IT'S A FIGHT: 2012

VickyRosti

New member
את זה נשאיר למצביעים ב-22 במאי להחליט

וכמובן ב-26 במאי, כי אני לא רואה מצב שרוסיה לא עולה לגמר. וכמובן, על טעם ועל ריח אין להתווכח, וזכותך המלאה לא לאהוב את השיר ואת הגימיק, אבל כמו שפיתי אמר, רוב האנשים שאינם חובבי אירוויזיון שהוא הראה להם את הקליפ של השיר אהבו אותו.

Princess Lotta

New member
המדגם של פיתי לא יותר מייצג מהמדגם שלי

שכלל בעיקר לעג, תמיהה ומה זה הפריק שואו הזה.

ומתי חמידות או רחמים הקנו לשיר כלשהו מקום בצמרת?

VickyRosti

New member
רחמים לא. חמידות בהחלט כן

ועובדה אם נרצה או לא, גימיקים עובדים, ותסכימי איתי שלורדי לא היו זוכים לעולם אילו היו מופיעים כבני אדם רגילים ללא מסכות של מפלצות. גם ורקה סרדוצ'קה לא הייתה מגיעה עד כדי כך גבוה אילו הייתה מופיעה כגבר רגיל. גם הבוניקה הוסיפה נקודות ל-Zdob si Zdub. כמובן שגם גימיק צריך להיות בטעם, עשוי במקצועיות ובלי יותר מדי קשקושים והסחות דעת, ולפעמים כל המוסיף גורע. למשל Leto Svet היה סתם מופע ליצנות חסר טעם, ואת Dustin the Turkey בקושי ראו על הבמה בין כל הרקדנים והפעלולים, כך שכל האפקט ההומוריסטי הלך לאיבוד.

VickyRosti

New member
לא חמודים, אבל בהחלט משעשעים על גבול החמידות

איך אמרו חברי הלהקה כשאמרו להם שהם עלולים להפחיד ילדים? "הילדים לא מפחדים מאיתנו, הם אוהבים אותנו, כי אנחנו מזכירים להם את הצעצועים שלהם".

גם כמה אנשים שאני מכיר שראו את השיר של רוסיה

ואינם חובבי אירוויזיון אהבו מאוד את השיר וההופעה.

בגלל זה אני די בטוח שרוסיה הולכת להגיע ממש גבוה השנה.

python 4

New member
דעת כותבי הפורומים במקרה זה לא רלוונטית

כמו שבדיה 2011, גם רוסיה 2012 הולך להיות אנטי-פלופ חובבים. בנתיים, כל נון-חובב שהראתי לו את השיר הזה (וחלקם ראו את זה גם שלא מיוזמתי) אהבו את זה מאוד. כמובן שהשיר הזה צריך להישפט רק כשרואים מי שר אותו ואיך הוא מבוצע, ולא כסטודיו שבפני עצמו הוא חסר משמעות.

python 4

New member
שיזכו, כמובן, לחיים ארוכים

אבל בהתחשב בלחץ הגדול של החזרות הפתוחות, הגנרליות, המסיבות והמוני החובבים שעטים על השרלוטיזם, אני במקום הרוסים באמת הייתי מכין כמה בבושקות כגיבוי. במידת הצורך הם תמיד יוכלו לגייס בבושקה אזרית, שתלבש את הבגדים ותצטרף להרמוניה, אף אחד לא ישים לב.

ידעתי שיהיה קרב צמוד....במציאות לפי דעתי

איטליה היה במקום גבוה יותר באירוויזיון עצמו...מקום שלישי נגד מקום חמישי\שישי

אגב מור..אתה לא פיירי בכלל..שים

שבדו קרב הקודם,נתת זמן להצבעה.פה לא נתת זמן.....מה זו אפליה או משו ולא ידעתי?

E u r o b o y

New member
כל הצבעה נסגרת אחרי 24 שעות בדיוק

הקולות שנספרים הם רק בטווח של 24 שעות. כל מה ששורשר אחרי לא נחשב.

למעלה