שעת חצות מתקרבת זמן שרשור סיכוםמפגש

שעת חצות מתקרבת זמן שרשור סיכוםמפגש

שעת חצות מתקרבת..
ואתם עוד שרים
היורה רוחכם לא ישבור
כי אתם תשירו עד בוקר אור
ואלו שבכל זאת עייפים , לא חשובה הסיבה,
תינוקות, נהיגה, מחר עבודה..
סעו נא בזהירות למחוז חפצכם.
הגיעו בשלום
והכניסו סיכומון
ספרו חוויות כתבו רשמים והגידו תודות
כמו תמיד
הדודה מותק שלכם
מחכה לתגובות.

(glitter8 לשעבר)

אנחנו מראשוני המגיעים וראשוני הפורשים,

תודה למארחת החמישית ולכל הבשלנים והמזמרות, היה נחמד להיפגש אחרי שנה של הברזות
פעם ראשונה שהבאנו את היורש למפגש פורום, הוא נהנה מאד, אין ספק, להתפנק על הידיים של כל המזמרים/ות ורק אמא דאגה שהוא יבהל מההמולה :)
תודה לצפו"ש על ההרדמה של העולל, תודה לעמרי על הפסינתור, מודה שלא שרתי אפילו שיר אחד, מחכה וגם מצפה למפגש הבא

arivederci

New member
כרגיל, היה כיף גדול

וכרגיל, אני מתפעלת מכך שהקסם עדיין עובד. אחרי כל כך הרבה שנים ומפגשים, אני עדיין מרחפת על ענן בבוקר שאחרי.
תודה לכל העוסקים במלאכה- מארחת, נגנים, מנחים, בשלנים וצוות.
שלא ייגמר לעולם

45israel

New member
וכרגיל- תענוג צרוף

קפיצה קטנה - רק להגיד שלום - ונשארנו, הברכה שאתי ואני, כמה שעות.
היה נפלא.
תודה לורד שפתחה שוב את ביתה וליבה, לנגנים, לבשלנים (הגענו רעבים!!)
ולכל חברי הפורום, הותיקים (שאת חלקם לא פגשתי כבר כמה שנים) והחדשים (שאת חלקם אינני מכיר עדיין) שמזכירים לי שוב ושוב כמה נעים לשיר בחברותא עם אנשים אוהבי זמר עברי, שלמענם הוקם הפורום.
תודה חברים - הרחבתם את לבי.

סיכום שלי.

כמדי שנה נפגשנו אצל העונה שכרגיל פתחה בפנינו את ביתה ברוחב לב ואירחה אותנו אירוח למופת, ועל כך תודות לה רבות.אוכל משובח מעשי ידיהם של המבשלים השונים והאוכל שנקנה ע"י אחרים עשו לנו נעים בבטן. תודה לכל הנגנים שהתחלפו במהלך הערב והובילו את השירה, ותודה מיוחדת למאיר תקליטים שהיה על עמדת המחשב והקרין לנו את מילות השירים מבלי להתחלף במהלך כל המפגש.
באשר לי כמי שהיה אחראי על הקראת סדר השירים, המפגש הזה היה חריג באופיו. כבר בהתחלה דליה דאגה שנתחיל את המפגש עם רשימת הזמנות מכובדת (יישר כח דליה!) כח שהיה עם מה להתחיל. בשלב די מוקדם העונה לקחה את הפיקוד והקדשנו כחצי שעה לזכרו של נחצ'ה בעיקר בצפייה בסרטון ממפגש שהתקיים בעבר בחצרם.המשכנו בהקראת הרשימה , השירים היו מינוריים ברובם ובשלב מסויים חדו"א והעונה החליטו שנמאס להן ו"השתלטו" עם שירים קצביים יותר שעשו כייף על הנשמה אבל עיכבו את מבקשי השירים. אני בעד השתלטויות מסוג זה ובתנאי שהן נעשות לזמן קצוב (כרבע שעה), בכל זאת צריך לכבד את מזמיני השירים שמחכים בסבלנות לשירם , והפעם היה צריך ממילא לחכות הרבה זמן. הרשומה כאמור היתה ארוכה אבל רבים ממזמיני השירים כלל לא נכחו במפגש ועל כן נאלצתי לדלג על בקשות אלו על מנת לכבד את אלו שכן הגיעו ומחכים שבקשתם תתמלא. יתכן שבעתיד צריך לעשות רשימה נפרדת של "שירים נוספים" ובה לרשום בקשות מסוג זה שיתמלאו רק "על בסיס מקום פנוי", כי לרשום אותן ברשימה הסדירה מקשה על הקריין למלא את רצון משתתפי המפגש.לקח נוסף מהמפגש היה שעלי לשבת בקרבת איש המחשב. כשישבתי לידו בחלק האחרון המעבר בין השירים נעשה מהיר וחלק יותר. בסביבות שלוש וחצי כשנותרו עוד מספר שירים בודדים ברשימה, החליטו הנגנים ש "מיצינו" ובכך הסתיים החלק הרשמי של המפגש, אני מתנצל בפני אלו שלא הספקנו למלא את בקשתם.
והיה גם "אפטר פרטי", עומרי התיישב ליד הקלידים וניגן עם מספר מצומצם של חברים שנשארו, בשלב מסויים נאלצתי לעזוב כי הבטחתי לאשה לחזור הביתה עד חמש, ובהחלט הרגשתי שלא מיציתי את המפגש.
וכשמפגש משאיר טעם של עוד אז זה אומר שהוא היה מוצלח. תודה לשלישיית הצוות המארגן, מחכים כבר למפגש הבא.

הלו תפוז, מה כבר ביקשתי

כולה רציתי לכתוב פה איזו תגובה. נהיה מה זה מסובך...
לא פלא שהשרשור הזה קצר הרבה יותר מכמות המשתתפים במפגש
טוב, הסתיים שלב הקיטור. עכיוש לעיקר
אח, היה נפלא כתמיד. ומשום מה גם העייפות החלה להראות אותותיה בשלב באמת מתקדם של הערב.
נהניתי מן המפגש - היו הרבה ותיקים ואפילו לא הספקתי לדבר עם כמה מהם.
נהניתי מן השירים וגם מן ה"השתלטות" (אבל שמעתי גם קולות שפחות התהלבו, וצריך להתחשב גם בזה להבא...)
תודה לעונה המזמינה תמיד ומארחת למופת, וגם על "פינת נחצ'ה" שעוררה זכרונות (מי צילם במפגש ההוא? מוגג?)
תודה לנגנים, לבשלנים, למזמיני השירים.
תודה ליניב ולמאיר על השמירה על הסבב (מאיר, בפעם הבאה תרשה לעצמך לזוז קצת מעמדת המחשב. מותר לחלץ עצמות ולנשום).
תודה ליושבי החצר - השיחה בחוץ נעמה לי לא פחות מן השירה (תרתי משמע מבחינתי האישית)
תודה לקב"ה על מזג האויר המעולה שאפשר לשבת בחוץ
מתי שוב?

למעלה