שאלון ספרים לקראת שבוע הספר!

AccioMoon

New member
Think before you speak. Read before you think

מהו הספר האחרון שקראת?אמ, אני באמצע של Forever, והאחרון שסיימתי הוא משחקי הכס.
אתה זוכר אולי את הספר הראשון שקראת לבד?חחח לא. הספר הרציני הראשון בטח היה ג'ינג'י או איזה משהו של סמדר שיר.
מהו ספר הילדים האהוב עליך?וואו לא עולים לי בראש ספרים. אולי האסופית? אעההה, ג'יימס והאפרסק הענק

אתה אוהב לקרוא?כן
ג'ון גרין אמר בדבר הזה של כריס שקריאה זה הדבר היחיד כיום שכדי לעשות אותו צריך להתרכז 100% בספר. אי אפשר לקרוא ולעשות עוד משהו במקביל. וזה הכי כייף בעולם כי אפשר להיות ב... וואטאבר, תור לרופא ויש לך 5 דקות לקרוא, וב5 דקות האלה נכנסים לעולם אחר לגמרי ולדמויות אחרות לגמרי ואז סוגרים את הספר וחוזרים למציאות וזה פשוט כיף לטבוע בעולם אחר. #אני נורא פיוטית היום
מהו הספר האהוב עלייך ביותר, ומדוע?בע. הארי פוטר, כנראה? כי זה יותר מספר זה עולם וזה בית וזה פאנדום וכן
כמה ספרים קראת בחודש האחרון? (ואילו?)בואו לא נדבר על זה :)!
איזה ספר היית רוצה לקרוא?לסיים את כל הסדרה של משחקי הכס.
מה מופיע על כריכתו של הספר הקרוב ביותר אליך?מלאך המוות רוקד עם ילדה. #גנבת הספרים
כמה עמודים יש בספר זה?488
האם קראת אותו?כמובן
מה הספר הכי ישן שיש לך בבית?אני לא יודעת בבית, אבל יש את הספר הראשון שאני זוכרת שקניתי, וזה "יומני הנסיכה"

והכי חדש?Forever
קח ספר כלשהו – מהי המילה הראשונה שמופיע בעמוד 15?טוב, אני עם גנבת הספרים - "הפעם". :]
מה כתוב בשורה השישית בעמוד 66 באותו ספר?"משהו מ'המדריך לחופר הקברים. פרק שלוש: 'כאשר יורד שלג'. היא שיננה"....
כמה ספרים יש על מדף הספרים הקרוב ביותר אליך?קחו תמונה. (בולט בחסרונו: אשתו של הנוסע בזמן ;;)
מהו סגנון/ז'אנר הספרים המועדף עלייך (היסטוריה, מתח, בלשים, פנטאזי, מד"ב וכו'...)?אמ, טוב בדיוק אמרתי - פנטזיה/מדב ורומנטיקה
האם ניסית לכתוב ספר בעצמך?מליון
אם כן – על מה היה הספר?כל מיני דברים שהמוח הקודח שלי המציא. בעיקר פנטזיה.
יש לך מנוי לספריה?יש
אתה מנצל אותו?לא....
עדיף לקנות ספר או להשאיל מהספריה?תלוי איזה ספר. ספרים טובים חייבים להיות אצלי בספריה. כי אני אקרא אותם עוד 80 פעם. חוצמזה אין כמו ספר חדש.
מה הספר האחרון שקנית?FOREVER...
האם אתה בוחר ספרים עפ"י מראה הכריכה שלהם?לפעמים כריכה תופסת אותי.
באיזו שפה/שפות אתה מעדיף לקרוא?ממ, אם השפה קלה יחסית אני אעדיף אנגלית אבל בעיקרון עברית כל עוד התרגום נורמלי.
מהו המקום המוזר ביותר בו קראת ספר?בכיתה זה הדבר היחיד שעולה לי בראש (זאת הייתה הקריאה הראשונה של הארי פוטר, זה לא שיכולתי לעזוב אותו רק כי היה שיעור, נכון??)
מהו הספר המוזר או יוצא הדופן ביותר שיצא לך לקרוא?אמממ, 'פראני וזואי' וגם 'חייו הקצרים והמופלאים של אוסקר וואו'
מהו השימוש המקורי ביותר שיצא לך לעשות בספר?.... אני לא יודעת
יש לך ספרים חתומים ע"י כותביהם?לא. אבל אני מקווה שTLOS|מחזיק-אצבעות||לא-יודעת-מה-הקיצור-של-האייקון|.
יש ספרים שהחלטת לקרוא בעקבות סרט שראית עפ"י הספר?אמ אני מנסה לחשוב אבל לא נראה לי. בדרך כלל כשאני הולכת לראות סרט אז אני קודם קוראת את הספר.

הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

5ifi

New member

או: ספר שגורם לכם לבכות באוטובוס ולפספס את התחנה.

AccioMoon

New member
אני לא יכולה להסביר כמה אהבה יש לי

לספרים האלה ולמיה. פשוט.

Lion_Heart

Well-known member

מהו הספר האחרון שקראת?קומיקס נחשב? אם לא משחקי הרעב
אתה זוכר אולי את הספר הראשון שקראת לבד? רובין הוד...והסוף די זעזע אותי
מהו ספר הילדים האהוב עליך? אין לי אחד כזה
אתה אוהב לקרוא?מאוד
מהו הספר האהוב עלייך ביותר, ומדוע? סדרת הבלגריאד
כמה ספרים קראת בחודש האחרון? (ואילו?)
איזה ספר היית רוצה לקרוא?
מה מופיע על כריכתו של הספר הקרוב ביותר אליך? חרב על ספר
כמה עמודים יש בספר זה?לא זוכר
האם קראת אותו?איזה 100 פעמים
מה הספר הכי ישן שיש לך בבית? ספר על נימוסים והליכות
והכי חדש?משחקי הרעב
קח ספר כלשהו – מהי המילה הראשונה שמופיע בעמוד 15? western
מה כתוב בשורה השישית בעמוד 66 באותו ספר?freedom of movment
כמה ספרים יש על מדף הספרים הקרוב ביותר אליך?30
מהו סגנון/ז'אנר הספרים המועדף עלייך (היסטוריה, מתח, בלשים, פנטאזי, מד"ב וכו'...)?מד,ב
האם ניסית לכתוב ספר בעצמך?פעם
אם כן – על מה היה הספר?PASS
יש לך מנוי לספריה?כן
אתה מנצל אותו?לא
עדיף לקנות ספר או להשאיל מהספריה?להשאיל
מה הספר האחרון שקנית?משחקי הרעב באינטרנט
האם אתה בוחר ספרים עפ"י מראה הכריכה שלהם?לא
באיזו שפה/שפות אתה מעדיף לקרוא?אנגלית...יותר קל לקרוא
מהו המקום המוזר ביותר בו קראת ספר? PASS
מהו הספר המוזר או יוצא הדופן ביותר שיצא לך לקרוא?ספר בישול של דיסני
מהו השימוש המקורי ביותר שיצא לך לעשות בספר?PASS
יש לך ספרים חתומים ע"י כותביהם?כן
יש ספרים שהחלטת לקרוא בעקבות סרט שראית עפ"י הספר?לא

Book lovers never go to bed alone.

מהו הספר האחרון שקראת? אני עדיין קוראת את אומה של פראצ'ט, האחרון שסיימתי היה כמה טוב להיות פרח קיר.
אתה זוכר אולי את הספר הראשון שקראת לבד? שמץ של מושג. אחותי לימדה אותי לקרוא כשהייתי בת 4 ודי התחלתי לקרוא כל מה שהצלחתי לשים עליו את הידיים.
מהו ספר הילדים האהוב עליך? ילד הכרובית של יהונתן גפן. הוא לגיל ממש צעיר, אבל הוא פשוט מקסים ועד היום זכור לי ממש לטובה.
אתה אוהב לקרוא? אני חושבת שהשאלה הזאת הייתה צריכה לבוא מוקדם יותר בשאלון...

מהו הספר האהוב עלייך ביותר, ומדוע? הרוזן ממונטה כריסטו, הרבה בגלל הסיבה בחתימה שלי, ה"פ כי הוא ה"פ, בורות כי זה ספר הרפתקאות חמוד מעורב באגדה, כמעיין המתגבר כי הוא בא לי בזמן טוב בחיים, פרחים בעליית הגג למרות הצלקות, ג'יין אייר כי קראתי אותו בגיל שבו עוד נהניתי מדברים כאלה ועוד רבים וטובים שאני לא זוכרת עכשיו.
כמה ספרים קראת בחודש האחרון? (ואילו?) 1 וחצי
אין לי זמן לקרוא כמו שצריך עם הלימודים... אפשר קיץ בבית הזה?
איזה ספר היית רוצה לקרוא? אחד מהשמונה שעל מדף הספרים שכבר יש לי ואני צריכה להגיע אליהם מתישהו.
מה מופיע על כריכתו של הספר הקרוב ביותר אליך?בחורה בשמלה כתומה עם הגב אליי.
כמה עמודים יש בספר זה? 302
האם קראת אותו? התחלתי, הפסקתי די בהתחלה ואני צריכה לתת לו צ'אנס נוסף.
מה הספר הכי ישן שיש לך בבית? סביר להניח שהעותק של שלושת המוסקטרים שהושאל מהספרייה המדהימה של אחד החברים של אבא.
והכי חדש? שפת אם של סוזט היידן אלגין, אם אני זוכרת נכון.
קח ספר כלשהו – מהי המילה הראשונה שמופיע בעמוד 15? "המילים" איי לייק איט.
מה כתוב בשורה השישית בעמוד 66 באותו ספר?
כמה ספרים יש על מדף הספרים הקרוב ביותר אליך? "... אותו לא רק לטרדות שבחיי הנישואים, אלא גם לאנטי-מונרכיזם..."
מהו סגנון/ז'אנר הספרים המועדף עלייך (היסטוריה, מתח, בלשים, פנטאזי, מד"ב וכו'...)? ביקרון אני אנסה הכל אם זה נשמע לי מעניין, אבל בעיקר מתח ופנטזיה. ואגדות, אני מתה על אגדות, אבל נראה לי שזה נכנס בהגדרה של פנטזיה.
האם ניסית לכתוב ספר בעצמך? רק סיפורים קצרים.
אם כן – על מה היה הספר? אין לי שמץ, זה היה לפני שנים. היום אני כותבת בעיקר ברכות ממש מושקעות.
יש לך מנוי לספריה? קודם שתהיה ספרייה ראויה לשמה באזור שלי

אתה מנצל אותו? -
עדיף לקנות ספר או להשאיל מהספריה? מבחינה חסכונית להשאיל, אבל חלום חיי הוא חדר ספרייה עם מדפים עמוסים מקיר לקיר, אז אני תמיד אשמח לקנות. אם יש ספר שקראתי וממש אהבתי, אני אהיה חייבת עותק משלי.
מה הספר האחרון שקנית? אני חושבת ששלושת הספרים שקניתי בסקוטלנד ועדיין לא הגעתי אליהם - ג'יין אייר, דרקולה וד"ר ג'קיל ומיסטר הייד.
האם אתה בוחר ספרים עפ"י מראה הכריכה שלהם? לרוב מסתקרנת לפי הכותרת, קוראת את התקציר על הכריכה האחורית ומחליטה סופית אחרי דפדוף קצר בספר.
באיזו שפה/שפות אתה מעדיף לקרוא? עברית ואנגלית.
מהו המקום המוזר ביותר בו קראת ספר? על השוליים (?) של סירה בנהר בצרפת עם הרגליים כמעט נוגעות במים.

מהו הספר המוזר או יוצא הדופן ביותר שיצא לך לקרוא? שטויות של הרוקי מורקמי תמיד גורמות לי להגיד 'דה פאק', אבל סביר להניח שהיו דברים מוזרים יותר ופשוט הדחקתי.
מהו השימוש המקורי ביותר שיצא לך לעשות בספר? אם אתן שומעות על מישהו שמשתמש בספרים לא בשביל קריאה, שלחו אותו אליי.

יש לך ספרים חתומים ע"י כותביהם? נופ.
יש ספרים שהחלטת לקרוא בעקבות סרט שראית עפ"י הספר? גרין מייל. ניסיתי להוכיח לעצמי שסטיבן קינג לא מעצבן כמו שחשבתי שהוא. זה לא עזר.

כל הכבוד לי על דילוג על שאלה.

יש שמונה ספרים על המדף הקרוב אליי, זה שמרכיב את הto reed list המיידית שלי.

5ifi

New member
אני תוהה אם יש בדיחה שלא הבנתי

בreed או שהבלתי יאומן קרה...

*ממציאה תירוץ שנון*

נוט טו סלף: לא לנסות להקליד אחרי יום ארוך באוניברסיטה. או לדבר. או לעשות כל דבר שלא כולל אוכל/מקלחת/שינה.
|facepalm|

gayhighfive

New member
שבוע הספר

(אני עדיין מחכה שאח שלי יקח אותי לקנות ספרים. המ.
)

מהו הספר האחרון שקראת?
מחוננת, ואם את שואלת הספר האחרון שסיימתי לקרוא אז.. נראה לי חייה החדשים והקצרים של ברי טנר.. וואי זה היה ביום כיפור

אתה זוכר אולי את הספר הראשון שקראת לבד?
נראה לי שזה היה מעשה בחמישה בלונים.. אני הסתובבתי וקראתי את זה בלי הפסקהXD
מהו ספר הילדים האהוב עליך?
כנראה מעשה בחמישה בלונים.. וגם יומנו של חנון.. לב של דיו נחשב ילדים? נראה לי שזה נוער

אתה אוהב לקרוא?
מאוהבת בקריאה.. הבעיה היחידה שדי נטשתי את הספרים ועברתי לפיקים
מהו הספר האהוב עלייך ביותר, ומדוע?
אין כבר ספר ספציפי שאני הכי אוהבת.. אני די מתחברת לספר האחרון שאני קוראת והוא נהיה האהוב עליי עד לספר הבאXD אבל, נראה לי שלב של דיו ומחוננת, לב של דיו בגלל שזה ספר מקסים שנשאבתי לתוכו וגרם לי לרצות למשך חודשים שיהיה לי את הכח להיכנס לתוך ספר או להוציא דמויות מספרXD ומחוננת בגלל שהגיבורה מקסימה אותי וזה רשום בצורה ממש גבוהה ובכל זאת זה נורא נערי כזה ואפשר להיתחבר לדמויות בקלות כל כך וכבר אמרתי שזה מקסים?
כמה ספרים קראת בחודש האחרון? (ואילו?)
1, ופרק אחד מהארי פוטר... אני יכולה לתרץ את זה בכך שיש לי מלא בגרויות והפיקים העסיקו אותי?

איזה ספר היית רוצה לקרוא?
כל ה-9 (+השניים שהלוותי אז זה בעצם 11) שאני צריכה לקרוא.. אבל אני ממש רוצה לקרוא את כשף של דיו...
מה מופיע על כריכתו של הספר הקרוב ביותר אליך?
סכין שמשתקף עליה חצי פרצוף חח
כמה עמודים יש בספר זה?
413
האם קראת אותו?
יאפ, בהתחשב לזה שאני כבר ממש חופרת עליוXD
מה הספר הכי ישן שיש לך בבית?
וייי אממ.. נראה לי האינציקלופדיה? זה הדבר היחיד שהיה פה עוד לפני השיפוץ (שהיה לפני איזה 10 שנים) אז נראה לי זה...
והכי חדש?
עיר של עצמות, כשף של דיו ואינקרסרון (הם גם חלק מה11 ספרים שאני צריכה לקרוא)
קח ספר כלשהו – מהי המילה הראשונה שמופיע בעמוד 15?
על.
מה כתוב בשורה השישית בעמוד 66 באותו ספר?
"מובן שהוא כאן!" מגי שמעה את הקול גם מבלי שנאלצה לצותת מעבר לקיר.
כמה ספרים יש על מדף הספרים הקרוב ביותר אליך?
28 (ויש עוד מלא.. נראה לי שסך הכל יש לי בחדר איזה 50-60 ספרים)
מהו סגנון/ז'אנר הספרים המועדף עלייך (היסטוריה, מתח, בלשים, פנטאזי, מד"ב וכו'...)?
פנטזיה ללא ספר. אפשר לראות את זה רק בהצצה בתוך המדף שליXD)
האם ניסית לכתוב ספר בעצמך?
ניסיתי לכתוב פיקים.. נחשב?
אם כן – על מה היה הספר?
יש מלא חחחח
יש לך מנוי לספריה?
לא
אתה מנצל אותו?
-
עדיף לקנות ספר או להשאיל מהספריה?
לקנות.. אני אוהבת שהספרים שלי, שהם עוד מריחים חדש כשאני קוראת בהם ושאני לא צריכה להחזיר אותם
מה הספר האחרון שקנית?
עיר של עצמות, כשף של דיו ואינקרסרון
האם אתה בוחר ספרים עפ"י מראה הכריכה שלהם?
אני מסתכלת עליהם על פי הכריחה.. או על פי השם ואז אני מסתכלת בתקציר ורואה אם זה באמת מעניין אותי
באיזו שפה/שפות אתה מעדיף לקרוא?
לא ממש אכפת לי באיזה שפה (אם זה אנגלית או עברית... שפות אחרות אני לא מבינה)
מהו המקום המוזר ביותר בו קראת ספר?
שירותים נראה לי.. בעצם זה היה באיזה יער בצפון (לא היה לי כח לעשות את המסלול בטיול השנתי אז נשארתי בספסלים וקראתי ספרXD)
מהו הספר המוזר או יוצא הדופן ביותר שיצא לך לקרוא?
נראה לי הספר הכי יוצא דופן יהיה the playbook..
מהו השימוש המקורי ביותר שיצא לך לעשות בספר?
לשמור עליהם טוב טוב במדף ושלא יהיה אפילו קמט אחד בהם.. בשבילי ספרים זה קדוש

יש לך ספרים חתומים ע"י כותביהם?
לא.. וזה מבאס במיוחד עכשיו כשכריס עושה booktour למה את עושה לי את זה:(
יש ספרים שהחלטת לקרוא בעקבות סרט שראית עפ"י הספר?
הו, כן היה מלא.. בעצם עכשיו כשאני חושבת על זה היה רק אחד.. למה אח שלי כל הזמן אומר שאני מעדיפה לראות את הסרטים ורק אחרי זה את הספרים?

למעלה