IT'S A FIGHT: 2012

yaronr11

New member
איזה קרב קשה
שני שירים מעולים

מקום 6 נגד מקום 7 שלי...

אלך על ליטא

N o c t u r n e

New member
רוסיה בענק

השיר הליטרי עלוב ומתיימר להיות עלאק שבדי, שלא לדבר על המבטא המזעזע ת'שועלים של ה-Blinder הזה

nit li

New member
מתיימר להיות שבדי?

איפה בדיוק?
הוא מתיימר להיות מלא שירי ניינטיז, אבל שבדי?

VickyRosti

New member
בטח שרוסיה!

רוסיה רחוק מלהיות יצירת מופת, אבל המטרה שלו היא בראש ובראשונה לבדר ולשעשע, ואת זה הוא עושה מצויין! חוצמזה, פשוט כיף לי לראות את הסבתות החמודות!

ליטא נשמע כמו טראש משנות ה-80, והזמר (החמוד אמנם) מעצבן ברמות את התנועות הדרמטיות המלאכותיות שלו והאנגלית המזעזעת! לא מובן לי למה השיר זוכה כאן לאהדה כל כך גדולה, ואני בטוחה שאם זה היה השיר הישראלי פרי עטו של צביקה פיק, כולם היו אומרים איזה שיר מיושן ומנותק אנחנו שולחים!

Ran Bimba

New member
וואו! זה גם מה שאני רציתי לכתוב. זה כ"כ

שיר צביקי פיקי שאם היה נשלח מישראל כולם היו רוצים לקבור אותו בעודו בחיים. אבל מה לעשות בפורום הזה כל שיר שיישלח מליטא יזכה לסגידה עיוורת

VickyRosti

New member
את Find my girl אני דווקא אוהבת

אולי מפני שהלחן פחות טראשי (למרות הסאונד הצביקה-פיקי), ואולי מפני שהאנגלית של אלכסנדר נשמעת קולחת ולא צורמת ואולי מפני שלאלכנסדר אין את אותה שפת גוף מעצבנת של דוני. יש לציין שגם משיריו של המאסטרו בכבודו ובעצמו יש כאלה שאני מאוד אוהבת, ולעומתם כאלו שאני חושבת שהם זבל אורגני מזוקק.

nit li

New member
הרוסי באמת מבדר ומשעשע

ובטח בגלל זה הוא ידורג גבוה.
הסיבה שאני כ"כ אוהבת את הליטאי (שאגב, מדורג אצלי בערך במקום ה18, הלוואי והיה לי מקום יותר טוב לתת לו) היא דווקא בגלל שהוא מיושן ומקומו בניינטיז.
אני נמצאת עכשיו בתקופה נורא נוסטלגית עם געגועים עזים לשירי הניינטיז, לכן השיר הזה בא לי מאוד במקום.

nit li

New member
זה כזה צביקה פיק!

זה התחרה מול פריטייל? זה קרב אבוד!
שיר לא רע. באמת מתיימר להיות משובד, אבל נותר בגדר התיימרות.
מזכיר בסגנון קצת את hasta la vista האוקראיני (של צביקה פיק), אבל הרבה יותר חזק.
בכל זאת, אני עדיין אוהבת יותר את הליטאי, דווקא בגלל שהוא מיושן.
רואה את הדמיון, אבל ליטא לוקחת.

idanchik

New member
וואווא איזה הגרלות

או דו קרב של שירים מצויינים
או דו קרב של שני שירים שלא מגיע להם גמר..

אצביע אחרכך

למעלה