שרשור הודעות ודיווחים

מצב
הנושא נעול.
בשעה 18:14 נמסר על הולכת רגל שנפגעה מאוטובוס

שרשור הודעות ודיווחים

דובר המשטרה (ת״א) : סמוך ל18:30 רח׳ אבן גבירול 84 תאונת דרכים בין אוטובוס של חברת מטרופולין קו 47 לנוסעת כבת 50 אשר ירדה מהאוטובוס ובטרם סיימה את הירידה, האוטובוס החל בנסיעה כתוצאה מכך הנוסעת נפלה כשרגלה נתקעה מתחת לגלגל ונקטעה, האישה פונתה במצב קשה לבית החולים איכילוב, בוחן במקום.
האישה טרם זוהתה, הנהג יליד 48

aviy99

New member
מזעזע. יש כאן כתבה ותמונות. מדובר בקו 47

דובר המשטרה (ת״א) : סמוך ל18:30 רח׳ אבן גבירול 84 תאונת דרכים בין אוטובוס של חברת מטרופולין קו 47 לנוסעת כבת 50 אשר ירדה מהאוטובוס ובטרם סיימה את הירידה, האוטובוס החל בנסיעה כתוצאה מכך הנוסעת נפלה כשרגלה נתקעה מתחת לגלגל ונקטעה, האישה פונתה במצב קשה לבית החולים איכילוב, בוחן במקום.
של מטרופולין. http://news.walla.co.il/?w=/4487/2719804

מוזכרת שם גם תאונה בבוקר בה נהרג בן 17

של מטרופולין. http://news.walla.co.il/?w=/4487/2719804
מוזכרת שם גם תאונה בבוקר בה נהרג בן 17

נער בן 17 נהרג הבוקר (שני) מפגיעת אוטובוס בכביש מספר 2 (כביש החוף), במחלף השרון לכיוון דרום, במקום בו אין מעבר חצייה להולכי רגל. צוות של מגן דוד אדום ממרחב שרון שהוזעק למקום קבע את מותו. נהג האוטובוס, בשנות ה-50 לחייו, שחש ברע טופל על ידי צוות מד"א ופונה לבית החולים לניאדו בנתניה.

http://news.walla.co.il/?w=/4487/2719564

האישה שנפגעה לפני כחודש מקו 63

האישה שנפגעה לפני כחודש מקו 63
עדיין במצב קשה מורדמת באיכילוב. :(

Ofekalef1

New member
לא אמור להיות מנגנון שלא מאפשר להתחיל נסיעה

עם דלת פתוחה?

טנק2

New member
הוא לא קיים במטרופולין.

עם דלת פתוחה?
הוא לא קיים במטרופולין.
בכל הרכבים שלהם. יש רק אזהרה בלוח על יד הנהג, בתוספת צליל.
אאל"ט, באגד הוא קיים ברכבים החדשים יותר שלהם.

דיווח על קו 641 החדש של קווים

שרשור הודעות ודיווחים
יתרונות:
סודרה הבעיה ברב קו
אוטובוס נקי וחדש
אפשרות להטענת מכשירים בUSB!
WIFI
שולחן אישי מתקפל לכל נוסע, כמו במטוסים!
מסך שמודיע את כל התחנות הבאות
מקום ישיבה (לא כמו בשאר האוטובוסים של ת"א-פ"ת של דן)

חסרון:
קו איטי למדיי! הנהג עצר המון המון זמן בכל תחנה, נהג לאט ועצר בכל תחנה אפשרית, למשל עצר גם ברמת גן/קריניצי, גם מול מכון מור, וגם קצת אחרי רבי עקיבא (3 תחנות!). 51 פשוט עקפו אותנו כל הזמן! כשעליתי 7677 של אלי אהרון היתה מאחורינו בקו 51 לכיוון פ"ת (וגם אני הייתי ה-641 לכיוון פ"ת), כש-641 עבר באורלוב בצומת של תחנה מרכזית פ"ת, 7677 בדיוק עמדה ברמזור בנסיעה לכיוון תל אביב.
אני לא יודע אם זה בגלל שהנהג לא מכיר קודים, או שזאת הוראה מלמעלה לפרסם את הקו כדי להתחרות בדן, אבל זה שונה מאוד מהנסיעה המהירה שהייתה באגד.

בכל-זאת, המעבר לדעתי חיובי. באגד הקו היה נוסע בנבלות. בקווים לא רק שהאוטובוסים חדשים אלא שיש את כל השכלולים שכתבתי למעלה

amitk83

New member
אפשר קצת לחלוק

יתרונות:
סודרה הבעיה ברב קו
אוטובוס נקי וחדש
אפשרות להטענת מכשירים בUSB!
WIFI
שולחן אישי מתקפל לכל נוסע, כמו במטוסים!
מסך שמודיע את כל התחנות הבאות
מקום ישיבה (לא כמו בשאר האוטובוסים של ת"א-פ"ת של דן)

חסרון:
קו איטי למדיי! הנהג עצר המון המון זמן בכל תחנה, נהג לאט ועצר בכל תחנה אפשרית, למשל עצר גם ברמת גן/קריניצי, גם מול מכון מור, וגם קצת אחרי רבי עקיבא (3 תחנות!). 51 פשוט עקפו אותנו כל הזמן! כשעליתי 7677 של אלי אהרון היתה מאחורינו בקו 51 לכיוון פ"ת (וגם אני הייתי ה-641 לכיוון פ"ת), כש-641 עבר באורלוב בצומת של תחנה מרכזית פ"ת, 7677 בדיוק עמדה ברמזור בנסיעה לכיוון תל אביב.
אני לא יודע אם זה בגלל שהנהג לא מכיר קודים, או שזאת הוראה מלמעלה לפרסם את הקו כדי להתחרות בדן, אבל זה שונה מאוד מהנסיעה המהירה שהייתה באגד.

בכל-זאת, המעבר לדעתי חיובי. באגד הקו היה נוסע בנבלות. בקווים לא רק שהאוטובוסים חדשים אלא שיש את כל השכלולים שכתבתי למעלה
אפשר קצת לחלוק
חוץ משלוש פעמים בודדות מתוך 9 לערך מערכת הכריזה לא עבדה כלל.
האוטובוסים מאד גבוהים ולא נגישים לנכים.
היו שני מקרים שבהם הנהג לא עצר לי בתחנה והוא לא היה מלא למרות שסימנתי לו לעצור - זה נובע מכך שאין שילוט מסודר בתחנת הסיבים / היצירה בפתח תקווה ששם אפשר לדעת שעולים לקו.

חוץ מזה הנהגים נוסעים בסדר.

הרוג בת"ד בין אוטובוס לרכב בכביש 85

שרשור הודעות ודיווחים
הרוג בת"ד בין אוטובוס לרכב בכביש 85
דובר המשטרה (אגף התנועה):
בעקבות תאונת הדרכים בכביש 85, קדרים - חלפתא, הכביש חסום לכל הכיוונים. נהגים מתבקשים לפנות לדרכים חלופיות.

Rubim88

New member
עוד מנה של DD בדרך

שרשור הודעות ודיווחים
עוד מנה של DD בדרך
לפני שבוע וחצי צולמו ליד דרזדן, אחר כך דווח שחנו בסביבות באזל.
ותמונה ישנה יותר(~חודשיים) מכתבה של ערוץ חדשות שווצרי בממפעל בGörlitz, שם ניתן לראות 4 קרונות של ר"י לצד קרונות DD לרכבות הIC של הרכבת הגרמנית(הלבנים) וזוג קרונות לרכבת השווצרית(שחור ואדום).

מבילינסון למכללת הישגים

שרשור הודעות ודיווחים
מבילינסון למכללת הישגים
שלום,
אני צריכה שבוע הבא בשעות הבוקר להגיע מבילינסון בפתח תקווה למכללת הישגים.
יצאתי כבר מבולבלת. באתר שלהם רשום שהם יושבים בסמטת היסמין ברמת גן-קרוב יותר לאלוף שדה.
מצד שני שמעתי שזה ממש קרוב לשיבא.
מישהו יודע אולי?

אלוף שדה לא כל כך רחוק משיבא,

מבילינסון למכללת הישגים
שלום,
אני צריכה שבוע הבא בשעות הבוקר להגיע מבילינסון בפתח תקווה למכללת הישגים.
יצאתי כבר מבולבלת. באתר שלהם רשום שהם יושבים בסמטת היסמין ברמת גן-קרוב יותר לאלוף שדה.
מצד שני שמעתי שזה ממש קרוב לשיבא.
מישהו יודע אולי?
אבל הרבה יותר קרוב לאלוף שדה. היית צריכה לשאול את השאלה הזאת בשרשור ההכוונה, אבל היות שהתשובה קצרה, אענה פשוט שעלייך לקחת את קו 164 עד מחלף שדה וללכת כעשר דקות ברגל, או לרדת בבר אילן ולקחת את אחד הקווים ממסוף לנדרס (נדמה לי 61, ואולי גם 39). אם יש לך שאלות המשך, נא לשאול בשרשור ההכוונה היומי.

התכוונתי

אבל הרבה יותר קרוב לאלוף שדה. היית צריכה לשאול את השאלה הזאת בשרשור ההכוונה, אבל היות שהתשובה קצרה, אענה פשוט שעלייך לקחת את קו 164 עד מחלף שדה וללכת כעשר דקות ברגל, או לרדת בבר אילן ולקחת את אחד הקווים ממסוף לנדרס (נדמה לי 61, ואולי גם 39). אם יש לך שאלות המשך, נא לשאול בשרשור ההכוונה היומי.
התכוונתי
מחלף אלוף שדה. ושהמכללה הרבה יותר קרובה לאלוף שדה מאשר לשיבא.

מצב
הנושא נעול.
למעלה