שאיפות בחיים ומידת נעליים הם רק דוגמא לדברים נפלאים שאתם יכולים לספר על עצמכם

2. שכל אחד יתן הצעה אחת או יותר לשרשורים שנוכל לפתוח כאן על הסדרה או על דברים עקיפים שקשורים.
המטרה שכל כמה ימים אני או מישהו אחר יפתח דיון, אז אל תגיבו ישר לכל ההצעות של כולם.
מי שרוצה לשלוח הצעות ורעיונות אלי במסרים מוזמן לעשות זאת גם כן.

ובנימה קצת אישית, אתם אנשים שאוהבים את מד מן כאילו! מה שאומר אוכלוסיה איכותית
, אז בואו נהפוך את זה למקום שיהיה כיף לדבר בו
אז אם מישהו גם רוצה לפתוח שרשור
סתם כדי לדסקס על דברים עם אוכלוסיה מרתקת, מוזמן גם כן

בברכת דיון פורה ומרתק

ניר4819

New member
טוב, אז אני אתחיל

אבל לפני שאספר על עצמי, חייב לספר משהו קטן שקשור בעקיפין למד מן: אתמול ראיתי פרק מהסדרה חוק וסדר מדור מיוחד (היחידה מה-franchise שעדיין קיימת, אגב), ואת מי אני רואה בתפקיד הגברי אם לא את השחקן שמגלם את הארי קריין? וזה אחרי שבעונה הקודמת, ה-12, היה פרק שבו השחקן שמגלם את פול קינסי השתתף באחד הפרקים. אז עכשיו אני חושב, אולי אפשר לפתוח שרשור של "איפה הם הופיעו חוץ מאשר במד מן" על שחקני הסדרה (אגב, זה בשבילך קלמנטינה כי אני יודע שאת מחבבת אותה ואת אהבה גדולה, הסדרה שלה: באותו פרק ש"הארי" השתתף בו, אשתו גולמה בידי קלואי סרביני האחת והיחידה והמדהימה, שבקושי אפשר לזהות אותה פה כאותה שחקנית שגילמה את ניקי - שאת יודעת שזו הייתה הדמות האהובה עלי באהבה גדולה).

ועכשיו לענייננו...

אני ניר, בן 38 (כמעט), סטודנט לקולנוע ומתורגמן עצמאי. שאיפה בחיים? לכתוב מחקרים על קולנוע וטלביזיה. מידת נעליים? זה סיפור מצחיק, כי יש לי כפות רגליים מאד קטנות. הרבה פעמים נעליים שמוצאות חן בעיני פשוט לא קיימות במידה שלי, שהיא פחות או יותר כמו הגיל שלי... מה עוד? כותב עכשיו עבודה על מד מן, על ה-self made man ודון דרייפר. אגב, בסדרה מזכירים כמה פעמים את איין ראנד ומרד הנפילים - זה גם ספר שמקדם מאד את רעיון ה-self made man. וספר נהדר לטעמי. אה, ואני חושב לכתוב עוד עבודה על מד מן, גם בקורס שלי שעוסק בהיסטוריה וקולנוע, או על האופן שבו היא מציגה שני אירועים אמיתיים - עלייתו לשלטון של קנדי וההתנקשות בו - או על השילוב הנפלא בה בין נוסטלגיה ואירוניה ביחס לשנות ה-60 המוקדמות.

לא הצלחתי להבין כלום

איפה קלואי סביני היתה? בחוק וסדר?

וכן היא מדהימה באהבה גדולה וזכתה על זה באמי ולחלוטין הגיע לה

ניר4819

New member
כן, בחוק וסדר

באותו פרק שבו "הארי קריין" שיחק. ותראי איך הם בנו על התדמית שלהם מהסדרות שלהם: קריין הוא הגבר העדין והכלבלבי, שבפרק הזה מאוהב באשתו - קלואי סביני - ולא קולט שהיא פאם פאטאל מרושעת ונצלנית. את השחקן שמגלם את פול קינסי הם ליהקו כאמור בפרק אחר, בתוך אחד משלושה חברים ששנים קודם אנס בחורה שעכשיו יוצאת לנקום. גם פה אני חושב שהם הלכו על הדימוי של פול במד מן.

ואני אוסיף

אז אני אפרת
חלום חיי הוא להפיק סדרה משלי בטלוויזיה האמריקאית.
יש כמה מכשולים קלים בדרך....

נכון להיום מובטלת ומחפשת משהו מעניין לעבוד בו. אני אחרי 6 שנים של עבודה משרדית ומיציתי את הקונספט הזה לחלוטין.

נעליים - 37.5

lollapalooza

New member
מממ

הדס, 29, כרגע עוסקת באבטלה וחיפוש עצמי. מידת נעליים 40 - זה מידע חשוב.

אותי מעניין לפתוח דיון על מה היה קורה במד מן בגרסת זמננו. איכשהו, אני תמיד מדמיינת את רוג'ר גולש בפורנו בזמן העבודה... או הקמפיין האהוב עלינו מבין אלה שהוצגו בסדרה, כי אני חובבת פרסום ויש שם כמה דברים יפים.

למעלה