שרשור מידע והמלצות לסופ"ש

montella

New member
שרשור מידע והמלצות לסופ"ש

יום שישי
פולין - יוון, 19:00 (ערוץ 9)
רוסיה – צ'כיה, 21:45 (ערוץ בתשלום)

יום שבת
הולנד – דנמרק, 19:00 (ערוץ בתשלום)
גרמניה – פורטוגל, 21:45 (ערוץ 9)

montella

New member
2 משחקים ליורו‬ cristian tello

רוסיה-צ'כיה

אני חושב שהרוסים נבחרת פשוט יותר טובה, הרוסים עם 14 משחקים רצופים ללא הפסד, באים בכושר טוב אחרי הניצחון המשכנע 3-0 על איטליה
החלק ההתקפי של הרוסים בכושר מצויין עם שחקנים נהדרים, ארשבין, קרזאקוב, דזגאייב, פאבליצ'נקו, גם בחלק ההגנתי והקישור לא חסרים שחקנים טובים (דניסוב, שירוקוב, ז'ירקוב, איגנשביץ האחים ברזוצקי,) ומנוסים וכל שחקני הנבחרת מגיעים מהקבוצות הגדולות של זניט צסקא אנז'י דינמו, לוקומטוב למעט לגיונר אחד או שניים

הצ'כים לעומת זאת בירידה, אין דור חדש של שחקנים והנבחרת עדיין מתבססת על רוסיצקי ובארוס שהשנים היפות שלהם הרחק מאחוריהם, פלאסיל גם כן שחקן טוב אבל לא מהרמות הגבוהות, שאר השחקנים משחקים בגרמניה בקבוצות ממוצעות וחלק בצ'כיה
אין ספק שצ'ך הוא שוער אדיר שיכול להקנות ביטחון להגנה אבל לפי השחקנים שיהיו על כר הדשא אני רואה עליונות מוחלטת לרוסים בכל חלקי המגרש ואני חושב שזה יבוא לידי ביטוי בתוצאה, לפי דעתי היחס גם יירד עד מחר כרגע 1.85

צרפת-אנגליה

איזה משחק מחכה לנו במחזור הפתיחה, צרפת עושה הרושם יצאה לדרך חדשה אחרי הטראומה ממונידיאל 2010, עם 20 משחקים ללא הפסד, בלאן בנה תלכיד טוב שרץ ומצפה לקצור גם פירות עם הזמן
האנגלים אוי האנגלים, כבר אמרנו את רשימת הפצועים את מי שלא יהיה והיום גם מצטרף ג'רמיין דפו החלוץ המוביל בסגל שאביו נפטר והוא טס לאנגליה ובספק למשחק הראשון, צרפת נראים טובים עם משולש התקפי קטלני של נאסרי ריברי ובנזמה כולם בכושר יוצא מן הרגיל, אין ספק שלאנגלים עדיין יש שמות נוצצים בסגל, אבל אני חושב שבמשחק הזה עם היתרון המוחלט בחלק ההתקפי של הצרפתים יבוא לידי ביטוי שבלי שום קשר גם ההגנה של צרפת מורכבת משחקנים מצויינים(מקסס ראמי אברה)
5 משחקים אחרונים בין הנבחרת 4 נצ לצרפת ותיקו
היחס על צרפת התחיל 2.4 והוא צפוי לרדת

סימון 1 בגיבוי ל-X(בכל זאת אנגליה)

montella

New member
הימור אחד סביר בגניבה שנקראת טופ eran moore

דני וולבאק לא כובש +אנדר 10.5 קרנות יחס 1.85 .
השוואה קצרה לוויליאם היל מגלה שוולבאק לכבוש במשחק היחס הוא 4.33 , כלומר לא כובש משהו כמו 1.2
אנדר 9.5 קרנות היחס הוא 1.66 , אני מעריך אנדר 10.5 קרנות יחס של 1.5 .
הכפלה של שניהם ביחד נותנת משהו כמו 1.8 , אבל מעבר לערך ההימור הוא טוב,וולבאק כלל לא בטוח שייפתח בהרכב, ו 11 קרנות במשחק כזה -די נדיר.

montella

New member
יוון - פולין הרכבים משוערים

פולין: וויצ'ך תומאש שצ'נסני ; וקאש פישצ'ק, מארצ'ין ושילבסקי, דמיאן פרקיס, סבסטיאן בוניש; רפאוו מורבסקי, בוגוסוואב אאוגניוש פולנסקי; יאקוב בלשצ'יקובסקי, לודוביק אוברניאק, מאצ'יי ריבוס; רוברט לבאנדובסקי.

יוון: קונסטנטינוס חלקיאס; סוקרטיס פאפאסטאת'ופולוס, קיריאקוס פאפאדופולוס, אברהם פאפאדופולוס, חוסה אולבאס; קוסטאס קצוראניס, יאניס מניאטיס, יורגוס קראגוניס; דימיטריס סלפינגידיס, ת'אופאניס גקאס, יורגוס סמאראס.

montella

New member
רוסיה - צ'כיה הרכבים משוערים

רוסיה: איגור אקינפייב ; אלכסנדר אניוקוב, סרגיי איגנאשביץ', אלכסיי ברזוצקי, יורי ש'ירקוב; איגור דניסוב, רומאן שירוקוב, קונסטנטין זיריאנוב, אלאן דזאגוייב, אנדריי ארשבין; אלכסנדר קרז'אקוב

צ'כיה: פטר צ'ך; תאודור סלאסי, תומאש סיבוק, מיחאל קאדלק, פראנטישק ראיטורל; יארוסלב פלאשיל, פטר ייראצ'ק, יאן רזק, תומאס רוזיצקי, ואסלב פילאז'; מילאן בארוש

כמה שלי להיום

ג'קו 1.5, אובר 21.5 משחקונים ג'קו.
אני מצפה לקרב טיטנים גדול מאד, משחק גדול מאד בין שני שחקנים מהיותר טובים שיש היום (ודווקא לא ממש על החימר). הם הולכים להתיש אחד את השני וכמו שאני רואה את זה זה הולך להיות מרתון של 5 מערכות ארוך ארוך שבסיומו ג'קו ינצח.
אנדר 2.5 פולין יוון. פולין בבית שלהם, מגרש ביייתי שלהם, כל הלחץ עליהם כי מצפים מהם לעבור את הבית הנוח שהם הוגרלו אליו.
יוון נבחרת אפורה שתבוא לסגור תמשחק ולשחק על מתרפצות
ואני לא בטוח שלפולין יש את הכלים או היכולת לשחק נגד בונקר יווני חזק.
זה גם משחק פתיחה ואף אחד לא רוצה להפסיד משחק פתיחה ולכן אני עם אנדר 2.5 ברשת ואם להמר על תוצאה מדוייקת, 0-0 או 1-0 יוון דווקא
שהניסיון שלה ידבר בסופו של דבר.
רוסיה נגד צ'כיה: אנדר 2.5. שוב אותו סיפור רוסיה פייבוריטית ברורה לעלות מראשות הבית לשלב הבא. הם נראולא רע במשחקי ההכנה האחרונים בשבועיים האחרונים כשמולם נבחרת אפורה כמו צ'כיה שאין לה כמעת שחקני נוער מוכשרים להחליף את הדור הקודם כשרק צ'ך לדעתי הוא שחקן ברמה הגבוהה באמת באירופה והשחקנים לא
ממש שחקנים שצ'כיה סומכים עליהם ברמות האלה.
שובף צ'כיה תתכווץ, רוסיה תשלוט ו0-0,1-0 רוסיה נראה לי הכי הגיוני למשחק מהסוג הזה. שיהיה בהצלחה לכולם.

אם כבר אנדרים

שווה לנסות שער אחרי דקה 33 בשני המגרשים ביחס נחמד של 1.6
מאמין שבשני המשחקים נראה 0-0 במחצית.

זיגדון12

New member
לשקד האדום - ההצעות שלך נפלו - כי היו סתמיות

אין בסיס שעליו יש לך על מה להסתמך
ולכן זה שהווינר מציע הימורים סתמיים
אסור מכול משמר לגעת בהם
על משחק חובה להסתכל כמכלול - רק הדקה ה-90 קובעת
ואל תפגע לי חס-וחלילה

לדעתי הם ממש לא סתמיות, ואני עדין עומד

מאחוריהן, אני צפיתי כמעט כמו כולם משחק הרבה יותר מבוקר, במיוחד ביוון ופולין, שההגנה של יוון בהתחלה קצת רעדו לה הברכיים.
לא כל דבר תופסים, יש ימים גם כאלה, ואף אחד לא אמר שזה יתפוס במאה אחוז, גם עכשיו לאחר המשחקים אם היה לי שוב הזדמנות כזאת לשים על גול לאחר דקה 33 הייתי שם. משחק פתיחה קצת הססנות, פיק ברכיים, משחק באמצע המגרש.

זיגדון12

New member
זה פסיכולוגיה - ואיתה לא הולכים למכולת

ומקובל שהימור הוא לא בטוח
אבל אתה נכנס לנישה - חסרת כול חשיבות
אין לי ואין לך כלים סטטיסטים לבדוק את התאוריה
אל תהמר - אלא תשקיע במהלך הגיוני - שגם יחזיר רווח
----------
דרך-אגב ההערות שלך עניניות(מוטעות) אבל נעים להתווכח איתך

אתה יכול להגיד את זה על כל הימור

גם על תוצאה של 90 דקות,
כל הנושא הזה הוא לא וודאי וכל סטטסטיקה יכולה להשבר בין רגע, הרי זה כדורגל, ומספיק ששחקן עושה טעות ואכלת אותה.
אומר לך שוב, אני צפתי שהמחציות יסתיימו בתוצאה מאופסת, באותה מידה יכלתי לשלוח גם מאצ' על X מחצית, יכול להיות שהיית מגיב קצת אחרת.
מהניתוח שלי למשחק ואני מדגיש שלי, אני ראיתי משחק שהוא יותר סגור ושמרני. טעיתי. קורה. צר לי אם מישהו לקח את ההמלצה, גם אני נפלתי בה, השאלה לאיפה אתה לוקח את כל ההימורים האלה אם אתה משקיע בהם סכומים רציניים, או שמשקיע כדי להוסיף פלפל למשחק. והמטרה שלי בהימורים בדר"כ היא להוסיף פלפל. אני חושב שתמיד הווינר ינצח.
שורה תחתונה: כל סטטסטיקה יכולה להשבר בקלות. תוך שניות, בסופו של דבר זה 11 שחקני כדורגל מול 11 שחקני כדורגל שתמיד מתחילים ב0-0.

johnnydo

New member
וואלה מונטלה

מה הסיפור שלך כל פעם שמישהו מנסה למנוע מעוד ילד להתמכר לווינר אתה חושף שיניים אל תשכח את המשפט u can fool all the time ,u can fool every body, but u cannot fool everybody all the time .v

montella

New member
אף אחד לא חושף שיניים, אבל תכבדו אחד את השני

הלוואי ויפרוש מהווינר ולא יתמכר. יש דרך נעימה להעביר כל מסר.

w i n n e r r r

New member
שא נעליך מעל רגליך

כשאתה פונה אל כבוד השוטר מונטלה שעושה את עבודותו נאמנה בפורום ואם הוא מרוויח מהצד במועצה שיבושם לו גם לו מגיע להתפרנס.

camboda23

New member
מבקיע ראשון רוסיה-צ'כיה

רומן שירוקוב ,קשר נבחרת רוסיה שאוהב לעלות להתקפה,הוא השחקן החם של הנבחרת הרוסית.לכן הייתי ממליץ לזרוק 10 ש"ח עליו.היחס עליו 11.5

camboda23

New member
מבקיע ראשון פולין

אם אתם מאמינים שפולין תבקיע ראשונה(סיכוי יותר מ50 % לדעתי כי היא פייבוריטית במשחק מול יוון)אז אם הייתי זורק סכום קטן בשביל הכייף אז הייתי שם על י.בלאסצ'יקוסבסקי המכונה קובה בגלל אהבתו לאוכל מזרחי.
.הפייבוריט שלי להבקיע ראשון הוא אומנם לבנדובסקי ,אבל היחס עליו לא אטרקטיבי.לדעתי קובה הוא הסקורר שני-שלישי אחרי לבנדובסקי ויחד עם אוברניאק שאמור לפתוח בהרכב פותח.הוא היה בכושר טוב בדורטמונד,במיוחד במחצית השניה של העונה כאשר גצה נפצע ולא שיחק.גם בנבחרת הוא הבקיע ב51 משחקים 9 שערים לפי ויקיפדיה.היחס עליו 11 .

למעלה