זוכים בכרטיסים לאקסטרים על גלגלים!

זוכים בכרטיסים לאקסטרים על גלגלים!

חופשת פסח מתקרבת בצעדי ענק (טוב, יש את פורים לפני
) ואנו רוצים לסדר לכם את החופשה עם כרטיסים להצגת הילדים אקסטרים על גלגלים - מחזמר לכל המשפחה בהפקה מרהיבה ומטורפת על במה עגולה ב-360 מעלות מלאה במסלולי גלישה מקצועיים, רקדנים ומחליקים על גלגלים!

אז מה צריך לעשות?
מעכשיו ועד ה 30/3 כתבו לנו בתגובה להודעה זו על התוכניות שלכם על חופשת האביב המתקרבת.
האם סגרת טיול לחול? אילת? נשארים בבית או סתם מטיילים ברחבי הארץ?

מבין כל ההודעות הנהלת הפורומים תבחר את ארבעת ההודעות המקוריות והמעניינות ביותר שיזכו את כותביהם בכרטיסים למחזמר אקסטרים על גלגלים:

המקום הראשון והשני – יקבלו 3 כרטיסים כל אחד.
המקום השלישי והרביעי – יקבלו כרטיס זוגי כל אחד.

לתקנון התחרות: http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?r=1&EntryId=7342412

אקסטרים על גלגלים
"אקסטרים על גלגלים" הוא מחזמר עתידני-קומי המתרחש על פני כדור הארץ בשנת 2316, ומספר על חבורת אקסטרים: וינטג' – אליאנה תדהר, פיקסל – לי בירן, גאדג'ט – דניאל מורשת, ומיקי-מיקס – מיקי.
כל אחד מהם הוא סופר-רובוט על-אנושי וחדשני, ויחד הם נשלחו על ידי בני האדם כדי לבדוק אם יש אפשרות לחזור לכדור הארץ, ממנו הוגלו לפני שנים על ידי מולטי-סיסטם (עוז זהבי) ואימא המרושעת מולטי-מרה (חנה לסלאו) שהשתלטו על הכוכב.

בהשתתפותם של כוכבי הבידור הגדולים בישראל: עוז זהבי, אליאנה תדהר, מיקי (כוכבת הילדים), חנה לסלאו, דניאל מורשת, לי בירן, יניב פולישוק ו עשרות מחליקים על גלגלים.

הכרטיסים הם לתאריך 24/4/16 , היכל טוטו חולון בשעה 9:30.

בחמש שנים האחרונות

כולל עם תינוק בן חצי שנה

אנחנו נוסעים לחוף עין גדי
מיד אחרי ליל הסדר
מגיעים לשם בסביבות חצות
יש שם אוהלים מוכנים
נפגשים עם עוד חמישה משפחות שלהן היו 12 ילדים עכשיו יש 17
שמחה וששון ילדים ממגוון גילאים גדול
שלא מוותרים על המפגש
פורשים שקי שינה ונרדמים
קמים מוקדם בבוקר ונוסעים לארומה
חייבים קפה של בוקר!!
אחר כך זה משתנה
יום עושים את נחל דוד
יום סתם מעבירים אותו בים
יום מצדה ויום נחל ערוגות
סך הכל ארבעה ימים
בלי מקלחת בלי סלולרי ובלי מחשב/ tv
כיייף גדול
הרבה טבע הרבה צבע חום של מדבר
ומומלץ מאד

אויייש נו

משהו באיזור אז
אני גרועה בלזכור מקומות בשמות
אם את ממש רוצה לדעת אני יכולה לחפש
בקבוצה את שם המקום במדויק.

יהודית00

New member
התכניות שלנו לחופשת אביב שמתקרבת

התכניות של המשפחה לחופשת אביב שמתקרבת הוא פשוט לנפוש בבית...כל יום אנחנו נתארגן לעשות פעילות אחרת שמעניינת את כל הילדים וההורים יחד..
החלטנו ללכת כמה ימים לבריכה, או לים ... נביא פירות , שתייה ונשחק יחד במטקות...ונבנה בחול ארמונות..
אנחנו רוצים לנסוע לאחר מהיערות בסביבה של הבית , להביא מנגלים, ולעשות על האש. איזה כיף .. ולאחר מכן נטייל ביער ... העיקר זה להיות יחד.
משפחה מלוכדת.
יש גם תכניות ללכת לקניון לאכול פיצה, לקנות ילדים גלידות ולקחת אותם גם לבאולינג. הילדים מתלהבים מהתכניות שלנו ..
כל יום פעילות אחרת..
נלך לראות סרט בקולנוע, סרט שכולנו נבחר ביחד.
ניסע יום אחד לירושליים, סתם כדי לטייל, לראות את הכותל המערבי, את שוק מחנה יהודה, וסתם לטייל ברחובות ירושליים.
תכננו גם לנסוע אולי כמה ימים לאילת להינפש בבית מלון ..
וללכת גם ללונה פארק כדי שהילדים יהנו מהמתקנים .
כולנו מתלהבים מאוד מהרעיון של פעילויות שונות ומגוונות ...

tamari101

New member
בפסח הזה נחזור לילדות

כבר מזמן אני רוצה לקחת אתת ההורים שלי לחיפה..לרכבל לפארק האם או גן האם כבר שכחתי �� את השם....שהינו קטנים כל שבת הינו מטיילים שם. עכשיו אנו גרים במרכז הארץ וממש מתחשק לי לעשות להורים שלי טיול נוסטלגיה. אני בעלי ושלושת הילדים השובבים שלי...ההורים שלי דומאים שבת אז פסח וחול המועד זה אחלה זמן בשביל זה ��

פרשת "ותנוח"

היי
אחרי ניקיונות יסודיים לפסח (מגבון לח אחד על כל הבית כולל תריסים)
אני מתכוונת מערב החג ועד למימונה- לנוח! לרבוץ! לא לעשות מאום..."פרשת "ותשלך ילדיה על סבא וסבתא ותנוח עד דלא תדע"...חודשים של עבודה אינטנסיבית, שיגרה מתישה ופורים כולל שמיניות לארגן תחפושות בלתי ניתנות ליישום- הגיע התור של אמא לנוח!
ושמשהו ינסה לעצור אותי...

starrynight1

New member
מדוע נסמכה פרשת "ותנוח" לפרשת

"ויעבידו אמא ואבא את סבא וסבתא בפרך", עכשיו זה מובן

יהלום29

New member
לא נוסעים

תקציב לחופשה אחת בשנה, והחלטנו לא בפסח.
נראה לי כמו רוב האוכלוסיה, לא יהיו דברים גרנדיוזים.
תהיה אמא אחת מותשת שמנסה לתמרן בין הילדים הגדולים לתינוק, ומנסה לשרוד.
נלך להצגה אחת, ואולי עוד פעילות, וכל השאר אנחנו בבית או בפעילויות חינמיות.
לא יצא לי משעשע או מקורי, אבל זאת המציאות

kmiki

New member
זה עלול להשמע כמו תכנית מסכנות...

אין תקציב לנסיעה (לא נסענו שנים וזה כנראה יישמר כסטטוס קוו עוד כמה שנים),
אין תקציב גדול לבילויים, אז כל מה שנצליח לארגן זול או חינם (ים, פארקים, טיולים, חברים, פיקניקים), זה מה שיהיה בפסח הקרוב.
&nbsp
לא חובבות התבכיינות גדולה, אבל זה המצב אצלנו.
&nbsp
אז בואו נאמר שאצלנו כרטיסים להצגה יתקבלו כברכה אקסטרה אקסטרה גדולה.

quaker1

New member
קיום הבטחות ומימוש נדרים

בחופשת האביב המתרגשת עלינו אנחנו זקוקים לנס חנוכה והפעם כדי שחופשת החג תספיק לתוכניות של חודש ימים, אז ככה......, ארוחת חג אצל הסבא והסבתא מצד אחד ולמחרת אצל הצד השני, בצהריים קופצים לחברים מעמק חפר ששתלו מלא עצים בחצר ואנחנו חייבים לבוא לראות, ואז יום אחד הבן הגדול מארח את החברים למסיבת פיג'מות ולמחרת יום לונה פארק ואז האמצעי מארח, וגם פיקניק מסורתי עם החבר'ה מהעבודה של החצי, ויום אחד ארוחת צהריים אצלנו (אמאלה!!!!!) ועוד מפגש עם החברות מהתיכון שאמרנו שבפסח חייבים להפגש עם המשפחות, אהה וקבוצת המטיילים מתכוננת לטיול מים ראשון ועוד חברים שעברו דירה ומזמינים את כולם לבראנץ' (מה זה?)..........
בקיצור מלא תוכניות והבטחות לקיים והלואי שלא נאכזב אף אחד ושכולם יהיו בסדר ואני לא מתלוננת כי יום אחד בבית בלי תוכניות זה מתכון לשגעת....
אז חג שמח

kramerkaren

New member
שיר לחג

שמחה רבה שמחה רבה,
פסח הגיע והפוגה מהכריך בא(ה)
שמחה רבה שמחה רבה,
פסח הגיע והפוגה מהכריך בא(ה)
כבו כבו כבו כבר שעונים מעוררים
מלאו מלאו מלאו את הימים בהנאות ובילויים
שמחה רבה שמחה רבה
פסח הגיע ועימו מנוחה מהמורה
אפסנו אפסנו אפסנו שיעורי בית מעיבים
וצאו, וצאו, למפגשים עם חברים
שמחה רבה שמחה רבה
פסח הגיע ואיתו חדרי בריחה, הופעות, ים, פיקניקים, ארוחות חג, טיולים, חברים, משפחה, סרטים, קירות טיפוס, טרמפולינות, לונה פארק, מרכזי מבקרים ועוד אלפי מקומות בילויים........
אפשר כבר שגרה? ודיאטה?
חג שמח!

effi402

New member
חופשת פסח

השנה חגיגות יום הולדת 30 (שלי ) נופל בדיוק בפסח ועל כן בעלי לקח על עצמו את תכנון החופשה/יומולדת.. מקווה שיצליח להפתיע אותי
ואם לא, לפחות אתנחם בכרטיס כניסה חינם לילדים ולי לאקסטרים .. חח

erano111

New member
מטיילים במדבר עם השכנים

התארגנו עם השכנים שיש להם ילדים בגילאים שלנו יש
הזמנו מקום לינה בחאן כפר הנוקדים
מתכננים לטייל בנחל דוד ועין גדי
לטפס למצדה בשביל הנחש

למעלה