אירוויזיון 2021 ייערך ב-18, 20 ו-22 במאי

E u r o b o y

New member
אירוויזיון 2021 ייערך ב-18, 20 ו-22 במאי

ב-EBU הכריזו רשמית על התאריכים בהם יתקיים אירוויזיון 2021:
חצי גמר 1
- יום שלישי, 18 במאי 2021
חצי גמר 2
- יום חמישי, 20 במאי 2021
הגמר הגדול
- יום שבת, 22 במאי 2021

צIIת Kuss

New member
צפרא טובא לכל בר בי רב!

בהדי הוצא לקי כרביא, בוצין בוצין מקטפיה ידיע ברשי גלי! לית דאירוויזיונא?
לחכימא ברמיזא, לשטיא בכורמיזא. מאי חזית רוטרדמא דידך סומק טפי? מאיגרא רמא לבירא עמיקתא
. תעלא בעידניה סגיד ליה קורונא, לית דין ולית דין!! אליבא דיאן אולא, חוכא ואיתלולא, או חברותא או מיתותא. גמלא אזל לאיבעי קורונא... איסתרא בלגינא קיש קיש קריא!! ומא הפלוגתא? זוטא!

Uri04

New member
זוטא!

אדרבא ואדרבא, שופרא דה שופרא ��

סטילהוק

New member
אשרי המאמין

לא ייערך שום אירוויזיון גם בשנה הבאה, אלא אם כן יימצא עד אז חיסון אמין ויעיל שיעבור מספיק זמן בכדי לנסותו על בני אדם עם תוצאה שאינה משאירה שום מקום לאפילו צל של ספק ביעילותו ואמינותו.

Uri04

New member
חבר'ה, נפל דבר בישראל.. כלומר, באירופה

מאסטר שפיכהוק קבע שלא יתקיים אירוויזיון גם ב-2021. זהו, יש לקפל את הפורום ולהתכנס פה רק ב-2022.

Willo the Wisp

New member
אני מבקש לא לגלות בינתיים לעדן אלנה, היא לא תעמוד בזה

תשאירו את זה לקובי מידן

מרגש את הבת של גיסתי

מינולט פיטוסי ארגמן. שהיא סתומה ושמחה שסנעיט חוזרת. אני לא מתרגש בעליל מכלום. ממי מזותי מוודה שצועקת? מאידך בטח היא כבר תהיה אחרי השתלת שבב אז יש מצב שהיא תירגע. אני בכל אופן מוכן לשמוע אותה רק אם תחבוש מסיכה. גם סנעיט תהיה אחרי השתלה. לכו תדעו אולי ירגיעו אותה והיא תשיר שיר נורמלי כמו ב2011 . או 10 זה היה? ורק זה מאיסלנד לא ידוע אם יחזור. כנראה שהשנה היה צריך לנצח. הכל כתוב מותק. שתדעי לך. מה שצח לקרות יקרה. אבל בסוף אנחנו ננצח שלא יהיה לכם ספק. יש התעוררות. אנשים מבינים שמשקרים להם. מרגרט גם אמרה. אבל היא סחית מידי. אני חושד בה שהיא בעילומיניטי. מצרף שיר מקסים שכתבתי בשעת לילה מאוחרת אי שם בתחילת שנות ה70 שהייתי צעירה נאה חיננית אורירית בזמן הכנת מופלטה כתבתי על פתק שאחכ זרקתי מהחלון לה מופלטה לה מופלטה לה מופלטה לה מופלטה ובדיוק עברה מתחת לחלוני מרגרט הסתומה שאספה את הפתק המקומט ושלחה אותו לחמותה מרים שגרה בצרפת והשאר היסטוריה

למעלה