המלצות מידע וטורים יום חמישי

זאביק288

New member
המלצה אסטראס +1 - טוטנהאם משחק 152

בבית אסטראס קבוצה די חזקה ויציבה וכמעט שאינה מפסידה במגרש קטן וקשה טוטנהאם שגם ככה מציבה לא מעט מחליפים במיוחד במשחקי החוץ תסתפק לדעתי גם בתיקו ולכן ההימור הכפול על אסטראס ביחס 2 נראה לא רע בכלל בהצלחה לכולם

זאביק288

New member
טור להיום

152. אסטראס +1
91. אנדר 164 נק' טורו -ביירן
170. אובר 4 שע' וולפסבורג
בהצלחה לכולם

football09

New member
המלצות יום חמישי - יורוליג וליגה אירופית

עכשיו בדף הבית שלנו (דרך הלינק בחתימה שלי)
אינטר-סט. אטיין
מכבי-צדביטה יורוליג
3 המלצות נוספות ליורוליג
3 המלצות נוספות לליגה האירופית.
&nbsp
כנסו עכשיו לפרטים ולתחזית שלנו. בהצלחה
&nbsp
40. הלסינקי (‎+1) - טורינו
לא פחות מ-7 נקודות מפרידות בין השתיים ואנחנו רק לקראת המחזור ה-4. טורינו האיטלקית אחרי שני ניצחונות בית, כולל 0:2 על הלסינקי במגרשה הביתי. היריבה הפסידה בכל שלושת משחקיה במפעל ונראית לא ממש קשורה למעמד.
&nbsp
במשחק הבית האחרון והיחיד שלה היא הובסה 3:0 בידי קלאב ברוז' הבלגית. טורינו פייבוריטית ברורה, היא תגיע אחרי שצברה 4 נק' מ-6 האחרונות בסריה A וללא ספק אמורה לדלג מעל המשוכה הזו.
ההימור: 2 ביחס 2.10.

GentlePunter

New member
טור ליגה אירופית + אזהרה

אני יודע שעידן לא אוהב את התלונות האלה על הווינר, וגם אני לא, אבל היום אני חייב לציין שהמועצה באמת התעלתה על עצמה בפחדנות ובקמצנות בשווקי הליגה האירופית - לפיכך איך שאני רואה זאת התלונה שלי אינה סתם תלונה אלא המלצה בפני עצמה - אל תיכנסו אצלם בסכומים גדולים בליגה האירופית הערב. הם הניחו לנו חתיכת שדה מוקשים שם. היזהרו

בהיעדר שווקי אובר/אנדר 2.5 ו-BTTS, שהתכוונתי להיכנס בהם חזק יותר, אני אסתפק בטור הבא:

ויאריאל (33) / פאנאתינאיקוס +1 (78) / פיינורד (154)

20 ש"ח ביחס 4.2 (אני צופה שכל היחסים המעורבים במשולש ירדו בהמשך היום)

419/375 (יום מס' 157)

jernov

New member
לדעתי האזהרה תופסת לגבי הליגה האירופית ככלל

ללא תלות ביחסים.
לאורך השנים הרבה תוצאות לא צפויות ומשחקים קשים להימור. במיוחד בשלבים האלה, פרט אולי להימורי השערים כפי שכתבת.
&nbsp
בהצלחה בהימור!

GentlePunter

New member
אתה צודק + הבהרה

כלל האצבע שלך לגבי המפעל המפוקפק הזה נכון בהחלט.

היום אני מציע לאנשים לקחת את מה שהם שמים בדרך כלל על הליגה הזאת, כל אחד לפי שיקוליו וטעמיו ומה שעושה לו טוב על הנשמה, ולקצץ לפחות ב-50%.

למשל, אני התכוונתי להיכנס באיזור ה-100 ש"ח ומסתפק ב-20ש"ח.

עידן1121

New member
רמי....

כל עוד אתה שומר על שפה נאותה , ואינך עושה זאת באופן יומי כדי להתסיס אין לי שום בעיה עם מה שכתבת.
ומי שמעוניין להמשיך את הנושא ,לעשות זאת באוף טופיק.

jernov

New member
משחק אחד שכן קורץ לי להיום בליגה אירופית

58/59. בשיקטאש-פרטיזן
&nbsp
ממה שקראתי בכמה פורומים נראה שיש תמימות דעים בקרב תורכים וסרבים כאחד לגבי נצחון של בשיטקאש הערב. הדבר מנגד גם מרתיע אותי מעט ועקב כך ובשל התוצאות ההזויות במפעל לעיתים, ההימור המרכזי שלי על המשחק יהיה אובר 2.5 שערים.
ישנן הבדלי רמות ברורים מאוד בין 2 הקבוצות וכראיה המשחק בבלגרד הסתיים ב4-0 לתורכים ולדעתי נראה משחק דומה גם הערב. אני מצפה למשחק רב שערים בסיומו בשיקטאש יצאו מנצחים.
&nbsp
אם כך ההימורים שלי למשחק:
אובר 2.5 ברמת ביטחון 8/10
בשיקטאש -1 ברמת ביטחון 3/10
ובשיקטאש בישיר (לא לקחתי אבל למי שמחפש לסגור טור) ברמת ביטחון של 6/10
&nbsp
בהצלחה לכולם ויום שקט.

אשמח להסבר איזה היגיון יש לקחת הימור ביחס 1.85 כשרמת הביטחון

שלך היא רק 10/3. הרי כשאתה אומר שרמת הביטחון שלך היא 3/10 אתה בעצם אומר שלדעתך מתוך עשר פעמים שהמשחק הזה ישוחק (באופן ראנדומלי כמובן), רק בשלוש מהן בשיקטאש תנצח במעל שער, והרי במצב הזה אתה יוצא מופסד בלא מעט כסף ככה שלדעתי אם רמת הביטחון נמוכה וגם היחס נמוך עדיף לך להימנע מההימור. בכל מקרה שיהיה בהצלחה.

jernov

New member
אהלן. אני לא מהמר בווינר. ואת -1 לקחתי ביחס 2.2/

אולי הייתי צריך להדגיש שאני לא מהמר בווינר אלא ברשת.
בכל מקרה תודה, על ההסבר המלומד ועל איחולי ההצלחה.

ועדיין אתה לא מתקרב למה שהיית צריך...

בשביל לקחת הימור בר"ב של 3/10, היחס צריך להיות לפחות 3.5.

יורוליג

מכבי (-16)משחק מספר 95
באיירן(-5) משחק מספר 91
אנדר 155 במשחק מספר 1 של אנאדולו אפס
בהצלחה

הכיוון שלי היום הוא ז'לגיריס עם הפלוס שאקבל

כרגע זה רק כיוון ואני יודע שאני הולך נגד הזרם אבל המארחת נראית מצויין , מחוברת ועושה תוצאות יפות. בבית עם הקהל שלה הייתי לוקח את הפלוס מול כל קבוצה. אני קצת חושש שהקבוצה תגיע עם אובר ביטחון ודווקא היום זה יהיה היום שלה להפסיד .
אבל ממה שראיתי מאוד נהניתי , אהבתי את ההגנה הלחימה של הקבוצה הזאת ואני אמתין עד הסוף אולי הליין יעלה ל 2 או 3 וכך יהיה לי עוד זמן לחשוב .
את האורחת אננחנו מכירים וכולם יודעים שברגע שדברים יתחילו להתחבר שם יהיה קשה לעצור אותם אבל לא נראה לי שהחיבור יגיע דווקא בקובנה.

98. דווין סמית מתחת ל 14 נק'

ראשית ניתן לקחת סמית מתחת ל 14 אם מתרכזים במשחק הזה ולוקחים גיבוי מניב רווח על ה X.
שנית לדעתי הסיכוי שסמית יקלע מעל 14 הוא נמוך מ 40 אחוז זה בטוח . יש לנו דרבי ביום שני .. דרבי חשוב מאוד למכבי וצרילך לשמור על סמית . מול אלבה הוא עבר את הליין בגלל שהוא אוהב את המגרש הזה (קלע שם שיא קרירה).
סמית אנדר 14 עם גיבוי X הוא הימור מצויין לדעתי .
אם אמצא עם מה לשלב את המשחק הזה אשקיע בו ואוותר בשמחה על ז'לגריס

למעלה