נו אתם יודעים...

מה, כולם ישנים?

או שאף אחד לא רוצה להיות ראשון?

אוח היה לי כיף גדול.
לפגוש - במיוחד כאלה שמזמן מזמן לא פגשתי (מתברר שבעיקר ב"אשמתם"
)
להצטופף (נו, בהתחלה היה קצת קשה למצוא כיסא פנוי)
לשיר
לפטפט
להעלות זכרונות
לטעום ולנשנש

שמחתי שלא היה מקרן ושרנו אחד מול השני, פחות או יותר, ולא אחד מאחורי השני.
תודה למארחת- שהחליטה בשלב כלשהו להפקיר את ביתה בידי אורחיה ופרשה לישון ולא נתנה אפשרות להיפרד ממנה יפה - היה כמו תמיד אירוח לעילא ולעילא, ובעיקר הכי נוח שיכול להיות לי.
תודה לנגנים הרבים, למקריאי השירים ולמביאי התקרובות
שניפגש עוד ובזמן הלא רחוק (טוב, זה תלוי גם בי. אני מודה)

אוהו... סוף סוף מפגש...

קודם כל תודה ל-ורד, שמקבלת אותנו בשמחה כל פעם.
תודה ל"צוות הווי ומפגש" - שבזכותכם זה קורה.
תודה ליהל שניצח על התזמורת, נראה שהם לא יכולים בלעדיו!

שנה וחצי נרשמנו כנעדרים מהמפגשים.
סוף סוף הגענו אתמול (ו... אחה"צ ערב התרגשתי ממש).
שמחתי מאד לראות את כל מי שהיה (אלו שאני מכירה מזמן, אלו שרק אתמול היכרתי ואלו שרק ראיתי אתמול ועדיין אין לי מושג מיהם).
שרתי (מעט).
ניגנתי (פה ושם).
הספקתי לסרוג (די הרבה).
אפילו קשקשתי (גם על סריגה וגם על ענייני בריאות).
לא יכולה להודות לכם על האוכל (עברתי לתזונת פליאו... כך שנאלצתי להביא אוכל לעצמי מהבית).
תודה לקשת8 שדאג להסיע אותי ולהחזיר אותי בשלום

מצדי - שהמפגש הבא יהיה קרוב יותר.

תודה לכולכם.

שכחת לציין

שגם רקדת
ועוד איה ריקוד.
מי שלא ראה את יונה רוקדת באטרף לצלילי "לאה" של צחי - הפסיד
וחבל שלא קמת לאזור האוכל - אי אפשר היה להגיע לאזור שלך, וכך רק החלפנו עיניים ואף לא מילה אחת

ramil

New member
המארחת אמנם פרשה לישון

אבל זה היה רק כדי לאגור כוחות ולחזור בסערה בארבע בבוקר, עם שירי תל אביב-אלתרמן ושות' שקטעו באיבם את התכניות שלי להירדם לשעה. נו, מילא

ארבל א

New member
כיף גדול...

כרגיל במחוזותינו, חזרתי הביתה, מברכת על קיומו של הפורום הנפלא הזה! היה מהנה והומה (בסביבות 1:00 הצלחתי סוף סוף להכנס לסלון...)
&nbsp
תודה למארחת המקסימה,
לצוות האהוב,
תודה לנגנים הרבים,
תודה לכל מי שהביא פסטה על שלל צורותיה, ולשלושה שהביאו משהו אחר...
תודה לכל אלו שהספקתי לדבר איתם - הנעמתם את זמני, ואלו שלא - בפעם הבאה...
תודה למי שבחר את 'לילה טוב' (פנסים שוב דולקים...), ולג'יבה שבחר בשמי את 'בלב כבד',
תודה לכל מי שהביא איתו בנזוג יעיל - למיס הילה על מתקן הטלפונים, ולטירמיסו על מכין הפסטה...
&nbsp
הייתם לנו לעונג!
ממני, מג'יבה, ומזה שאינו יודע לכתוב.

אם אין משטרה - נאכל צעצועי סירנה

קודם כל, יצא לי לפגוש הפעם אנשים שלא ראיתי הרבה זמן, מה שגרם לי לשכוח מהר מאוד שאפילו לא הספקתי למצוא מקום ישיבה בסלון לפחות במשך שעתיים.
ואפילו לא שמתי לב שהמארחת פרשה לישון - גם זה חלק מה"קסם" של המפגש.
עוד דבר שבקושי שמתי לב לחסרונו - המקרן.
אבל לפעמים היופי של המפגש הוא בעיקר ה"מסביב" שלו.

תודה לכולם, למארחת, וכמובן לג'יברבלים על הטרמפ, ונתראה בעוד שמחות.

דבר המנחה

עבורי זה המפגש הרביעי אצל העונה החמישית, וזה רק הולך ומשתבח עם הזמן. אני לא זוכר מתי נדחסו כל כך הרבה אנשים בסלון אחד (ובנוחות ), אירגון חלל מופתי של בעלת הבית ( אויש, גם לי יצא מופתי... ). ואם גם אחרי זה לא נותר מקום לאחרונים, זה רק מעיד על מוצלחות המקום.
כמקריא הרשימות העיקרי, המשימה הפעם היתה די קלה, כי ברוב הזמן הקראתי דף אחד בזמן שהדף הבא אחריו התמלא. היה אומנם קשה להתגבר על הרעש והצורך שכולם ישמעו, אבל אחרי כמה שירים זה כבר "זרם". גם העזרה הטכנית שקיבלתי מריקי אחותי שישבה לידי הקלה במשימה.
שני דברים שיוכלו להקל עלי במפגשים הבאים:
1. כשרצו להתחיל לשיר התברר שאין עדיין רשימה, זה למרות שבמשך חצי שעה לפני זה כבר הפצרתי בחברים לבחור שירים. אז אנא ממכם, בואו למפגש עם לפחות שיר אחד שאתם מעוניינים שיהיה בהתחלה, ובזמן הבליסה והפטפוטים תקדישו דקה למילוי הרשימה.
2. הייתי שמח עם יהיו כאלו שיקחו על עצמם את האחריות על הכנת הרשימה. אם יהיה מישהו שאצלו יהיו הדפים והוא גם זה שיפנה לאנשים למלא אותם, אז אני ועמיתי הקריינים נתעסק בהקראה נטו ונוכל גם להנות יותר מהשירה עצמה.

מעבר לתודה הגדולה לעונה החמישית על האירוח הנהדר, יש להודות גם לנגנים שהפליאו בנגינתם, לשלושת מארגנות המפגשים על עוד מפגש מוצלח שעמלו עליו, ולכל האופים ומארגני המטעמים. תודה גדולה לסקאלי שהחליפה אותי להפסקה ולמוגג שהחליף אותי כשנאלצתי לפרוש. תודה גם לאודליה שהנעימה לי את הדרך והקלה על הנהיגה אחרי יום עמוס.

glitter8 בשם החדש

אחרי כמה שנים טובות שלא זכרתי את הססמא..נרשמתי מחדש
אז היה נחמד מאד להיפגש ולהתקשקש,
אחרי שאת העונה הקודמת פספסתי בגלל השבעה
תודה לורד על האירוח, לבשלנים, ח"ח למכין הטחינה ולמכינת פשטידת הברוקולי
תודה למנגנים ולמזמררים, וכיף שנפגשים/ות שוב ביום רביעי אז לא נצטרך להתגעגע הרבה זמן

גם אני (תודה וכל זה)

תודה לוורד המופלאה.
למי שניגן (הפעם ידעתי איפה להתיישב... זה היה תענוג)
לנועלה' על הפשטידה
למנצח הבלתי נלאה שבחר את הרדופים והפעיל את הסירנה...
לצחי על לאה
למי שישב מלפני מצדדי ובעיקר מאחורי ("זה עסק יסודי מספיק עם סנטימנטים"...שזכר את כל המילים)
למי שהביא וקילף את הפומליות
ולמי שהביאני עד הלום (פ"ת ובחזרה).
תבורכו כולכם.

זוכרת

הבנתי את הרמז..אבל לא מתכוונת לחזור לפעילות בכל הפורומים בתפוז,

רק כאן משום מה מתעקשים להיאחז בפורום הזה בכל הכח
למרות הנוחות של פייסבוק

ramil

New member
היה חתיכת עונג

אמנם צפוף מדי (ומזל שהבאתי לעצמי כיסא) אבל נהניתי מכל רגע. נגנים נפלאים, בחירת שירים משובחת, בעלת בית מקסימה, והמון חברים ישנים וחדשים

&nbsp
תודה לכל העוסקות והעוסקים במלאכה, ומי לעזאזל הכין לחם סגול?

lexigali

New member
אם אין זמר אז נשיר כולנו כ-א-כה! (ותודה לרמיל)

קצת כיף אתכם, אתם יודעים?

תודות מיוחדות:
יהל (נחת)
אייל (תחת)

ארבל א

New member

אביבית, אם אפשר להאכיל את אייל קצת יותר לקראת המפגש הבא שיהיה יותר רך לישון עליו...

tiramisu1

New member
״קצת כיף אתכם״ lololol

תודה מאוחרת ענקית לוורד, שהשביעה אותי שאבוא! ושפתחה את ביתה בחום אינסופי... היה ממש כיף לקפוץ לביקור אחרי היעדרות ארוכה. תודה לכל מי ששמח לקראתי וגם למי שלא זיהה אותי :D נתראה בשמחות!!

סאביבית

New member
כרגיל היה כיף!

כרגיל אני בעיקר נהנית לקשקש עם החברים
אז שוב תודה לקשקשנים

&nbsp
כמובן תודה למארחת ולנגנים ולאייל שישן טוב

למעלה