תחזית שלי לחורף 2017/2018

יאן ו

New member
תחזית שלי לחורף 2017/2018

מוקדש לכבוד כל חברי הפורום הניהיליסטים, אובדניים והמדוכאים חורפית, וגם לכבוד החברים האופטימיים תמידית אך גם המאוכזבים תמידית, להלן התחזית שלי לחורף הקרוב:
דצמבר:
דקוטה ראשונה. אבודה. נקסט!

במהלך הדקוטה השנייה ו/או השלישית, ישנה הסתברות תחזיתית גבוה לירידת אפיק שיגלוש לעברנו מאזור הרי אורל, שם אדי הוודקה רבים יחסית בתקופה זו של השנה, אדים אשר יהוו גרעיני התעבות עפולאים מושלמים, בעקבותם אנו צפויים לגשמים יפים בצפון ובמרכז. הדרום לעומת זאת יחווה רק ממטרים פזורים. למה? ככה מגיע להם! בגלל הפועל באר שבע

ינואר:
במהלך הדקוטה הראשונה יחלפו במרכז אירופה גלי רוסטביף, אשר יגרמו לגלי הדף אדיאבטים בטרופוספרה העליונה עם ווקטור דרומי. העסק יגרום לגלישת גושי רחת לוקום קפואים מכיוון תורכיה לכיווננו, אשר במעברם מעל מזרח הים התיכון יעברו תהליך אנומליזציה וכך יגרמו לירידת שלגים מגובה של 434 מטר בהרי הצפון ומגובה 435 מטר בהרי המרכז. וכן יוטו, גם במצודת נימרוד ירד שלג, אתה יכול להכין את המגלשים! אתה גם יכול לדלג על ביקור אצל מאיר

הדקוטה השנייה והשלישית יאופיינו בעיקר בתקופות יבשות אך קרות הרבה מאוד מעל הממוצע. עד כמה יבש? זה תלוי בפרמטרים האטמוספריים שאיני יכול כרגע לנבא. אצטרך לבצע סימולציות נומריות לקראת סוף דצמבר.

פברואר:
דקוטה ראשונה. ישנו סיכוי של 52.3% שתקופה זו תהייה דומה לדקוטות השנייה והשלישית של ינואר. גם כאן אצטרך בתחילת ינואר לשלוח בלון רדיו AM/FM עם סאונד באס עמוק לאטמוספירה, כדי להגיע לתחזית מדויקת יותר.

דקוטה שנייה. כאן צפויה לנו הפתעה נעימה. הורטקס הפולארוידי יהיה אז במצב האופטימלי, עד כדי צילום בצבע של זרם הסילון. כאמור, זרם סילון עמוק מעל יפן יגרום לאפקט פרפר עדין שיתחיל במזרח הרחוק, ואשר בסופו של דבר ישפיע ישירות על אזור הטרופופאוזה מעלינו, שיאופיין ע"י אינברסיה רצחנית. אך מדובר כאן באינברסיה הפוכה, כלומר הפוך על הפוך (גוטה?). ועל כן, צפויה לנו מערכת שלג למהדרין. מה זה מהדרין...דאורייתא! ואם לא הבנתם, זה בסדר, גם אני לא!

דקוטה שלישית ואחרונה חביבה. כאן יבוא לעזרתנו בחיזוי הוד רוממותו העליון קים ג'ונג און, הידוע גם בשמו האמצעי שמנדריק. בדקוטה זו, צפון קוריאה צפויה לשגר טילים בין יבשתיים לעבר ארה"ב מכיוון מזרח לכיוון מערב. אך מאחר שידוע שאיכות הטילים לא בדיוק כמו שהסינים רגילים אליו, טילים אלו יתפרקו בסטרטוספרה שמעל המזרח התיכון. אנו נהיה עדים לתגובת שרשרת מעניינת. תחילתה כאמור בטילים הכושלים של צפון קוריאה, דרך התעבות גרעינית של חלקיקי קרח סביב שאריות הקרינה הרדיואקטיבית עקב התפרקות הטילים, וכלה בחורף גרעיני באזורנו שישים את אירוע דצמבר 2013 ללעג. שורה תחתונה, צפוי הערמות שלגים של עד שתי מטרים באזור הבירה! בעיה אחת, לא בטוח שנהיה פה כדי ליהנות מזה...

כמו שאני תמיד אומר, Its NAO or Never!

העמק

New member
בוא ונגיד שהסיכויים של זה להתממש די דומים לתחזית של השמ"ט

גפ"ס, איסי, הגרמני. האיטלקי והיווני
רק אולי בועז דוד יצליח יותר

למעלה