סיכום שבועי וספויילרים

ohadcarrington

New member
סיכום שבועי וספויילרים

והוו! סופ"ש הגיע!
מה היה לנו השבוע בצח"מ?
ג'ק ובילי דיברו על מרקו ועל כך שכולם יודעים, פיליס מאיימת על סאמר, ויקטור מפחיד את נטלי וניקי מעצבנת את ויקטור...

ספויילרים

7/3 - ויקטור עושה עסקה מסוכנת; מקס יוצר בעיה בשביל אבי וסטיץ'; מערכת היחסים של סייג ושרון מפריעה לניק.
8/3 - ניל מדבר עם דבון על הילארי; סאמר חושפת סוד מסוכן; ג'ק דורש את האמת מבילי ופיליס.
9/3 - ויקטור ופיליס נלחמות; מייקל נפתח ללורן; ניקי מתייצבת בעמדה.
10/3 - צ'לסי דואגת שאדם תקוע בעבר; אשלי הופכת ללא סבלנית לסיימון; הניומנים מתאספים לדבר על גורל החברה.
11/3 - ויקטור מתמודד עם שינוי; מייקל לוקח סיכון; ויקטוריה קובעת גבולות לבילי.
מקור: http://www.welovesoaps.net/2016/03/young-and-the-restless-spoilers-march-7-11-2016.html

נוסטלגיה
בראד עומד להתחתן עם ויקטוריה, אבל שרון עוד לא נואשה ורוצה עוד סיכוי איתו, רק שהוא לא מספיק לענות לה כי ויקטוריה מפריעה להם באמצע

sigalit1000

New member
שמת לב שלורן חוזרת? נראה אותה סוף סוף קצת יותר?

וגם כריסטין חוזרת.....

עכשיו בפרקים יגררו אותנו? נראה לי שהמשפט של נוח והמשפט של ויקטור יהיו החודש מול ויקטוריה/בילי/פיליס.....

יש מצב שקלי [אחות של בן, החוטפת של ג'ק] לא נרצחה והיא תצוץ במשפט? ואם כן זה יקרה במאי סוויפס או שדבר כזה יכול להתרחש גם קודם, מה דעתך?

ohadcarrington

New member
לורן חוזרת? יאשששש!

לורן וכריסטין? איזה יופי! אני חולה עליהן!
&nbsp
מממממ לא יודע אם יגררו אבל אם לורן וכריסטין חוזרות אז צריכות להתחיל עלילות מעניינות...
&nbsp
מממממ זה יכול לקרות, למרות שלדעתי הסוויפס החודש היו ממש גרועים אז אין לי מושג לגבי מאי...

sigalit1000

New member
איזו עלילה היית רוצה ללורן? אני רוצה שסקוטי או פנמור יחזרו

ושיהיה לה סיפור סביב זה, לגבי כריסטין אני רוצה שגם לה תהיה עלילה מעניינת מלבד זה שהיא התובעת המחוזית במשפטים, אולי עלילה ביחד עם לורן....

יש לי שאלה לגבי פול? יש לו 3 או 4 ילדים? יש את התר, ריקי נהרג, דילן צץ אחרי שנים, ורונן גם שלו?

ohadcarrington

New member
כל עלילה!

או שיביאו לה איזה גבר והיא תילחם עליו עם אשלי כמו פעם

&nbsp
אני זוכר שדילן שלו (שהוא כמובן מת), ריקי, הת'ר, ילד אחד שמת בלידה עם כריסטין אז כן ארבעה ילדים...

למעלה