שאלה על הוספת מספר טלפון לאותו איש קשר:

argamon

Member
שאלה על הוספת מספר טלפון לאותו איש קשר:

שלום לכם: אני כותב בקשר לסמארטפון גלקסי נוט -9.
אנסה להסביר את השאלה בהדגמה:
> הוספתי ביישום טלפון, איש קשר חדש עם מספר הטלפון שלו ושמו וההוספה הצליחה.
> אני רוצה לערוך את הפרטים שלו ולרשום מספר טלפון נוסף לזה שכבר קיים.
אני לא מוצא שום דרך לעשות זאת ושמעתי שזה אפשרי לעשות.
> אשמח לתשובתכם האם אפשר ואיך.
תודה וחג שמח.

יעקב ח

New member
הפתרון הוא מאוד פשוט

פתח את היישום טלפון ובחר את איש הקשר הרצוי.
לחץ על ערוך והוסף מספר טלפון. לחיצה על הפלוס מאפשרת להוסיף מספר נוסף.
בסיום לחץ שמור.

ממשק סמסונג ONE UI

1) להיכנס לאפליקציה של אנשי קשר
2) להקיש פעם אחת על איש קשר שרוצים להוסיף לו פרטים
3) בצד שמאל באמצע המסך יש אייקון עגול עם סימן קריאה בפנים להקיש עליו פעם אחת
4) בצד ימין באמצע המסך מופיע המשפט "ערוך" להקיש עליו פעם אחת וזהו

argamon

Member
תודה לכם והפתרון לא היה כל כך פשוט:

התקשרתי לתמיכה של סמסונג והם אמרו לי משהו דומה לזה שאתם כותבים לי כאן אבל לא הופיעו לי הדברים עליהם אתם כותבים כאן. הם התפלאו וביקשו שאאפשר שליטה מרחוק והתברר שששמרתי את כל מספרי הטלפון דרך כרטיס הסים ובמצב זה אין אפשרות להוסיף אנשי קשר לפי מה שהסבירו לי. הם העבירו בהסכמתי את כל מספרי הטלפון השמורים למצב טלפון ואז כל מה שאתם כותבים לי כאן הופיע. > אם אתם שואלים למה בחרתי לשמור בכרטיס סים אז התשובה היא שאני חדש בעולם הסמארטפונים ונציגת התמיכה שהסבירה לי בפעם הראשונה איך שומרים איש קשר בטלפון, המליצה לשמור בשמירה דרך הסים.
אני לא מבין בזה ועשיתי לפי מה שהיא אמרה לי וגם עכשיו אין לי פירור מושג מה זה לשמור בסים אנשי קשר אבל עשיתי לפי מה שאמרה לי וכך נוצרה הבעיה אשר שאלתי עליה.
> עכשיו הכל בסדר ותודה לכם על המאמץ לעזור לי.

enigo

New member
שמירה על הסים משמעה שמירה

על הזיכרון הכלול בכרטיס הסים עצמו. פעם זה היה מומלץ כי זה היה מאפשר העברה קלה של כל אנשי הקשר כשהייתי מחליף טלפון, אבל כבר כמה שנים טובות שאפשר לגבות את המספרים לחשבון הגוגל, ולהעביר אותם בקלות ממכשיר למכשיר - ולשמור עליהם גם אם המכשיר הלך לאיבוד (בניגוד לשמירה על הסים, כמובן).
בנוסף, המקום על הסים מוגבל (נדמה לי של מאתיים מספרים) - בקיצור, מוזר מאוד שזה מה שהמליצו לך בזמנו.

למעלה