מדריד, נשים, יום ראשון

LENAFAN

New member
מדריד, נשים, יום ראשון


אתמול יצאנו לדרך עם הטורניר במדריד כשלסיבוב השני עלו אראני, מקהייל, ריבאריקובה, יובאנובסקי, ריסק ואראובארנה שניצחה את פירונקובה (שמחכה שוב לדשא בקוצר רוח). היום הטורניר יעלה כמה הילוכים עם 14 משחקים במסגרת הסיבוב הראשון כולל המשחקים של השחקניות הבכירות ומספר משחקים מבטיחים. כל המשחקים בשלושת המגרשים המרכזיים משודרים באינטרנט. מה ומי צפויים היום?

-סרינה (1) האלופה והמדורגת הבכירה חוזרת למגרשים לראשונה מאז ההפסד המפתיע לצ'פלובה בצ'רלסטון. היא קיבלה עולה מהמוקדמות כשאתמול התברר שזאת תהיה לא אחרת מאשר בלינדה בנצ'יץ' הצעירה המבטיחה בת ה-17 (בתמונה) שניצחה את ג'יורג'י בסיבוב המוקדמות האחרון. זה יכול להיות מעניין אבל אני לא חושב שבנצ'יץ' (גם היא אלופת רולאן גארוס מכהנת, לנערות....) תדהים את סרינה. בסיבוב השני סרינה אמורה לפגוש את פנג או נארה שישחזרו את המפגש במלבורן בו נארה ניצחה בתום מרתון מפרך שבו פנג התכווצה משרירים (ולנארה לא היה איכפת).
-שראפובה (8) הפינאליסטית ומחזיקת הפורשה השלישית תפתח את הקמפיין שלה מול קוקאלובה (1-5 שראפובה) שיכולה ביום נתון להיות יריבה מסוכנת אבל מאז פלוריאנופוליס היא לא בכושר טוב וזאת לא אמורה להיות משימה מסובכת מדיי למריה בדרך למפגש מול מקהייל.
-מי שתפתח את היום במנולו סנטנה היא איוונוביץ' שתשחק מול קיז לראשונה בקריירה. מדיסון שלפני שנה הדהימה כאן את לי נה תנסה למנוע דרבי סרבין בין איוונוביץ' ליובאנובסקי.
-בארנצ'ה סאנצ'ז ויקאריו היום ייפתח עם מפגש בין אלופת 2011 קוויטובה ובין קירסטאה במשחק שיכול להיות איכותי אך סביר יותר שיהיה מבולגן לחלוטין כשבסיבוב השני תפגוש המנצחת את לפצ'נקו או את מדינה גאריגס.
-אחד המשחקים המעניינים והשקולים יהיה בין פנטה לספארובה (1-3 ספארובה) כשהמנצחת תפגוש את ריבאריקובה ואחרי כן באותו מגרש, זה יהיה התור של וינצ'י והאנטוחובה להתעמת בפעם השישית בקריירה (2-3 וינצ'י).
-במגרש 3, המשחק המרכזי יהיה משחק הלילה בין קרבר לגארסייה הלוהטת שנמצאת בפורמה מעולה ויכולה בהחלט להעיף את אנג'י כבר בסיבוב הראשון כאשר בסיבוב השני זאת עשויה להיות קירילנקו בטורניר השני שלה בסך הכל השנה שקיבלה את מלאדנוביץ' שהגיעה לכאן בעיקר בזכות יום דאבלים איום של וקיץ' ולא בזכות איזושהי פורמה טובה.
-סטיבנס האניגמטית תנסה לפתוח את עונת החימר האירופית בצורה נאותה אך מול ניקולסקו והשטיקים שלה, זה עלול להסתיים מהר כשהמנצחת תפגוש את ווגלה או את צ'טקובסקה.
-סקיאבונה תנסה לרשום ניצחון נדיר העונה מול וסנינה שמגיעה לכאן אחרי טורניר מוצלח באואייראס כשהמנצחת תפגוש את אראני כשהמשחק הדי זניח של היום יהיה בין ז'נג לדוקה מארינו, שתיהן לא יכולות להתלונן על ההגרלה...

לו"ז:

אנה איוונוביץ'-מדיסון קיז (12:00)

פטרה קוויטובה-סוראנה קירסטאה (12:00)

ורוורה לפצ'נקו-אנאבל מדינה גאריגס (12:00)

סלואן סטיבנס-מוניקה ניקולסקו (12:00)

ג'י ז'נג-מריאנה דוקה מארינו (12:00)

מריה שראפובה-קלרה קוקאלובה (13:30 בערך)

פלאביה פנטה-לוסי ספארובה (13:30 בערך)

אלנה וסנינה-פרנצ'סקה סקיאבונה (13:30 בערך)

מריה קירילנקו-קריסטינה מלאדנוביץ' (15:30 בערך)

רוברטה וינצ'י-דניאלה האנטוחובה (16:00)

סטפאני ווגלה-פטרה צ'טקובסקה (17:00 בערך)

שוואי פנג-קורומי נארה (17:00 בערך)

סרינה וויליאמס-בלינדה בנצ'יץ' (לא לפני 18:00)

אנג'ליק קרבר-קרוליין גארסייה (20:00)
 

LENAFAN

New member
בינתיים זה טיול לאנה, פטרה ו...ניקולסקו

איוונוביץ' וקוויטובה לקחו את המע' הראשונה בקלות מול קיז וקירסטאה כשסטיבנס די כצפוי לא מצליחה להסתדר עם ניקולסקו.

איוונוביץ'-קיז 1-6 2-2
קוויטובה-קירסטאה 1-6 0-0
לפצ'נקו-מדינה גאריגס 3-5
ניקולסקו-סטיבנס 2-6 0-0
דוקה מארינו-ז'נג 0-4
 

LENAFAN

New member
זה הלך קשה יותר בשנייה אבל איוונוביץ' מנצחת..

1-6 6-7(3) לאנה איוונוביץ' על מדיסון קיז ששיחקה טוב יותר במערכה השנייה וכבר הוליכה 1-3 בש"ש אבל היא מכונת טעויות ובסופו של דבר, עוד כמה טעויות שלה ואנה עוברת בשלום את המשוכה הראשונה בדרך לדרבי סרבי נוסף שלה השנה, הפעם מול יובאנובסקי.

קוויטובה-קירסטאה 1-6 4-5
לפצ'נקו-מדינה גאריגס 4-6 2-3
ניקולסקו-סטיבנס 2-6 3-2
דוקה מארינו-ז'נג 6-6
 

LENAFAN

New member
קוויטובה הגישה לניצחון...יש מע' שלישית כמובן.

היא כבר הובילה 1-6 4-5 על קירסטאה כשהיא מגישה לניצחון והייתה כמה פעמים רחוקה 2 נקודות בלבד....אנחנו כבר בתחילת המערכה השלישית, P3TRA...

קוויטובה-קירסטאה 1-6 7-5 1-0
לפצ'נקו-מדינה גאריגס 4-6 6-4 0-0
ניקולסקו-סטיבנס 2-6 6-3 0-0
דוקה מארינו-ז'נג 7-6(5) 1-2
שראפובה-קוקאלובה 0-1
 

LENAFAN

New member
ז'נג בסיבוב השני, תחכה לדרבי מול לי?

6-7(5) 2-6 לז'נג על דוקה מארינו שכבר הוליכה 0-4 בתחילת המשחק אבל זה לא הספיק וז'נג תמתין ללי או לפליפקנס בסיבוב השני.

שראפובה לא מתקשה מול קוקי, קוויטובה וקירסטאה במצב צמוד במערכה השלישית.

קוויטובה-קירסטאה 1-6 7-5 3-3
לפצ'נקו-מדינה גאריגס 4-6 6-4 2-3
ניקולסקו-סטיבנס 2-6 6-3 4-0
שראפובה-קוקאלובה 1-6 0-0
 

LENAFAN

New member
סטיבנס חוזרת מפיגור מע' ועולה לסיבוב השני

6-2 3-6 2-6 לסלואן סטיבנס על מוניקה ניקולסקו אחרי 2:12 ש' והאמריקנית מתאוששת מפתיחה רעה של המשחק בדרך למפגש בסיבוב השני מול ווגלה או צ'טקובסקה.

קוויטובה עם הגב אל הקיר מול קירסטאה...

קוויטובה-קירסטאה 1-6 7-5 5-4
לפצ'נקו-מדינה גאריגס 4-6 6-4 3-4
שראפובה-קוקאלובה 1-6 1-2
 

LENAFAN

New member
קוויטובה מנצחת את קירסטאה בש"ש מכריע...

1-6 7-5 6-7(4) לפטרה קוויטובה על סוראנה קירסטאה אחרי שעתיים וחצי והיא עולה בקושי לסיבוב השני. סוראנה כבר הוליכה 3-4 עם מיני ברייק בש"ש אבל לא הצליחה לסיים באופן חיובי והיא רושמת הפסד חמישי רצוף בטורניר WTA (להוציא את הפדרציה).

בסיבוב השני תשחק פטרה מול לפצ'נקו שניצחה בקושי 4-6 6-4 4-6 את מדינה גאריגס הוותיקה שמגינה על רבע גמר ולפיכך תידרדר מחוץ לטופ 200 בדירוג הקרוב.
 

LENAFAN

New member
שראפובה לא הייתה צריכה להזיע מול קוקי...

1-6 2-6 קליל למריה שראפובה על קלרה קוקאלובה במשחק שאין מה לספר עליו חוץ מזה שקוקי למרבה ההפתעה נראתה מדוכאת מההתחלה ועד הסוף...בסיבוב השני תשחק מריה מול מקהייל.
 

LENAFAN

New member
פנטה יכולה להתכונן לקראת הטורניר ברומא...

6-1 0-6 3-6 ללוסי ספארובה על פנטה המדורגת 12 שקיבלה יריבה קשה בסיבוב הראשון אבל למרות זאת פתחה היטב עם מערכה משכנעת לפני שלוסי נכנסה לקצב חזק משלה וסיימה בשוונג עם 4 משחקונים רצופים וכרטיס לסיבוב השני מול ריבאריקובה.

קירילנקו-מלאדנוביץ' 4-5
וסנינה-סקיאבונה 6-4 3-3
וינצ'י-האנטוחובה 0-0
 

LENAFAN

New member
ניצחון ראשון לקירילנקו ב-2014 על מלאדנוביץ'

4-6 5-7 למריה קירילנקו על קריסטינה מלאדנוביץ' אחרי יותר משעתיים והיא רושמת ניצחון ראשון שלה העונה בטורניר השני שלה (הראשון היה בצ'רלסטון). בסיבוב השני היא תמתין לקרבר או גארסייה.

וסנינה-סקיאבונה 6-4 6-7(3) 3-3
וינצ'י-האנטוחובה 4-6 1-3
פנג-נארה 0-0
 

LENAFAN

New member
וינצ'י וסקיאבונה מצליחות לעבור שלב לסיבוב הבא

וינצ'י שלאט לאט נכנסת לכושר טוב בשבועות האחרונים ניצחה 4-6 4-6 את האנטוחובה במשחק נאה שלה אם כי במשחקון האחרון היא נזקקה לחמש נקודות משחק כדי לסיים את המשחק בלי להסתבך. בסיבוב השני היא תמתין לווזניאקי או מקארובה.

איטלקית וותיקה אחרת, פרנצ'סקה סקיאבונה נזקקה ל-3:09 ש' כדי לנצח את וסנינה 4-6 7-6(4) 4-6 במשחק הפכפך שבו וסנינה הצילה נקודות משחק בסוף המע' השנייה אך שמטה יתרון 0-3 במע' השלישית ובסופו של דבר פרנצ'סקה רושמת ניצחון שלישי העונה ובסיבוב השני היא תשחק מול החברה אראני.
 

LENAFAN

New member
זה לא היה כוחות, סרינה תפגוש את פנג...

2-6 1-6 לסרינה על בנצ'יץ' שלמעט כמה דקות בהתחלה לא היוותה יריבה שקולה לסרינה ובשלב מסוים התקשתה לזכות אפילו בנקודות. זה הסתיים בתוך פחות משעה לטובת סרינה שתפגוש בסיבוב השני את פנג שגמלה לנארה על ההפסד במלבורן עם ניצחון 2-6 3-6.
 

LENAFAN

New member
שעה לא מוצלחת לשוויצריות, ווגלה הובסה...

1-6 3-6 לפטרה צ'טקובסקה על סטפאני ווגלה שמצטרפת לבנצ'יץ' שהובסה לפני כמה דקות והצ'כית תפגוש את סטיבנס בסיבוב השני.

משחק הנשים האחרון של היום יהיה של קרבר נגד גארסייה.
 

LENAFAN

New member
קרבר פרשה באמצע, גארסייה ממשיכה הלאה

3-6 0-2 לגארסייה על קרבר שסבלה מבעיה בגב ופרשה בתחילת המשחקון השלישי של המערכה השנייה. גארסייה תשחק בסיבוב השני מול קירילנקו.
 

LENAFAN

New member
מדריד, נשים, יום שני

בצל הידיעה הקשה על פטירתה של אלנה בלטאשה, ייערכו היום שארית משחקי הסיבוב הראשון של הטורניר במדריד. מאחר שגם אצלנו אין זה יום רגיל, נסתפק בסקירה קצרה ופחות חגיגית של משחקי היום.

-לי (2) תשחק מול פליפקנס כשבסיבוב השני תפגוש המנצחת את ז'נג.
-רדוואנסקה (3) תפתח את הטורניר במשחק השני במגרש המרכזי מול בושארד כשהמנצחת תפגוש בסיבוב השני את קוזנצובה או את קורנה.
-האלפ (4) תפגוש בסיבוב הראשון את גורגס כשבסיבוב השני כבר ממתינה ארואבארנה.
-יאנקוביץ' (6) תשחק מול סביטולינה האוקראינית כשבסיבוב השני היא עשויה לפגוש את פבליוצ'נקובה או את טורו פלור.
-סיבולקובה (9) תפתח את הטורניר מול סטוסור כשהמנצחת תשחק בסיבוב השני מול מוגורוסה.
-ווזניאקי (13) תפתח את עונת החימר שלה מול מקארובה כשבסיבוב השני כבר ממתינה וינצ'י.
-סוארז נבארו (14) תשחק במשחק הלילה במגרש המרכזי מול מויסבורגר כשהמנצחת תפגוש בסיבוב השני את ריסק.
-ליזיקי (15) תפגוש את פליסקובה הצ'כית כשהמנצחת תפגוש בסיבוב השני את בגו או את ז'אנג.

לו"ז:

לי נה-קירסטן פליפקנס (12:00)

אנסטסיה פבליוצ'נקובה-מריה טרסה טורו פלור (12:00)

דומיניקה סיבולקובה-סאם סטוסור (12:00)

שוואי ז'אנג-אירנה קמליה בגו (12:00)

אגה רדוואנסקה-ג'ני בושארד (13:30 בערך)

אליזה קורנה-סבטלנה קוזנצובה (13:30 בערך)

סאבין ליזיקי-קרולינה פליסקובה (13:30 בערך)

סימונה האלפ-יוליה גורגס (16:00)

קרוליין ווזניאקי-יתקרינה מקארובה (17:30 בערך)

ילנה יאנקוביץ'-אלינה סביטולינה (19:00 בערך)

קרלה סוארז נבארו-איבון מויסבורגר (21:00)
 

LENAFAN

New member
סטוסור הדיחה את סיבולקובה 4-6 0-6...

סיבולקובה הוליכה 0-3 בתחילת המשחק אבל ההמשך היה של סטוסור שעדיין לא הפסידה לסיבולקובה מעולם והיא זאת שתפגוש את מוגורוסה בסיבוב השני.
 

LENAFAN

New member
לי התקשתה בסוף מול פליפקנס אבל תפגוש את ז'נג

1-6 6-7(7) ללי נה על פליפקנס כשהיא מצילה 2 נקודות מערכה לפני הש"ש בדרך לניצחון על הבלגית כשבסיבוב השני היא תפגוש את בת ארצה ז'נג.

תוצאות ביניים:

פבליוצ'נקובה-טורו פלור 4-6 6-4 0-1
בגו-ז'אנג 4-6 5-5
ליזיקי-פליסקובה 0-2
רדוואנסקה-בושארד 0-0
 

LENAFAN

New member
גם פבליוצ'נקובה ובגו עלו לסיבוב השני...

פבליוצ'נקובה התגברה על 15 שגיאות כפולות בדרך לניצחון 4-6 6-4 1-6 על טורו פלור והיא תמתין ליאנקוביץ' או סביטולינה בסיבוב הבא.

בגו המשיכה את המומנטום שלה עם 4-6 5-7 על ז'אנג והיא תפגוש בסיבוב השני את ליזיקי או פליסקובה.

ליזיקי-פליסקובה 2-6 0-0
רדוואנסקה-בושארד 3-2
 

LENAFAN

New member
רדוואנסקה עברה בשלום את בושארד...

6-7(3) 2-6 לאגה רדוואנסקה על ג'ני בושארד והיא עוברת את המוקש הזה בשלום בדרך לסיבוב השני מול קוזנצובה או קורנה.

קוזנצובה-קורנה 3-6 1-2
ליזיקי-פליסקובה 2-6 7-6(5) 2-4
 
למעלה