החוליה החלשה: חדשות טובות

rapgamer4ever

New member
החוליה החלשה: חדשות טובות

לכל המצביעים לחסן וויטסייד ב-4,5 ואפילו 7 סיבובים האחרונים.
אלה תוצאות הסיבוב האחרון:
25. חסן וויטסייד (11 קולות).
24. גורדון היוורד (10). בשנה שעברה דורג 33.
23. דווין וויד (6). בשנה שעברה דורג 20.

תוצאות מלאות בטבלה.

אלו 22 השחקנים שנותרו במשחק:
לברון ג'יימס
קיירי ארווינג
קייל לאורי
פול מילסאפ
פול ג'ורג'
ג'ימי באטלר
ג'ון וול
כרמלו אנת'וני
סטף קרי
קליי תומפסון
דריימונד גרין
קווין דוראנט
קוואי לאונרד
למרכוס אלדריג'
ראסל ווסטברוק
כריס פול
דאנדרה ג'ורדן
דמיאן לילארד
ג'יימס הארדן
דמרכוס קאזינס
אנת'וני דיוויס
קארל אנת'וני טאונס

שימו לב- בסיבובים הקרובים נצביע ל-2 שחקנים בלבד.
בהצלחה!

fatnoam

Active member
אני מדיח את

טאונס - השתכנעתי שהוא טוב מווייטסייד, יש עוד מישהו שאתם חושבים שהוא פחות טוב ורוצים לשכנע אותי עליו?
&nbsp
מילסאפ - מאוד אוהב אותו אבל יש גבול לעד כמה רחוק יכול להגיע אנדרסייזד 4 שמפשל באופן קבוע במאני טיים. הוא ורסטילי, הוא חכם, הוא אדיר, אבל הוא לא נוכחות אדירה או מיסמאץ' מהלך, ושוב, כמעט תמיד - מפשל בקלאץ'. אולי זה רק מוניטין, אולי סתם תפסתי בדיוק את המשחקים הרעים שלו מהבחינה הזו, אבל זה הרושם שנצרב אצלי.
&nbsp
&nbsp
וול ולאורי על הכוונת, לדעתי גם דיאנדרה נמצא כאן אצל אנשים, ונכנס לכוונת אצלי.
&nbsp
&nbsp

rapgamer4ever

New member
מוניטין הפלייאוף של מילסאפ מוצדק

ברגע שקבוצות מתכוננות אליו ומבינות שהוא לא קלעי טוב כמו שחושבים, הן מפסיקות לאכול את ה-ball fakes שלו ואז הוא הופך לשחקן פחות דינמי ופחות מסוכן.
צריך לומר שהגנתית הוא טוב מאוד. אני עדיין לא החלטתי האם להצביע לו בסיבוב הזה.

rapgamer4ever

New member
דרך אגב לדעתי וול עדיין לא שייך לדיון

הבחור לוקח על הגב שלו קבוצה ל41-46 ניצחונות בכל אחת מ-3 השנים האחרונות. הוא נותן מספרים של 20-10, הוא אחד הפוינט גארדים הכי טובים בהגנה ונתוני הפלוס/מינוס שלו נהדרים שנה אחר שנה.
לדעתי ג'ון וול הרבה יותר באיזור של ג'ימי באטלר (תוכל למצוא קווי דמיון ביניהם) מאשר באיזור הנוכחי. אם אתה מעניש אחד מהם על אי הגעה לפלייאוף צריך להעניש גם את השני.

fatnoam

Active member
גם ג׳ימי אצלי על הכוונת השנה

אני מאוד אוהב אותו, אבל אחרי שנה חלשה קבוצתית, אני לא חושב שהוא יגיע אצלי לטופ 15. שנה שעברה הייתי ממתנגדי ההדחה שלו אם אני זוכר נכון.
&nbsp
גם לא אהבתי את מה שהוא עשה להויברג.

מדיח את

כרמלו - בסוף גם הוא יפול.
טאונס - לדעתי בשנה הבאה כבר יעבור את דאנדרה.

billc

New member
מילסאפ איז מאי גאי, לפחות בסיבוב הזה

לכן אני מצביע:
בוגי : מספרים יפים, אבל לא מסוגל להרים קבוצה לפלייאוף , אפילו לא קרוב בגלל
אופי מחורבן
כרמלו: כרמלו מבחינת יכולת אישית הוא טופ 10 מאז שהגיע לליגה, אבל הניקס
הסריחו בשנתיים האחרונות, אולי רוז ונועה יעזרו לו .

להוציא את קאזינס לפני מילסאפ טאוונס ודיאנדרה?

די נו, אתה כבר סתם מצביע למי שאתה אוהב ומחבב
אין פה שום קשר ליכולות נטו.
&nbsp
קאזינס אופי מחורבן?
גם ללברון יש אופי מחורבן, ועדיין לא ראיתי אנשים פה מצביעים לו.
&nbsp
עם כל האופי המחורבן שלו, הוא עדיין שחקן הרבה יותר שלם, איכותי ומוכח מהשמות שהזכרתי.

מה הקשר לברון לאופי מחורבן

סבבה, הוא לא כל כך נחמד לאנשים שהוא מזלזל בהם אבל הוא מנהיג שהיה מאוד אהוד בכל קבוצה שהגיע אליה.
&nbsp
בפרסי השחקנים השנה לברון נבחר לשחקן שהכי היית רוצה שיהיה איתך בקבוצה, אז כנראה שהאופי המחורבן שלו לא כל כך מפריע לשחקנים בליגה שהיו מתים לשחק איתו.

OrEl74

Well-known member
מנהל
למה שזה יפריע להם?

אז הם ישחקו עם שחקן עם אופי מחורבן (מה זה אומר בכלל?) יקחו אליפות ואז יקבלו חוזה שמנמן ונחמד.
מה רע?
&nbsp

Reutk

Active member
אם ככה, אז למה שזה יפריע לנו?

אופי מחורבן או לא לברון הוכיח שלא רק שהוא מסוגל להוביל קבוצה לאליפות, הוא מסוגל גם לבנות קבוצה לאליפות
. קזינס לא הוכיח שום דבר כזה ולכן דינו להיות מודח.

ורק לשם הבהרה אני לא חושבת שללברון יש אופי מחורבן וגם לא שקזינס צריך להיות מודח כרגע רק רציתי להדגיש את ההבדל הברור בין שני המקרים.

billc

New member
אני לא יודע כמה אופי מחורבן יש לו

מה שמפריע לאנשים , שבתקשורת זה הרבה אני אני, אבל אני לא מאמין שזה מול שחקנים, וגם עם מאמנים זה בדרך כלל טוב, בלאט היה יוצא מהכלל, אז נכון שהיה לו קטע עם מאמן מיאמי, אבל זה קרה פעם אחת במשחק אחד ולא על בסיס קבוע

לעומתו, לבוגי היה כמעט בעיה עם כל מאמן חוץ ממאמן אחד, הוא מורחק אינספור פעמים, ושלא הולך לו, הוא מפוצץ את המשחק

rapgamer4ever

New member
מסכים

לברון שחקן קבוצתי ומנהיג שהפלוסים שלו עולים על המינוסים.
קאזינס מסתובב עם פרצוף תחת 80% מהזמן. מבאס לשחק איתו וזה הוייב שהוא נותן, עוד לפני שנכנסים לריבים והשטויות שלו.

billc

New member
אנחנו מדברים על תוצאות של הקבוצה

קינגס : 33 נצחונות בעונה הקודמת, 29 לפני כן, 28 לפני כן, 28 לפני כן, 22 לפני כן, 24 לפני כן.

החליפו ים בשחקנים, החליפו ים במאמנים,
בנבחרת ארה״ב הוא לא משהו בכלל.

אז יופי שיש לו כשרון. יופי שיש לו מספרים יפים, גם קווין לאב היה טופ 10 לפני כמה שנים שהיה במיני.

מילסאפ העלה את אטלנטה בכמה רמות, גמר מזרח בעונה הראשונה, וסיבוב שני מול קלבלנד קבוצה ששווה 150 מיליון דולר. וגם הגיע עם יוטה לפלייאוף כשחקן שישי.

יכול להיות שהעונה זה ישתנה, כי ייגר יודע לעבוד עם מקרים קשים

rapgamer4ever

New member
סיבוב קשה

על הבלוק:
לאורי, מילסאפ, מלו, דאנדרה, טאונס.
&nbsp
מילסאפ מול לאורי: שניהם מתקשים בפלייאוף, לכן זו נקודת פתיחה להשוואה ביניהם. שניהם טובים בשני צידי המגרש, כאשר לאורי עדיף בהתקפה ומילסאפ בהגנה. לאורי מנהיג בולט יותר ומוביל את טורונטו לעונות טובות ב-3 השנים האחרונות. מילסאפ תפס את הפיקוד באטלנטה בעיקר בעונה האחרונה.
מספרים מתקדמים נותנים את היתרון ללאורי במדד ה-PER וכן בנתוני פלוס/מינוס.
&nbsp
דאנדרה מול טאונס: טאונס שחקן הרבה יותר שלם, סקורר ויוצר התקפי ברמה הרבה יותר טובה. על הנייר הוא השחקן העדיף. דאנדרה טוב ממנו בהגנה בצורה די משמעותית, הוא יציב כמו סלע ויש לו מניות רבות בעובדה שהקליפרס עושים 53-56 ניצחונות כל עונה כמו שעון. נאמר שהקבלות בצד שלו.
&nbsp
מלו: קשה להשוות אותו לחבר'ה אחרים. שחקן ההתקפה הכי טוב בחבורה, שחקן ההגנה הכי פחות טוב. נתוני הפלוס/מינוס שלו טובים באופן עקבי כך שמגיעה לו הנחה על הכשלונות של הניקס בשנתיים האחרונות.
עוד אפשר להוסיף שהוא עבר הרבה קילומטראז' וקצת קשה לסמוך על התרומה שלו לאורך 82 משחקים.
&nbsp
החלטה:
מדיח את מילסאפ ומלו. יש סיכוי שאשנה בהמשך.

OrEl74

Well-known member
מנהל
ברוך שפטרנו מעונשו של זה

קצת מוזר לי שוויד הודח לפני כרמלו אבל ניחא
&nbsp
טאונס (שבשנה הבאה יהיה בעשריה הפותחת)
מילסאפ

DARKSEID

New member
שמישהו יתן לי סיבה למה להשאיר את מלו במשחק. שלי

כרמלו אנת'וני - לא מבין איך הוא טוב יותר מוויד או מהיוורד. לא יודע אם הוא אפילו שייך ל30 השחקנים הטובים בליגה.
דאנדרה ג'ורדן - הרול פלייר היחיד שעדיין נותר במשחק ואין מקום לרול פלייר בין 20 הטובים בליגה.

למעלה