שאלון ספרים לקראת שבוע הספר!

sivan3004

New member
:)

מהו הספר האחרון שקראת? מצרפי המקרים
אתה זוכר אולי את הספר הראשון שקראת לבד? אני חושבת שזה היה אורה הכפולה בכיתה ב'
מהו ספר הילדים האהוב עליך? ספר ספר או ספר כזה קטן? חח כי אם ספר קטן כזה אז מיץ פטל חחחחח אבל אם ספר ספר אז 'שחר'
אתה אוהב לקרוא? מאוד
מהו הספר האהוב עלייך ביותר, ומדוע? כנראה שהארי פוטר, לא חושבת שצריך להסביר..
כמה ספרים קראת בחודש האחרון? (ואילו?) מתחילת יוני? אפס. וזה מעצבן אותי ממש
איזה ספר היית רוצה לקרוא? משחקי הכס
מה מופיע על כריכתו של הספר הקרוב ביותר אליך? 4 אנשים בשחור עם מספרים עליהם חח
כמה עמודים יש בספר זה? 302
האם קראת אותו? לא
מה הספר הכי ישן שיש לך בבית? אין לי מושג..
והכי חדש? 'מסדר זיהוי' של ליעד שוהם (ובתקווה שאחרי מחר יהיו לי עוד הרבה יאיי)
קח ספר כלשהו – מהי המילה הראשונה שמופיע בעמוד 15? בדמעותיה
מה כתוב בשורה השישית בעמוד 66 באותו ספר? אוהד הושיט לו את פעולות החקירה שכתב עבור השופט
כמה ספרים יש על מדף הספרים הקרוב ביותר אליך? דיי הרבה
מהו סגנון/ז'אנר הספרים המועדף עלייך (היסטוריה, מתח, בלשים, פנטאזי, מד"ב וכו'...)? ממ פנטזיה/מד"ב/מתח
האם ניסית לכתוב ספר בעצמך? לא
אם כן – על מה היה הספר?
יש לך מנוי לספריה? היה לי, עד שהבנתי שהספריה אצלנו ממש גרועה ואין בכלל ספרים טובים
אתה מנצל אותו?
עדיף לקנות ספר או להשאיל מהספריה? תלוי איזה ספר, יש ספרים שאני חייבת שיהיו לי בבית ויש ספרים שאני פשוט לוקחת מחברות ומחזירה להן
מה הספר האחרון שקנית? וואו לא זוכרת זה היה מזמן:/
האם אתה בוחר ספרים עפ"י מראה הכריכה שלהם? לא חושבת..
באיזו שפה/שפות אתה מעדיף לקרוא? מעדיפה עברית, יותר זורם לי
מהו המקום המוזר ביותר בו קראת ספר? לא קראתי ממש במקומות מוזרים חח אממ במשרד?
מהו הספר המוזר או יוצא הדופן ביותר שיצא לך לקרוא? פרחים בעליית הגג.
מהו השימוש המקורי ביותר שיצא לך לעשות בספר?
יש לך ספרים חתומים ע"י כותביהם? כן, בשבוע הספר לפני הרבה שנים הייתה אסתר שטרייט ורצל שנראלי חתמה לי על 'שחר'
יש ספרים שהחלטת לקרוא בעקבות סרט שראית עפ"י הספר?כן, סיפור אהבה בלתי נשכח

Ivy Mae

New member
אוי, פרחים בעליית הגג

כן זה כנראה הספר הכי.. יוצא דופן שקראתי

Rawsome

New member

מהו הספר האחרון שקראת?
אני עכשיו באמצע שרלוק הולמס. סיימתי את האלכימאי לפני זה
אתה זוכר אולי את הספר הראשון שקראת לבד?
אממ ספר ספר? סבתא שלי נתנה לי את "רמונה הולכת לכיתה א'" של בברלי קלירי וקראתי אותו לבד וכל הסדרה הפכה לסדרה האהובה עלי.
ורמונה היתה החברה הסודית שלי כי היינו דומות במלא דברים!
מהו ספר הילדים האהוב עליך?
^ וכשהייתי קטנה יותר זה היה "שבעה אכלנים משונים" שגדלתי עליו ויש בו איורים נהדרים!
אתה אוהב לקרוא?
כןןןן
מהו הספר האהוב עלייך ביותר, ומדוע?
הנסיכה הקסומה, כי הוא פשוט גאוני. הארי פוטר, כי. נורה נורה, קצת קשה לי להסביר למה אבל ממש אהבתי אותו. אחוות המכנסיים, מאותה סיבה. שלושה בסירה אחת, כי הוא קורע (הומור אנגלי יעייי). מלחמת השוקולד, למרות שהוא נוראי. עפיפונים. יש עוד המון, נראה לי.
כמה ספרים קראת בחודש האחרון? (ואילו?)
אני לא סקג'ואל את הספרים שאני קוראת... המממ קראתי את הלאלכימאי שלעיל, אשתו של הנוסע בזמן, ואולי זהו? אין לי זמן לקרוא כל כך עם כל הבגרויות.
איזה ספר היית רוצה לקרוא?
כמה טוב להיות פרח קיר (שאין אותו בצומת ספרים!). עורבני חקיין. סטונר. פראנויה. אני כריסטיאנה פ. הממ יש לי רידליסט ענק איפשהו
מה מופיע על כריכתו של הספר הקרוב ביותר אליך?
יד מחזיקה מזוודה
כמה עמודים יש בספר זה?
372
האם קראת אותו?
לא. זה "המייצגים" של ג'ון גרישם שרפרפתי עליו אבל זה נראה לי לא מעניין.
מה הספר הכי ישן שיש לך בבית?
התנ"ך?
והכי חדש?
משהו על זקן יצא מהחלון ונעלם.

קח ספר כלשהו – מהי המילה הראשונה שמופיע בעמוד 15?
הכינה
מה כתוב בשורה השישית בעמוד 66 באותו ספר? "כמה נחמד. תביני, אני לא נכנס הביתה אם ההורים שלך שם, ברור?"
כמה ספרים יש על מדף הספרים הקרוב ביותר אליך?
כמה עשרות
מהו סגנון/ז'אנר הספרים המועדף עלייך (היסטוריה, מתח, בלשים, פנטאזי, מד"ב וכו'...)?
לא מתח. ולא מד"ב. פנטזיה, הרפתקאות, רומנטיקה, אנערף
האם ניסית לכתוב ספר בעצמך?
כן חח
אם כן – על מה היה הספר?
מסובך, אבל הוא היה חמוד דווקא
יש לך מנוי לספריה?
כן
אתה מנצל אותו?
כן, עכשיו פחות.
עדיף לקנות ספר או להשאיל מהספריה?
ספריה זה מאוד שימושי, אבל כיף יותר שספר הוא שלך
מה הספר האחרון שקנית?
וואו, אולי זה היה בשבוע הספר שנה שעברה? אם כן, מר אל כאן אנה, משחקי הרעב, מים לפילים ואני מספר 4.
האם אתה בוחר ספרים עפ"י מראה הכריכה שלהם?
לפעמים. שטחית שכמוני
באיזו שפה/שפות אתה מעדיף לקרוא?
עברית? אנגלית זה מתאמץ מידי בשבילי
מהו המקום המוזר ביותר בו קראת ספר?
מממ? לא זכור לי
מהו הספר המוזר או יוצא הדופן ביותר שיצא לך לקרוא?
טוב, הוא יותר בכיוון של הזוי ולא ברור מיוצא-דופן. קוראים לזה "המסע לגן-עדן" או משהו כזה, והעלילה דווקא נראית נחמדה ונורמלית אבל עם הזמן היא פשוט נהיית מוזרה והסוף בכלל. כאילו נגמר לדמיון של הכותבת התקציב.
זה לא נורא מקורי, ת'ו. להשתמש בספרים כמשהו קשיח מתחת כשאני מציירת. מה שהופך את כל הספרים הגדולים עם הכריכה הקשה למלאי סימנים של טושים (אופס) וגורם לאנשים לתהות, "הו זרובי את קוראת את 'ספר הבישול הראשון שלי'? חמודה."
יש לך ספרים חתומים ע"י כותביהם?
אני חושבת שכן אבל לא בטוחה מי ולמה
יש ספרים שהחלטת לקרוא בעקבות סרט שראית עפ"י הספר?
רציתי לקרוא את השטן לובשת פראדה אבל ויתרתי בסוף.

ולסיום - תקראו את זה!
http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=2894&blogcode=10689510

AccioMoon

New member
אוי, נכון. השטן לובשת פראדה

קראתי אחרי הסרט.

והפוסט!!! גדול!!!
אני סוגדת לבנאדם הזה

AccioMoon

New member
בע. מי זוכר.

אם אני זוכרת נכון לקח לי זמן להכנס לספר, הוא לא כזה זרם לי (בהתחלה) אחכ אהבתי.

אבל הסרט ממש טוב, ואני מתה על אן התוואי. אז.

neurotica

New member
וואו, הוא פסיכי לגמרי.

מעניין אם לפחות אמיר איכשלאקוראיםלו התוודע לסיפור הזה בסוף.

5ifi

New member
טוטוטוטווווו!

מהו הספר האחרון שקראת? הספר האחרון שסיימתי לקרוא הוא "העולם החופשי" אבל אני עכשיו בדיוק קוראת את ה'כתבים נבחרים' של היינריך היינה, פרוזה. נהדר מאוד מאוד. מאוד.
אתה זוכר אולי את הספר הראשון שקראת לבד? וואו, איזו שאלה עם עומק. לא. סביר להניח שזה היה אחד מספרי ראשית-קריאה האלו, שאין להם טעם ואין להם ריח.
מהו ספר הילדים האהוב עליך? תגדירו 'ספר ילדים'
אבל פו הדב והנסיך הקטן הם פייבוריטים שלי גם כאדם המאוד בוגר שאני.
אתה אוהב לקרוא? כןכאילוכן.
מהו הספר האהוב עלייך ביותר, ומדוע?אוי ואבוי. מסרבת לבחור בין כל אהוביי השמנים.
כמה ספרים קראת בחודש האחרון? (ואילו?)שלושה בערך, אני חושבת, אבל היה חודש עמוס.
איזה ספר היית רוצה לקרוא? האמת שאני ממתינה ל'בשורות טובות' שיגיע מהספרייה, בהמלצת נטע. אז אפשר לומר שאותו.
מה מופיע על כריכתו של הספר הקרוב ביותר אליך?בחירה אקראית משקית הספרים שקניתי הרגע (טיהייי)... חחחח את הפרצוף הנאה של יו לורי הצעיר.
כמה עמודים יש בספר זה? 430
האם קראת אותו?בהתחשב בעובדה שקניתי אותו לפני שמונה שעות, מחול לי שלא.
מה הספר הכי ישן שיש לך בבית? שאלה טובה. לא יודעת. בטח אחד מהספרים של אבא שלי, כשהיה צעיר ונטול דאגות...
והכי חדש?ווהו, חמשת הספרים שקניתי היום!
קח ספר כלשהו – מהי המילה הראשונה שמופיע בעמוד 15?אני אקח את "היה היה פעם" של א' א' מילן, כי זה בטח יצא מצחיק..."כן," חחח אז לא כלכך מצחיק....

מה כתוב בשורה השישית בעמוד 66 באותו ספר? ""תרגילי ההתעמלות שלי - תנועת האמה." ושוב הושיטה את ידה. "לחיזוק ה - אה - לחיזוק - לחיזוק...""
כמה ספרים יש על מדף הספרים הקרוב ביותר אליך?וועעעעע. זה היה מעצבן לספור אותם! 34.
מהו סגנון/ז'אנר הספרים המועדף עלייך (היסטוריה, מתח, בלשים, פנטאזי, מד"ב וכו'...)? משהו עם סיפור איכותי וכתיבה טובה. יכול להיות ספר תיעודי מצידי.
האם ניסית לכתוב ספר בעצמך? למעשה, כתבתי. אבל הוא גנוז. היטב.
אם כן – על מה היה הספר? חחחח לא.
יש לך מנוי לספריה? יותר טוב- יש לי סבתא ספרנית.

אתה מנצל אותו? לא בצורה מכוערת...

עדיף לקנות ספר או להשאיל מהספריה?תלוי איזה ספר. אם כי אני רומנטית מדי בשביל להגיד שהאבק שמצטבר על הספרים לא עושה לי את זה, גם אם הם ספרים חרא.
מה הספר האחרון שקנית? אז קניתי היום ארבעה ספרים ליפי- מכירת חיסול, החוק למניעת בדידות, השפעה (של ג'יין אוסטין!
) ובניין שלם - כניסות א-ה. וקניתי גם את בון האחרון לאחים שלי הקופים. אבל אני אדרוש אותו בחזרה כי אני מאוהבת בזה.
האם אתה בוחר ספרים עפ"י מראה הכריכה שלהם? בהחלט שיקול. כלומר, ספר עם כריכה מושכת יגרום לי מהר יותר להרים אותו ולדפדף בו, מאשר ספר עם כריכה מחורבנת. אבל יש לי סטנדרטים מוזרים, אז...
באיזו שפה/שפות אתה מעדיף לקרוא? עברית, לרוב. אני קוראת באנגלית אבל אני פחות נהנית מזה.
מהו המקום המוזר ביותר בו קראת ספר? פעם חיכיתי לחברה שלי בשירותים הציבוריים בקניון וקראתי ספר. מעבר לזה, רק במקומות רגילים לחלוטין. ים, דשא של המכללה, רכבת וכו'...
מהו הספר המוזר או יוצא הדופן ביותר שיצא לך לקרוא? קראתי ספרים מוזרים שגרמו לי לעזוב אותם באמצע, כי הם היו לא קומוניקטיביים, אבל היה ספר משונה שמאוד אהבתי דווקא למרות שכנראה עד היום לא הבנתי אותו עד הסוף, וזה "הילדה השקטה", אני אשמע את באך לעומק ואז אקרא אותו שוב. יום אחד.
מהו השימוש המקורי ביותר שיצא לך לעשות בספר? משקולת ליישור עבודות אומנות שהתקמטו, מייבש פרחים, מגהץ.
יש לך ספרים חתומים ע"י כותביהם? יש לנו בבית ספר חתום אחד, של עזרא יכין. אבל זהו.
יש ספרים שהחלטת לקרוא בעקבות סרט שראית עפ"י הספר? לא, אני עובדת הפוך. חוץ מ|לא לסקול|אשתו של הנוסע בזמן, שעד עצם היום הזה לא קראתי, ומ"נ.ב. אני אוהב אותך", שחברה אמרה לי שעדיף לא לקרוא, כי זה ספר מבאס.

הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

neurotica

New member
יו לורי אהובי!

זה כ"כ הספר הבא שאני קוראת.
ולא ידעתי ש"נ.ב. אני אוהב אותך" מבוסס על ספר. האמת, לא ע"ע אהבתי את הסרט.
(ואני בוחרת להתעלם מזה שלא קראת עדיין את אשתו של)

neurotica

New member
*לא כ"כ

זה העונש שלי על זה שאני כותבת בפורום בזמן שיעור במקום לסכם.

5ifi

New member
יואו, ואני מנסה במשך כמה שניות טובות לפענח

את ראשי התיבות האלו, כי ה"עיין ערך" פשוט לא מתקשר לכלום במשפט!

shaharory

New member
les livres

מהו הספר האחרון שקראת? האחרון שסיימתי הוא Mockingjay והנוכחי הוא "עלי כותרת עפים ברוח"
אתה זוכר אולי את הספר הראשון שקראת לבד? וואו לא, הלוואי
מהו ספר הילדים האהוב עליך? גומות החן של זוהר. פונקע די טאטא!

אתה אוהב לקרוא? כן
אבל זה ב-phases
מהו הספר האהוב עלייך ביותר, ומדוע? הארי פוטר, כי אני יכולה לקרוא אותם שוב ושוב.
כמה ספרים קראת בחודש האחרון? (ואילו?) קוראת את "עלי כותרת עפים ברוח" כבר כמה זמן, הייתה הפסקה אבל עכשיו חזרתי במלוא הכוח (כי צריך להחזיר אותו לספריית בית ספר עוד 10 ימים...)
איזה ספר היית רוצה לקרוא? שוב את ההארי פוטרים. לסיים את סידרה ג'ורג'יה. אבל אני מדחיקה את זה ומרחיבה את אופקי עם ספרים שאני לא מכירה עדיין.
מה מופיע על כריכתו של הספר הקרוב ביותר אליך? דרקון וסוס ("כתר הדרקון" - אורי אורלב)
כמה עמודים יש בספר זה? 194
האם קראת אותו? כן. אבל אין לי מושג עכשיו על מה זה. זכור לי אביר
מה הספר הכי ישן שיש לך בבית? יש עותקים של מקבת' ואנטיגונה של אמא ודודה שלי מהתיכון, לא ידוע לי על משהו אחר.
והכי חדש? לא יודעת בכללי, אבל שלי הוא משחקי הכס (שקניתי בשבוע הספר הקודם ולא קראתי ממש עדיין...)
קח ספר כלשהו – מהי המילה הראשונה שמופיעה בעמוד 15? האלה
מה כתוב בשורה השישית בעמוד 66 באותו ספר? "איך הצלחת לצאת?" אם היית מבקשת שורה 7 זה היה יוצא "קורט צחק ותפ תמונה במסגרת פלטינה מהשולחן שלה. זאת"- נחשו איזה ספר לקחתי??
כמה ספרים יש על מדף הספרים הקרוב ביותר אליך? 20 (בשורה הקדמית ומאחורה יש עוד איזה 15)
מהו סגנון/ז'אנר הספרים המועדף עלייך (היסטוריה, מתח, בלשים, פנטאזי, מד"ב וכו'...)? פאנטזיה
האם ניסית לכתוב ספר בעצמך? סרט
אם כן – על מה היה הספר?

יש לך מנוי לספריה? שילמתי את הפיקדון לספריית בית ספר, זה נחשב?
אתה מנצל אותו? רק בחצי שנה האחרונה נזכרתי

עדיף לקנות ספר או להשאיל מהספריה? להשאיל, כי אז אם אתה לא קורא אותו שנים, לא נהיה לך לא נעים ממנו. אבל אז כשאתה מסתכל בספריית בית ספר ואתה רואה 3000 ספרים שלא נקראו שנים, עוד יותר לא נעים לך.
מה הספר האחרון שקנית? משחקי הכס
האם אתה בוחר ספרים עפ"י מראה הכריכה שלהם? לאו דווקא
באיזו שפה/שפות אתה מעדיף לקרוא? עברית, פחות סיכויים להירדם.
מהו המקום המוזר ביותר בו קראת ספר? תחנת אוטובוס, זה מוזר?
מהו הספר המוזר או יוצא הדופן ביותר שיצא לך לקרוא? אליס בארץ הפלאות
יש לך ספרים חתומים ע"י כותביהם? דו קרב של דוד גרוסמן (הקונאן לוק א-לייק הישראלי!)
יש ספרים שהחלטת לקרוא בעקבות סרט שראית עפ"י הספר? זה בדרך כלל לקרוא לקראת סרט. אבל סטארדאסט ראיתי לפני שהתחלתי לקרוא (עוד אחד מהרשימה הבלתי נגמרת של ספרים שלא סיימתי). זה הרבה פחות לילדים בתור ספר!

neurotica

New member
יואו, גומות החן של זוהר.

עושים על זה שעת סיפור בספרייה פעם ב, וזה הדבר הכי חופר בייקום. גם אם זה ספר חמוד, אני לא מסוגלת לחבב אותו בגלל זה.

ולמה יש לך ספרים של גלי? |זוועה|

shaharory

New member
וול, זכיתי בפורום

וגם בקבוצה הרשמית, ואז תרמתי אחד לחברה.
וזה לא חופר! זה מגניב! שהיא עושה פרצופים בסוף גם כשהיא גדולה. ספיריט אנימל!

sivan3004

New member
יאיי גומות החן של זוהר!

זה באמת היה אחד הספרים האהובים עליי שהייתי קטנה

למעלה