mis AMIGOS de siempre-פרקי השבוע

snirf

Active member
mis AMIGOS de siempre-פרקי השבוע

אף אחד לא פתח שרשור?

כאן הדיונים כאן

snirf

Active member
פרקים 4+5

האמת שהזוג הכי מעניין מבחינה עלילתית הם קלו ריברו וניקולאס קברה...שכן על פניו נראה שהם רק ידידים-
הוא לא מעוניין בה/מסתכל עליה במבט שהוא מעבר לידידותי, והיא...כנ"ל לא מחצינה איזשהו עניין בו.
את העלילה של ברברה וחוליאן אני לא מחבב...הוא מתלהב ממנה אובר על המידה(האמינות לגבי המושג "אהבה" ירודה במקרה הזה) והיא...בוגדת בחבר שלה וhot&cold עם חוליאן

כ"כ מהר מנואל עבר "שינוי"? מאיזשהו מקרה מסכן של "יש סיכוי שהילד הזה שלי ובסוף לא" הוא מחליט לקחת את עצמו בידיים ולהיות רציני

מנואלה פאל ופליפה קולומבו משחקים פה אחים? עוד לא הראו בכלל קשר ביניהם...אבל פליפה מסדר את השיער עם המסרק כמו קלריבל מדינה ו...היא קראה לה אמא, כך שקישרתי בין הדברים.

נראה שהתסריטאים הולכים לאיבוד עם ריבוי הדמויות, חבל...אפשר לייצר פה כ"כ הרבה קווי עלילה מעניינים והם פשוט טובעים
שכן יש הרבה דמויות עציץ מיותרות כמו אלו של פליפה קולומבו ובנחמין רוחאס
גם גידו (ויקטוריו ד'אלסונדו) בינתיים ברקע...

וע"פ הפרסומים שקברה עושה צרות על הסט...אני לא אתפלא אם הולך להיות הרבה בלאגן מאחורי הקלעים שישפיע על הסדרה(נגיד עזיבות של שחקנים/מוות של אחת הדמויות שתשפיע וכו'...)

snirf

Active member
פרקים 6+7

לא הבנתי למה קלו-ריברו הניאה את סימון מכך שיסכים להצעה של לוסיאנו אם היא עובדת אצלו ממ...

ואחרי פרק 7 אני מבין שהיא לא בדיוק מסמפטת אותו...

לבנחמין רוחאס יש דמות של pelotudo importante!!!

והפתיע שברברה סיפרה ללוסיאנו שהיא התנשקה עם חוליאן

צ'ופיטוס זה צ'ייסרים בספרדית?
אדיר! פעם ראשונה שאני נתקל במונח הזה

tot8

New member
אני אוהבת את הסגנון טלנובלות הזה...

נהינת מכל רגע ומתבאסת שאני צריכה לחכות 24 שעות עד לפרק הבא...

אני אוהבת את הרעיון של כל הזוגות שנבנים לאט לאט בסדרה...
ואתה צודק - בנחמים ופליפה שני עציצים...
אחד אח של זאת שמאוהבת ב...
ואחד בן דוד של בהארוס של זאת שעם...
בקיצור - ממש גינה יש לנו פה...
אגב, התפקידים ששניהם קיבלו בטלנובלות הן לא להיטים - ראה ערך פליפה ביורשי הנקמה... או בנחמין בסולמנטה ווס (הוא החבר של מריאנה)

בקיצור - נהינת עד עכשיו

snirf

Active member
אני מבין שגם את...

לא זוכרת את שמות הדמויות?

מרוב ריבוי טלנובלות אני מתקשה להכניס לזיכרון את אלו של MADS

tot8

New member
אני יודעת שפליפה זה פידל...

אבל את בנחמין יש לי בתור פדריקו בסולמנטה ווס... הוא באמת לא שווה עוד תאי זיכרון אצלי...
וחוץ מזה... זה רק פרק 7!! בשביל כל הדמויות שאני כן זוכרת - לא קרה כלום...

למעלה