מזל טוב לחנוש שלנו

shiran232

New member
מזל טוב לחנוש שלנו

שחוגגת היום 23

חנוששש תהני המון מהיום הזה!!

שיהיה יום הולדת שמח!

עם מלא כיף ואהבה

הרבה בריאות, אושר והצלחה בהכללל! שיהיה לך רק טוב!

niviri

New member
ילדונת

המון המון המון מזל טוב, דברים טובים ואיחולים לבביים!
נשמח לתת לך את תואר חופרת החודש במתנה ליומולדת, אבל תצטרכי לעזור פה

יום הולדת שמח

niviri

New member
חחח האמת, גם פבואר

אני לא יודעת עד כמה זה מציאותי- התחרות קשה!

soybelinda

New member
חנוווששש

המון המון המון מזל טוב!!!
רק אושר, בריאות וכיףףף

שכל מה שאת מאחלת לעצמך יתגשםם!!
שיהיה לך יוםם מקסיםםם

LiaTuSh18

New member
חנוש שליייייייי

טוב, את הוידוי הזה שמרתי לברכה שלך בפייסבוק! (סליחה על האיחור אבל יומולדת אפשר לחגוג מתי שרוצים נכון? נכון)
אז כמו שאמרתי אפתח בוידוי. הרבה שנים אני סמויה בכל מיני פורומים של קטנטנות וכאלה שהיו בתפוז.. מתישהו החלטתי שזהו, אני עושה את זה, ונרשמתי לפורום. כמובן שההרשמה שלי נחלה הצלחה מסחררת והעיפה את הפורום הזה מהשיממון שלו
בכל אופן היה לי כיף והשתלטתי על העניינים והרגשתי שאני משתלבת, אבל משהו אחד קטן עצר בעדי מלעשות זאת! כל הזמן דיברו על מישהי שאני לא מכירה בשם חן. איפה חן? מתי חן חוזרת? אני מתה שחן תחזור! חשבתי לעצמי, מה, אני לא מספיק טובה שהם רוצים את חן? ונורא קינאתי בך, ואף נטרתי לך מעט! ואז כשהגעת התבאסתי אמרתי הנה חן האהובה וישכחו את ליאת עכשיו :( בהתחלה גם לא ממש התייחסת אליי אז בכלל נתת לי בסיס לא לאהוב אותך. אבללל! אני לא יודעת מתי אבל מהר מאוד חל מפנה ביחסינו ותוך שניה בערך שכחתי מהכל ולא הבנתי איך בכלל יכלתי להרגיש איזשהו רגש שלילי כלפייךך! את פשוט בנאדם שאי אפשר לשנוא! יותר מזה, את בנאדם שאי אפשר שלא לאהוב!!! אני מתה מתה מתה מתה עליך, את ממש נכס!!! אחת הבנות היותר אדירות שיש, וחבל שאת לא פה לידי.. אבל חברות וירטואלית זה גם משהו :)
נ.ב כמובן שהקצנתי את הסיפור למטרות הברכה והאומנות :p ועשיתי אותו יותר דרמטי וילדותי ממה שזה באמת היה חחח לא לקחת קשה מדי :)

אז מזל טוב NENAAAA, מחכה לסכמ"ש לשמוע חוויות יומולדת :] שתהיה לך תקופת מבחנים מעולהההה!! לאביו!

niviri

New member
וואו איזה ווידוי מרגש

אבל איך לא הכרת אותה אם היית סמויה?? אה-הה מצאתי חור בעלילה!
ועוד משהו, צר לי לנפץ לך את הבועה אבל הפורום הזה לא נמצא בפייסבוק. פשוט כנראה מרוב שאת בפייסבוק נדמה לך שהכל זה שם.

LiaTuSh18

New member
שום חור :)

את הפורום של כריס גיליתי ממש בדילאיי, אז כנראה שהייתי שם סמויה כשחן כבר הייתה בחו"ל.. וגם לא קראתי מה אתן כותבות סתם הסתכלתי על התמונות וזה חחח
מה שכן התנחלתי מלא זמן זה הפורום של קטנטנות ופינת אור ולא, אני לא זוכרת אותה משום מה.. זכרתי רק את שירן שהייתה לי ממש בולטת!
ומי אמר שהפורום בפייסבוק חח מאיפה הבאת את זה?

niviri

New member
אני אקבל את זה...

תקראי את המשפט הראשון בהודעה שלך!

חניניתה

New member
את כזאת נסיכה!! אני מתה עליך!!!!

כל פעם מחדש את כל כך מרגשת אותי!
אני ממ שמחה שיצא לי להכיר אותך! ובכלל את כולכן
מי אמר שמחברות וירטואלית לא יכול לצאת חברות אימיתית?!

sparx

New member
מזל טוב!!!

איזה כיף 23!
שיהיה לך יום הולדת מדהים
מקווה שתחגגי כמו שצריך על אף הבחינות!

למעלה