בעקבות משבר הקורונה: אירוויזיון 2020 בוטל

דיברגנט חדש

Well-known member
נשיא אופ"א: "אם לא נחזור עד סוף יוני - העונה הזו אבודה"

בארגון עדיין לא יודעים מתי תתחדש העונה וגיבשו תוכניות שונות למספר תרחישים בהתאם לנסיבות. הנשיא צ'פרין אמר: "יש לנו תוכנית א', ב' או ג', אבל אף אחד לא יודע מתי המגפה תחלוף". על הקיצוצים: "אין מקום לאנוכיות"

סטילהוק

New member
הזהרתי שזה מה שיקרה כבר לפני חודשיים וכולם פה לגלגו עלי

מתברר לצערי ששוב צדקתי. לא היה שום סיכוי שיערכו אירוויזיון השנה, בתקופה שמשתוללת מגפה עולמית שהמוקד שלה עבר מסין לאירופה וארה"ב.

Uri04

New member
סטילהוק, יש לך ניחוש לגבי מספרי הלוטו?

אני חייב לדעת, להגרלה הבאה.

סטילהוק

New member
הלוטו יבוטל, נראה לך שיהיו הגרלות בתקופה של מגפה עולמית

זה רק עניין של זמן עד שיבטלו הכל, וישאירו רק את השירותים החיוניים ומשלוחי האוכל. אנשים שהולכים לסופרים היום לא רק שמסכנים את עצמם הם גם מסכנים את כל השאר, כולל אה שמזמינים משלוחים הביתה כדי לא להגיע לסופר, וזאת בגלל ההדבקה המשטחית שהיא הרבה יות מסוכנת מתברר אפילו מההדבקה מאדם לאדם.

Uri04

New member
וואו, רק בריאות

אני מניח שאתה גר אצל ההורים שלך ומישהו אחר דואג בשבילך למזון ועניינים, אחרת אני לא יכול להבין ממה אתה מתפרנס ביומיום וממה אתה חי אם אתה כל הזמן שורץ בפורומים של תפוז.

Willo the Wisp

New member
הראשון לזהות!

כשכולנו דירגנו בשאננות את השירים ל-2020, סטילהוק
היה היחיד שקבע שCOVID-19 היא האבעבועות השחורות הסינית, ושאין ספק שהיא תכבוש את העולם ואת כל בתי החולים באירופה ובאמריקה.

מעולה

ב"ה בשורות טובות. זה ברור שרק בגלל שהשירים השנה עלובים הם החליטו לבטל. אין שום קשר לוירוס הזה שכולכם פוחדים ממנו. אם היו שירים טובים האיר היה מתקיים כסדרו. אבל אין על מה למי? לסתומה מארמניה? להבלה מלטביה? בשבילן אירוע עולמי?? למה מה קרה?! והן רק דוגמיות. השנה כולם פח

טוב מאוד שביטלו את החרפה הזו!

השופטים דווקא אהבו את הזמרת של לטביה

בשנה שעברה, כשהיא ייצגה את מקדוניה הצפונית.

צIIת Kuss

New member
זו הקטנה שבצרותינו...

לא רק האירוויז בוטל אלא החיים עצמם התבטלו. והסוף לא נראה באופק...

babyface19

New member
מדינות שכבר הודיעו על נציגן ל-2021

לא להאמין , הדיו מההודעה של EBU על ביטול אירו' 2020 טרם התייבש אבל מספר מדינות הודיעו על נציגן לאירו' 2021.
מדינות ששמרו את הזכות לנציג 2020 עדיין לייצג אותם ב-2021 (סביר להניח לא עם אותו שיר ל-2020): קרואטיה, ספרד, הולנד,בלגיה, מלטה, רומניה ,אוקראינה ויוון.

לעומתן , שתי מדינות שהודיעו שלא הנציגים של 2020, ישלחו בהכרח ל-2021:
שבדיה ואסטוניה. אני מניח מהסיבה שהקדם אצלן הוא מסורת רבת שנים.

GM1988

Well-known member
מעניין אם השירים של 2020 יעברו לשנה הבאה

הם כבר לא יהיו חדשים ואנשים לא יתלהבו באותה מידה כמו בעוד חודשיים.

babyface19

New member
אני מניח שלא....

לא נשמע לי הגיוני והוגן שחלק מהמדינות השיר שלהן יהיה ידוע מזה יותר משנה וחלק אחר שיר חדש בן מספר חודשים החל מ-1/9/2020.

babyface19

New member
סופי ורשמי: לא ניתן להתחרות עם שירי השנה ב-2021

לא מפתיע והכי הגיוני, וזה לגבי אותן מדינות שהחליטו לשלוח את אותם האומנים ב-2021.
אגב, נבחנת אפשרות לבדר אותנו במשדר חלופי.
https://eurovision.tv/story/intention-to-honour-eurovision-2020-songs-artists
&nbsp
אגב, לדעתי זה רק צעד בכיוון אולי לכבד את אומני ויוצרי השירים לשנה זו וכן בסופו של דבר של דבר לשחרר את האלבום הרשמי של התחרות שהיה מיועד לשחרור באפריל.

סטילהוק

New member
דוטר בטח אומרת לעצמה מזל שלא זכתה, למרות הפרש רק של קול אחד

ומעניין שב EBU מתחו את היריעה וחיכו עד שנבחרו כל השירים של כל המדינות שהיו אמורות להשתתף בתחרות השנה ורק אז הודיעו שהתחרות מבוטלת. וזה שוב מראה עד כמה ה EBU חסר אחריות לחלוטין ואי אפשר לסמוך עליהם.

למעלה