שרשור מידע והמלצות לסופ"ש

w i n n e r r r

New member
חשבתי על זה באמת

מישהו באמת בדק כמה תיקויים יוצאים במחזורים הראשונים של טורנירים גדולים נראה לי שהרבה בגלל הלחץ והרצון לא להפסיד מאשר לנצח כדי לא להתחיל ברגל שמאל..

ויכול להיות שזה רק אצלי בדימיון.

cristian tello

New member
117 אוגנדה+1 סנגל 115 בוצאוונה-ד.אפריקה

קשה מאוד לנצח משחקי חוץ באפריקה ורוב הפייבוריטיות מאבדות נקודות

סנגל בבית עם אוגנדה אנגולה וליבריה רק אחת עולה להמשך מוקדמות, סנגל מגיעה אחרי ניצחון 3-1 על ליבריה
אוגנדה סיימה 1-1 עם אנגולה בחוץ
משחק בית של אוגנדה שאם היא רוצה וחולמת על איזושהי הפתעה היא חייבת לקחת פה נקודות,
אין ספק שסנגל פייבוריטית ובקאדר שלה שחקנים מרחבי הליגות באירופה בקבוצות טובות מאוד כשבראשה כמובן פפי סיסה מניוקאסל אולם אני חושב שגם אי הפסד עבור הסנגלים יהווה תוצאה טובה שכן אין בדיוק יריבה חזקה נוספת בבית שתהווה סכנה על הסנגלים
פרט חשוב אני אציין, אוגנדה לא הפסידה 30 משחקי בית רצופים, ב-2004 היה הפסדם האחרון מול דרום אפריקה, אמנם כמובן שרוב המשחקים לא היו מול הנבחרת הגדולות של אפריקה כי היא אף פעם לא עלתה לשלב הבא כדי לשחק מול הנבחרות הללו אבל עדיין נתון זה אין להתחמק ממנו

המלצה X וכמובן אוגנדה+1

בוצאוונה מגיעה אחרי הפסד 2-0 לרפובליקת מרכז אפריקה
דרום אפריקה אחרי תיקו 1-1 מאכזב עם אתיופיה
האורחים כמובן נבחרת יותר טובה עם 5 לגיונרים, שחקנים מחטאפה, טוטנהאם גנק, וכמובן סטיבן פיינאר הנהדר, השאר מורכבים מ-3 הקבוצות המובילות של ד. אפריקה, קייזק צ'יפס, אורלנדו פיראטס וממלודי סאנדווס,

המארחים עם לגיונר יחיד מהירקליס ההולנדית, כל השאר מקומיים ו-5 שחקנים שמשחקים בדרום אפריקה זאת אומרת שהדרום אפריקאים צריכים להכיר את השחקנים האלה
המארחים עם 2 נצ' בלבד ב-10 משחקים אחרונים וזה גם על אותה יריבה(לסוטו) אחת הנבחרת החלשות בעולם, הם הפסידו בתחילת השנה בבית למאלי והובסו בבית על ידי גינאה 6-1
ציינתי פה לפני שבוע שיש בעיות קשות מאוד בבוצוואנה מבחינה כספית שכן ההתאחדות לא מצליחה לשלם עבור מתקנים למארחת עבור אימונים, וזה פגע בהם לפני שבוע(ההפסד 2-0) אני חושב שאחרי התיקו המפתיע מול אתיופיה בבית וכדי לא להסתבך בהמשך הבית שכן אם רפובליקה מנצחת את אנגולה היא כבר עם 6 נק' ואם דרום אפריקה לא תנצח סכנה תרחף מעליה, לכן עם כל הבעיות של המקומיים והאורחת שהיא נבחרת יותר טובה וחייבת את הנקודות שכן למקומים חוץ מלעשות בעיות אין באמת סיכוי

סימון 2

cristian tello

New member
דרום אפריקה לא משכילה לנצח 1-1

מול בוצאוונה אחרי שהובילה ונמצאת דיי בצרות בבית שהיה אמור להיות קל עבורה

אודנדה עם משחק מספר 31 בבית ללא הפסד ונגמר 1-1 מול סנגל החזקה

m a r k a v

New member
ארגנטינה- ברזיל

מישהו יודע על הסגלים? האם ארגנטינה באה בחוזק רציני?

montella

New member
ציפורי הלילה יש הבדל של 6 נקודות בטוטאל

של הWNBA 160 מול 166.
ערך ברור על אובר 160 בווינר במשחק של אטלנטה - ס"א.

2 המלצות הולנד+גרמניה

אף פעם לא המלצתי ואני לא מומחה גדול בלפרט אז בקיצור
הולנד וגרמניה ביחד עם ספרד לדעתי הנבחרות הטובות ביורו, הולנד וגרמניה בעצם הולכות להתחרות ביניהם על המקום הראשון בבית.
לדנמרק אין מה להציע מול ההתקפה המפחידה של הולנד. אני לקחתי הולנד למרות שלטעמי יגמר אפילו מעל גול.
גם במקרה של פורטוגל אין להם הרבה מה להציע מול גרמניה, עם כל הכבוד לרונאלדו, לחצי מההרכב של פורטוגל אין אפילו מקום בסגל הרחב של גרמניה.
סגרת את רונאלדו (שזה בכלל לא קשה במיוחד שיש לך את לאם) סגרת את פורטוגל, על אחת כמה וכמה אם נאני לא כשיר.
גם פה לקחתי גרמניה וגם פה אני מאמין שיגמר במעל גול.

שלחתי הולנד+גרמניה ב 1430 שקל, שיהיה בהצלחה.

סטיץ1

New member
NBA בוסטון

בויקטור יש אנדר/אוברנקודות 85 בוסטון

מומלץ לקחת אובר 85

הממוצע האמיתי של בוסטון סלטיקס הוא בערך 89-91 נקודות למשחק
בכל הסדרה רק פעמיים ירדו מ- 85 זה היה רק כאשר הובסו במשחק
הראשון ובמשחק האחרון שהיה (ההופעה של לברון עם 45 נקודות)

משחק אחרון בסדרה. שתי הקבוצות יתנו את כל מה שיש להם
ווהאובר לבוסטון נראה טוב מאוד
זה משחק NBA עם 12 דקות לרבע.

לדעתי הם קיבלו סקור כזה רק בגלל התבוסה בפעם הקודמת.

למעלה