בדיקות והמלצות רופאים לאמצ"ש

leela13

New member
המלצה לסקירות בגליל (כללית)

היי לכן,
יש למישהי המלצה על רופא פרטי שעובד על הכללית (אבל יודעות מה, לא חובה) ועושה סקירות בגליל?
אם אין אחד כזה באיזור אני פותחת את איזורי החיפוש ומוכנה להדרים
תודה רבה

leela13

New member
בהחלט כן, תודה לך!

בנות בקומונה המליצו לי על ד"ר שפירא כאופציה פרטית (אני שוקלת בחום לסקירה השנייה, שלדעתי משמעותית יותר מהראשונה מבחינת ממצאים וכן בשל תשומת הלב והיחס האישי).
ניתנו עוד כמה שמות של רופאים מאיזור חיפה אבל תמיד אשמח לקבל המלצות מגוף ראשון. תודה!

tooshka

New member
ההמלצות שלי

אני את הסקירה הראשונה עושה אצל פרופ' ברונשטיין בחיפה, הוא מאוד מאוד מומלץ ומקבל פרטי
אגב הריון קודם עשיתי אצלו את הסקירה השנייה והוא אמר שהסקירה הראשונה יותר חשובה מהסקירה השנייה (לכן היה עדיף להגיע אליו קודם) מכיוון שכדאי לגלות דברים כמה שיותר מוקדם וגם בסקירה ראשונה רואים את העובר יותר טוב בגלל שהוא קטן יותר.
&nbsp
את הסקירה השנייה עדיין לא החלטתי איפה אעשה, כנראה שאצל ד"ר טלמון בקריות, שהוא עובד גם פרטי וגם עם הקופה, הריון קודם עשיתי אצלו סקירה ראשונה באופן פרטי. כנראה את השקיפות אעשה אצלו דרך הקופה.
&nbsp
אגב, נזכרתי שחברה שלי שגרה בגליל נסעה בהריון במיוחד לרופאים בחיפה, אז כנראה שאין בגליל :)
&nbsp

leela13

New member
תודה רבה! הספקתי לשריין סקירה ראשונה אצל ברונשטיין

במקור חשבתי שאין לי סיכוי כי התאריכים כבר די קרובים והתקשרתי לשאול על הסקירה השניה אבל לשמחתי נאמר לי ש- א) עוד לא נפתח יומן למרץ ו-ב) הסקירה הראשונה היא החשובה מבחינתו (כמו שכתבת) ושיש מקום

קיבלתי המלצות על ד"ר יובל עוז בראש פינה גם מבת דודה שעברה אצלו שתי הריונות וגם מחברה ראש פינאית. הוא נמצא בהסדר עם הכללית אז אני חושבת שאקבע אצלו את הסקירה השניה ב-57 ש"ח ואשמור את שארית ההחזרים מהביטוחים (פרטי ופלטינום) להריונות הבאים

המון תודה!

נועלה301

New member
פרופ גולדשטיין בחיפה

ממש תותח ואחלה. תתקשרי מהר כי קשה להשיג תורים

למעלה