שאלון בעקבות היורו שבפתח

austin power

New member
מה שאומר

שבנבחרת ספרד נימצאים הטופ שבטופ
ובאופן אישי אחד השחקנים היותר אהבוים עליי זה מסיי לדעתי , זה שחקן ענק....

בגלל השפה.

צאו מזה שאני אוהבת את ספרד
בגלל שהם חתיכים. מה לעשות. כואב לדעת שיש בחורות
שבאמת מתעניינות בכדורגל, נכון?

תתמודדו!

Nogood Girl

New member
תשובות...

אני אישית לא חובבת כדורגל כלל ולא הייתי יושבת עם אף אחד לצפות במשחק שלם, אין לי בעיה לראות חלק, אם יש משהו שמאוד חשוב לו שאני אראה, אבל לא הייתי מבזבזת את הזמן שלי על משחק שלם.
יצאתי בעברי עם "מכור לכדורגל" והיינו ביחד זמן רב מבלי שנאלצתי לבוא איתו ולו למשחק אחד, אין לי בעיה שלכל אחד יהיו את התחביבים שלו ולא חייבים כחלק מהזוגיות לחלוק בכל התחביבים.
מצד שני הייתי שמחה אם הוא היה יושב איתי לראות בלט, אופרה או החלקה על הקרח...
אני מאמינה שאם הזוגיות טובה ויש משחק חשוב אז לא תהיה לי בעיה שהוא ילך לצפות ואני אמצא לי עיסוקים אחרים, לא הייתי מוכנה שחודש שלם לא נתראה כי יש לו "משחקי כדורגל" אחד אחרי השני.

אני חושבת שאני מעדיפה מישהו עם תחביבים משלו, לא משנה לי מה הם יהיו ואני חושבת שלכל אחד צריך שיהיו את הדברים שלו שלאו דווקא קשורים לבן זוג, אבל להגיד אם משנה לי שהוא ישב ויצפה בכדורגל או שהוא ישב ויבנה פאזלים או מודלים של חלליות, לא ממש משנה לי מה התחביב שלו כל עוד הוא מרגיש שלם ומסופק מהתחביב שלו.
הייתי שמחה אם הוא יאהב משחקי קופסא ואני אוכל לקחת חלק בזה, הייתי שמחה אם הוא היה חובב מבוכים ודרקונים ואני הייתי יכולה לקחת חלק בזה, הייתי שמחה אם הוא היה רוצה ללמוד לרקוד ריקודים סלוניים והייתי יכולה לקחת חלק בזה.

אז גם אני אענה

מהצד הנשי של המטבע

בתור מישהי שאוהבת כדורגל(ולקח לי המון זמן... זה התחיל רק ב-4 השנים האחרונות)
אני בעיקר אוהבת לצפות בתחרויות עולמיות/אירופאיות ע"ע הליגה הספרדית/יורו/מונדיאל)

לא אכפת לי להית עם מישהו שאוהב כדורגל כמו שלא אכפת לי להיות עם מישהו שלא אוהב. אבל במקרה של אחד שאוהב, כמו שכבר ענו לפניי, הייתי מעדיפה שהוא גם יפנה זמן בשבילי כמו שהוא היה מצפה שאני אפנה זמן בשבילו. (אם זה לא הדדי, אני חושבת שיש פה בעיה) כמובן שאם זה משחק חשוב, אני לא אגיד כלום(גמר היורו למשל!
במקרה הזה, יש מצב שאני אצטרף אליו לשיגעון
)
בנות איזה קבוצה אתן אוהדות? ריאל מדריד(
אני Madridista בלב ובנשמה!) , בארץ- אף קבוצה

לסיכום האם לדעתכם נבחרת ישראל תגיע איי פעם לאיזה משהו? לא. וחבל שכך. מצד שני, אנחנו
מצליחים בענפים יותר קטנים אז אולי הגיע הזמן להשקיע יותר בהם? ע"ע שחייה, אתלטיקה,שייט וכו'.

thomas15

New member
אני

בנים מה דעתכם על בנות שאוהבות כדורגל.? מדליק אותי
בנים האם תשבו עם מישהי לראות כדורגל? בטח למה לא, רק שלא תשאל מי זה הבחור בשחור או תתחיל לדרג חתיכים או תתחיל לבדוק למה השחקנים מתלבשים בוורוד
אם הבחורה לא אוהבת כדורגל האם תוותר על משחקים או משחק או משהו כזה בשבילה? כנראה שכן.
בנים איזה קבוצה אוהדים? בארץ מכבי חיפה - אני אוהד את הקבוצה מגיל 3 בפעם הראשונה שאבי לקח אותי לראות משחק שלהם, בחו"ל - בארסה וארסנל.
לסיכום האם לדעתכם נבחרת ישראל תגיע איי פעם לאיזה משהו? בסופו של דבר מפתיעים.

ofleibo

New member
אני אענה...

בנים מה דעתכם על בנות שאוהבות כדורגל.?
סבבה לגמרי יכול להיות נחמד
בנים האם תשבו עם מישהי לראות כדורגל?
תלוי עם מי, אבל בעיקרון אין סיבה שלא.
אם הבחורה לא אוהבת כדורגל האם תוותר על משחקים או משחק או משהו כזה בשבילה?
תלוי במשחק, תלוי בקשר איתה. בעיקרון אין בעיה לוותר על משחקים ממוצעים ומטה, משחקים חשובים יהיה לי קשה...
בנים איזה קבוצה אוהדים?
בארץ לא רואה כדורגל כמעט, בעיקר עוקב בעיתונות. בחו"ל מנסה לראות את הליגה הסרדית, ריאל וברסה משחקות יפה. לא אוהד אף קבוצה רציני, אבל נהנה לראות
לסיכום האם לדעתכם נבחרת ישראל תגיע איי פעם לאיזה משהו?
לא, הכל פה מושחט וחסר סיכוי כרגע!

RoieS316

New member
אני אענה

בנים מה דעתכם על בנות שאוהבות כדורגל.? זה יכול להיות מדליק ויכול להיות מציק. בד"כ זה מדליק. וכאחד שגדל עם אחות שאהבה כדורגל ובנות ששיחקו עם הבנים כדורגל, זה אחלה דבר.
בנות מי מכן אוהבות כדורגל?
בנים האם תשבו עם מישהי לראות כדורגל? אם היא רוצה לראות אז בכיף. רק בלי שאלות על אופסייד

אם הבחורה לא אוהבת כדורגל האם תוותר על משחקים או משחק או משהו כזה בשבילה? כן, אני כבר לא בשלב שבו משחק היה סופר חשוב בשבילי.
בנות אתם מחפשים מישהו שלא אוהב כדורגל בכלל ולא מתעניין? או לא איכפת לכם?
בנים איזה קבוצה אוהדים? בעיקר מכבי ת"א בארץ. פעם היו לי קבוצות אירופאיות, אז ברצלונה (הרבה לפני ההצלחה של היום), יובנטוס.
בנות איזה קבוצה אתן אוהדות?
לסיכום האם לדעתכם נבחרת ישראל תגיע איי פעם לאיזה משהו? כן, בטח. אני חושב שיש לנו סגל נהדר, שחקנים שעובדים קשה.. טוב אני לא יכול לכתוב את זה בלי להמשיך לצחוק
.. אז לא.

חחח אין עלייך

אני אוהדת כדורגל.
ממש לא משנה לי אם הוא אוהב או לא, יצא לי להיות עם גם וגם, כל עוד מכבדים האחד את תחביבי השני, מצויין.
בארץ מכבי חיפה, בספרד את ריאל מדריד, ביורו את ספרד.
נבחרת ישראל לעולם לא תגיע לשום דבר כל עוד הכל מנוהל בצורה חובבנית מינוס.

שבוע נהדר ילדונת !

freesoul21

New member
עונה

בנים מה דעתכם על בנות שאוהבות כדורגל.? מאוד חיובי
בנים האם תשבו עם מישהי לראות כדורגל? בכייף
אם הבחורה לא אוהבת כדורגל האם תוותר על משחקים או משחק או משהו כזה בשבילה? תלוי איזה משחק
בנים איזה קבוצה אוהדים? ביורו הזה אני בעד ספרד
לסיכום האם לדעתכם נבחרת ישראל תגיע איי פעם לאיזה משהו? לא, ממש לא, אין שום סיכוי!!!!!!!!!

ronen1981

New member
תגובתי

לא מהווה יתרון
לא רלונטי
אולי אם המשחק מעניין , אם הוא לא מעניין ואנחנו בקשר אני יותר אתעניין בה מאשר במשחק

אין בעיה כזאת כי אני לא צופה בספורט דרך קבע.
לא רלונטי
לא אוהד שום קבוצה
לא רלונטי
לא מעניין אותי במיוחד, כאילו שתצליח אבל אם לא אז זה לא ממש משפיע עלי באופן אישי .

AS00AS

New member
עונה

בנים מה דעתכם על בנות שאוהבות כדורגל.?
רק שעודד את הקבוצה הנכונה
בנות מי מכן אוהבות כדורגל.?
?!
בנים האם תשבו עם מישהי לראות כדורגל?
בטח,
אם הבחורה לא אוהבת כדורגל האם תוותר על משחקים או משחק או משהו כזה בשבילה?
כן, (לא משהו כמו גמר המונדיאל, אבל כן)
בנים איזה קבוצה אוהדים?
בית"ר
לסיכום האם לדעתכם נבחרת ישראל תגיע איי פעם לאיזה משהו?
כדברי אלון מזרחי "אני רוצה לשחק או באירופה או בספרד.",

וידוי : אני מעדיף בהרבה יותר פוטבול טוב,
והסופרבול זה הלילה הכי טוב שיש!

sAVVy25

New member
תשובות

נים מה דעתכם על בנות שאוהבות כדורגל.? אני חושב שזה טוב מאוד שנשים מתעניינות בתחום שהוא לא נשי בעליל, גוד פור יו גירלס

בנים האם תשבו עם מישהי לראות כדורגל? כן אבל כדאי רק בתנאי שלא תשאל שאלות כמו " אני לא מבינה למה יש רק כדור אחד עדיף שיהיה 22 ככה יהיה אחד לכל אחד"
אם הבחורה לא אוהבת כדורגל האם תוותר על משחקים או משחק או משהו כזה בשבילה? "כן, תמיד אפשר לראות אחר כך בשידור חוזר"

בנים איזה קבוצה אוהדים? בנבחרות אני אוהד של הולנד בקבוצות מנצ'סטר יונייטד

לסיכום האם לדעתכם נבחרת ישראל תגיע איי פעם לאיזה משהו? לא כי הספורט בארץ לא מטופח להישגיות.

למעלה