זוכים בכרטיסים לאקסטרים על גלגלים!

מרגנית2

New member
מנסה את מזלי

חופשת פסח השנה תהיה בסימן העבודה החדשה התובענית שמצאתי לי. לפיכך ביטלתי את הטיסות וגם אילת תישאר רחוקה מתמיד.
בליל הסדר ניסע לקצת בצפון ונשוב מהר הביתה. כי העבודה היא חיינו. הילדים מאוכזבים - אבל אני מתכננת לפצות אותם בחופשת הקיץ. אם וכאשר אקבל חופשה מהעבודה...
בקיצור מחזמר לכל המשפחה מתאים לנו ביותר לפסח הזה...

Galis my life

New member
אז מה התוכניות שלי לפסח :( ..?

אז מה התוכניות שלי לפסח
.. ?
מתחלית ינואר, כששמעתי שיש מופע שנקרא: 'אקסטרים על גלגלים' שאליאנה, דניאל ועוז הולכים להשתתף, נורא קיוותי שאני אוכל ללכת ושהמחיר לא יהיה יקר
...
לאחרונה, יצא המחיר לאקסטרים על גלגלים, וכרטיס עולה 119 ש"ח
..
הבנתי שאני לא אוכל ללכת כשזה המחיר.
אז החלטתי שאת חופשת הפסח שלי אני מתכננת לעיצוב החדר שלי מחדש! לתלות את כל הפוסטרים של גאליס שלא תליתי, כך גם אם אני לא אלך למופע ואראה אותם באמיתי, ארגיש שהם קרובים אליי- פיזית ונפשית
...
מה עוד ארצה לעשות בפסח?? לישון
! ולא בשביל להשלים שעות שינה, אלא בשביל לחלום שאני שם , שרה את שירי המופע ופשוט מתמלאת אהבה ממבט על השחקנים שאני מעריצה כבר למעלה מ5 שנים
!!! (כיום אני בת 16)
בנוסף, יש לי אח בן 3 וחודשיים, שבזכותי הוא כבר מדקלם את שיר המופע, ומכיר שם את אליאנה, דניאל (מגאליס-יודע מי זה כל דמות, שר בע"פ את שיר הפתיחה, וכו...) ואיך לא?!, גם את מיקי
!
אח שלי אף פעם לא היה בהצגות של מיקי, הוא לא מפסיק לראות את כל הDVD שלה, ואני כל כך מקווה שהוא יגשים גם את חלומו מגיל 0
..
אז בבקשה מכם, מנהלי תפוז
,
אני לא יכולה לתאר לכם כמה שאני מקווה לזכות
!
בבקשה תגשימו לי ולאח שלי את החלום
(לפגוש את הכוכבים שאנחנו כל כך אוהבים
!!)

adiasknazy

New member
התוכניות שלנו לפסח - עולים לרגל :)

בפסח הקרוב מתכננים לעלות לרגל....
מטיילים להר כרכום. יש הטוענים שזה ההר אליו עלה משה רבנו וקיבל את לוחות הברית.
זה שטח אש שפתוח לטיולים פעמיים בשנה. סוכות ופסח. קשה מאוד להגיע להר עצמו.. מדובר ביום טיול-נסיעה עם ג'יפים עד שמגיעים להר עצמו. לינת שטח ובבוקר מוקדם עולים להר..
היינו שם לפני 5 שנים, ב-2011, שהיינו עם 3 ילדים קטנים, כיום אנחנו כבר עם 5, 2 הבנות שבתמונה כבר ביסודי, הגדולה כבר בכיתה ה' :)
הפעם בעלי הצליח לסחוב את כל המשפחה המורחבת. הולכים לצאת עם 5 ג'יפים ומדריך טיולים ששכרנו...הפקה שלמה
מחכים ומצפים! פסח מרענן וכיפי לכולם!

והזוכים הם

תודה רבה לכל המשתתפים, שמחנו ואהבנו לקרוא את ההודעות שלכם!

ובכל זאת היינו צריכים לבחור 4 מקומות בלבד..

במקום הראשון: kramerkaren
3 כרטיסים בדרך אליך!

במקום השני:adiasknazy
גם לך מגיעים 3 כרטיסים

במקום השלישי: Galis my life
זוג כרטיסים בדרך אליך!

במקום הרביעי: להעלות ליגה
גם לך מגיע זוג כרטיסים.

תודה לכולם,
נתראה בתחרות הבאה!!

למעלה