בעקבות משבר הקורונה: אירוויזיון 2020 בוטל

E u r o b o y

New member
בעקבות משבר הקורונה: אירוויזיון 2020 בוטל

לא ברור בשלב הזה אם ייערך משדר חלופי במהלך שנת 2020 או אם התחרות תעבור לשנת 2021, וגם לא ברור אם רוטרדם והולנד יהיו המארחות.

בנוסף, לא ברור אם 41 השירים והאמנים שנבחרו להתמודד השנה יהיו אלה שיתחרו במועד החדש של התחרות. ב-EBU יספקו תשובות לכל השאלות בתקופה הקרובה.

עצוב מאוד שהגענו למצב הזה ובלתי נתפס. תחרות שלא בוטלה אף פעם במשך 64 שנה.

טוב, אז אם בוטל - אולי נערוך אותו בפורום?

במקום הימורים - כל אחד ידרג חצי גמר ראשון, חצי גמר שני, ובהתאם ייערך גמר שגם אותו נדרג, וכך יתקבל זוכה אירוויזיון 2020 של הפורום?

Uri04

New member
חח גם החתונה שלך

אולי זה לטובה. לפחות יהיה לך מספיק זמן לצאת מהארון.

dosfer

New member
אני לא שש להתחתן זו היא שרוצה להתחתן מהר

לי אין בעיה לחכות

אז לדעתי זה יצא מצוין
אנחנו בכל מקרה ממשיכים כרגיל וגרים ביחד, חתונה זה סתם טקס שלדעתי מיותר אבל היא רוצה אז סבבה

ודיי לצאת הומופוב, לא יפה, 90% מהגולשים כאן הם מהקהילה, במקומך הייתי נזהר עם הדיבור

Uri04

New member
אני לא הומופוב, אני מעודד אותך להיות נאמן לעצמך

שחרר את ה"דוספר" שבך. תן לו לפרוח!

trilliane

Well-known member
מנהל
אין סיכוי שידחו לקיץ? (חוששת לגורלם של המשחקים האולימפיים)

babyface19

New member
בוא נדייק לגבי היורו - נדחה ל-2021

שלא כמו תחרות האירוויזיון שנערכת מדי שנה , היורו נערך כל 4 שנים, כלומר לא מחכים ליורו 2024 חחח.
פשוט אופא (התאחדות הכדורגל האירופית, למי מכאן שלא יודע), קיבלה את ההחלטה הנכונה - לדחות. יורו 2020 יערך באותו תעתיק זמנים ב-2021 עם אותן 24 הנבחרות שהעפילו אליו (כולל הארבע שיעברו את שלב הפלייאוף שנדחה ליוני הקרוב, אם עד אז תהיה דעיכה עם הקרונה)

babyface19

New member
ואגב לא שינו את שם המותג למשחקי יורו 2020, כלומר...

אפילו שייערכו רק ביוני 2021 , אופ"א החליטה לא לשנות את שם המותג ולהשאירו על כנו , כלומר "יורו 2020".
עם זאת, קיים סיכוי שמשחקי היורו לא יישוחקו ב-12 מדינות ,כפי שתוכנן במקור, אלא רק במדינה אחת , כפי שהיה ברוב הטורנירים מאז ומעולם (רק פעמיים שוחק הטורניר בשתי מדינות מארחות).

כמובן להבדיל מהיורו אירו' של שנה הבאה יקרא אירו' 2021 (ולא אירו' 2020), שכמובן יהיה עם שירים חדשים, ואני מניח גם עם לוגו וסלוגן שונים וחדשים ,שיתנוססו על מוצרי המזכרות שימכרו (אלבום ו-DVD רשמיים, כוסות , בגדים ועוד....).

אני מניח, שאם לא תהיינה בעיות לגבי תפוסת הארינה "AHOY" וזמינותה בתאריכים המקבילים ב-2021, אזי רוטרדם תקבל את הזכות להשלים את מימוש אירוח התחרות, שבו היא זכתה ביושר , כשכעת כבר לדעתי כל עניין עיצוב הבמה הוא כבר עניין סגור שלא צריך בכלל להתעסק בו , כי היא מוכנה ורק היה צריך לשנע אותה ולבנות אותה, ולכן אני חושב שזאת גם אחת מהסיבות החשובות, שכבר במהלך השבוע האחרון EBU קיבלו את ההחלטה על ביטול התחרות, כדי לחסוך את כל המאמץ והעלות הכספית הכרוכים בשינוע שלה עד רוטרדם ובנייתה.

babyface19

New member
ובינתיים אופ"א לקחו צעד אחורה ובאופן הזוי הודיעו בטוויטר...

שטרם נתקבלה החלטה לגבי שמו של הטורניר חחחח

דיברגנט חדש

Well-known member
השאלה היא, אם המונדיאל יידחה גם בשנה בהתאם, או יהיה במועדו

הרגיל?
אם יהיה במועדו הרגיל, יש בעיה שהמוקדמות אליו יחפפו עם היורו.
אם לא יהיה במועדו הרגיל, אז בעצם הכל יזוז בשנה והיורו הבא יהיה ב-2025.

דיברגנט חדש

Well-known member
היורו בוטל אך המשחקים האולימפיים והיורוליג עוד לא בוטלו

חדשות טובות למכבי ת"א: נכון לעכשיו ראשי המפעל מתכננים לערוך לוח זמנים צפוף במיוחד ולקיים את הפיינל-פור בסוף חודש מאי

אופ”א כבר הודיעה רשמית על דחיית טורניר היורו השנה, השאלה הגדולה נותרה עתיד המשחקים האולימפיים שאמורים להיפתח ביולי הקרוב בטוקיו, יפן.

דיברגנט חדש

Well-known member
דיווח בספרד: אולימפיאדת טוקיו תידחה בשעות הקרובות

תחנת הרדיו קנדה סר מפרסמת כי מגפת הקורונה המשתוללת בעולם והביקורות השונות מצד ספורטאים ואיגודים תוביל את הוועד האולימפי הבינ"ל לדחות את המשחקים האולימפיים. רק לאחרונה נטען כי בשל ההתעקשות שלו הוועד האולימפי "מעמיד את הספורטאים בסכנה"

למעלה