NXT TakeOver: Unstoppable

rshamir

New member
NXT TakeOver: Unstoppable

האם הסיבה שעד כה אף אחד לא כתב כלום על מה שקרה בסוף האירוע היא כי כולם התעלפו ועדיין לא התאוששו?

shanytopper

New member
משהו קטן

עוד ראיתי את השידור כולו, אבל ראיתי את מה שהיה לי הכי חשוב: הכניסה של פין באלור.
&nbsp
התחפושת הכי טובה שהיתה לו עד כה. אבל הוא קצת פיספס את התזמון בקטע ריקוד, הוא יצטרך לעבוד עוד די הרבה על הכניסה שלו לפני שהוא יוכל להשתמש בזה ברוסטר הראשי, אבל אני ממש מחכה לזה :)

כנס רק אם אתה רוצה להרוס לעצמך את האירוע

סמואה פאקינג ג'ו בא בסוף ועשה סטנד אוף עם אוונס!!!!
ואז אוונס עזב את הזירה!
וקוראים לו סמואה ג'ו ולא שום שם אחר!
והוא בא עם חולצה משלו עם הלוגו של NXT שכבר אפשר לקנות בחנות של הWWE!!!!

dannygoosh

New member
אוקיי

האמת שלא תכננתי לצפות באירוע בכל מקרה, כי אני לא באמת מכיר שם אף אחד וכי אין לי ממש זמן לזה.
&nbsp
הקטע עם סמואה ג'ו נשמע מגניב. לא מכיר אותו וזה לא כל כך מלהיב אותי (אני יודע שהוא היה שוס בTNA לפני איזה עשור. אבל היום...?), אבל נשמע כמו קריצה מגניבה לסמארקים.

תוצאות

עוד לפני שהתחיל האירוע, הראה את איטאמי מותקף בחנייה וככה הוציאו אותו מקרב הN1C.

קרב N1C: פין באלור, עם כניסה שכללה קרניים, כנפיים וזנב של דינוזאור, ניצח את טיילר בריז.

ביילי ושארלוט ניצחו את דנה ברוק ואמה, כששארלוט הצמידה את אמה.

בארון קורבין ניצח את ריינו בקרב שנמשך 7 דקות.

אליפות הזוגות: בלייק ומרפי ניצחו את אנזו וקאס, אחרי הסחת דעת של אלכסה בליס.

אליפות הנשים: סשה באנקס ניצחה את בקי לינץ' במה שהוגדר בתור קרב הערב על ידי כמעט כל ביקורת שקראתי ומועמד מוביל לקרב השנה, לא רק של נשים.

אליפות הNXT: קווין אוונס נגד סמי זיין נגמר ללא ההחלטה/אוונס ניצח אחרי עצירת שופטים. בגדול אוונס נתן לזיין פופ אפ פאוורבומב על פינת הזירה ואז שופטים באו לבדוק אותו ואוונס פשוט המשיך לתקוף. וויליאם ריגל בא לזירה ואוונס נגח בו. בסופו של דבר - סמואה ג'ו (תחת השם סמואה ג'ו) הגיע, התעמת עם אוונס ונשאר לעמוד בזירה בזמן שאוונס יצא מהזירה החוצה.

tal19hit

New member
הדיעות שלי

קודם כל בואו נתחיל מהתפאורה שבמבט ראשון נראתה טוב אבל התאורה שמתחת למסך הייתה קצת בעייתית (במיוחד בכניסה של קורבין) ובמיוחד אהבתי את זה שהם שחררו קצת את הארנק בשביל הכניסות של חלק מהאנשים.
&nbsp
ועכשיו לתכלס..
מתחילים עם לתת סיבה סטוריליינית לפציעה של קנטה (שלפי מה שאמרו זה קרע בשריר בכתף וזה מינימום של חצי שנה בחוץ אם לא יותר )
קרב הNC1: בואו נתחיל מהכניסה של בריז, היה נחמד שהלכו על הקטע של הסלפייז והדוגמנות והיה רענון נחמד מצד שני הכניסה של פין באלור גרמה לי להתלהבות אדירה זאת ללא ספק הכניסה הכי מרשימה בWWE החלום שלי זה לראות את זה ברסלמניה (שלא תהיה באור יום) עם 70 אלף איש שיגיבו כמו משוגעים לזה. ועכשיו לקרב עצמו.. היה לא רע קצת איטי ממה שציפיתי והספוט של באלור מהמסך היה לא רע למרות שהייתי בטוח שהוא יעשה שם את הדאבל פוט סטומפ וגם הקהל חשב ככה כנראה כי הם צעקו פליז דונט דיי
עכשיו נראה רק מתי יהיה הקרב אליפות שלו האם זה יהיה סתם בתכנית שבועית של NXT או שיחכו עם זה לטייקאובר הבא
&nbsp
קרב זוגות נשים: אז ככה זה פשוט נראה כאילו ניסו להחביא את דנה ברוק בין הנשים היותר טובות שלהם אבל עדיים ראו כמה היא ירוקה ובסך הכל היה קרב לא רע וללא ספק ביילי ושארלוט הן רמה מעל היריבות שלהם וראו את זה כאן (אגב שארלוט פישלה בפינישר שלה ובמקום קאטר היא הפילה שם את אמה על הראש)
&nbsp
קורבין וריינו היה בדיוק מה שזה היה צריך להיות: ברול לא ארוך מידי שנתן לשניהם רגעי תקיפה ואגרסיביות (אגב הקניסה של קורבין נדפקה קצת בגלל הצורה של התאורה ורמפת הכניסה) אומנם קורבין ניצח אבל לא נראה לי שזה הסוף של הפיוד הזה וריינו הוא בדיוק מי שקורבין צריך: וטרן שיעזור לו בזירה וייקח אותו ביד שלב שלב וילמד אותו איך עושים את הסגנון הזה נכון
&nbsp
אליפות הזוגות: נתחיל מזה לאנזו יש יכולת מיקרופון אדירה וכל הגימיק שלהם נעשה כמו שצריך ולא מוגזם מידי (ראה רובי E בTNA) ועכשיו לקרב עצמו שהלך לפי השבלונה של זוג בסגנון של אנזו וקאס.. אנזו שהוא הקטן יותר מהזוג סופג וסופג עד שהוא משיג הוט טאג לקאס הגדול שמנקה את הזירה ואמור להוביל לניצחון אבל אז הגיע אלכסה בליס ועשתה מה שעשתה כדי שבלייק ומרפי ישמרו על התואר ויחגגו איתה ביחד וזה היה קצת מעצבן אבל הרגיש כמו השלב הבא ההגיוני לאור השתלשלות האירועים שתוכניות האחרונות אז זה לא ממש הפריע לי ונראה לי שאנזו וקאס וקבלו את התואר בעתיד.
שתי נקודות נוספות לגבי אנזו וקאס: הראשונה היא המכירה של אנזו שלמרות שהיא לא מדהימה (טוב הוא לא סמי זיין) מאד מעוררת אמפתיה מהקהל והנקודה השנייה היא יותר רעיון וזה שאנזו וקאס וענו לאתגר הפתוח של סינה (קאס ילחם בסינה) רק כדי לראות מה אנזו יגיד על סינה
&nbsp
קרב על תואר הנשים: כבר ידוע לנו שהנשים של NXT גונבות את ההצגה כמעת כל פעם וידוע לנו שהן נותנות קרבות הרבה יותר טובים מרב הרוסטר הראשי והפעם... הן המשיכו במסורת הזו.. סשה בנקס מדהימה ובקי לינץ' הייתה והן נתנו קרב מעולה שהראה הרבה מחשבה כשהן ממקדות את ההתקפה שלהן כל אחת על היד של היריבה שעליה יעשה מהלך ההכנעה הדבר היחיד שהפריע לי זה שגם בקי וגם סשה בחלקים שונים של הקרב שכחו להמשיך למכור את הכאב ביד ובסיכום זה היה קרב נהדר
&nbsp
הקרב על תואר NXT: היה שינוי מרענן מהפעם הקודמת והברול הזזה שבוא סמי זיין תוקף ומראה אגרסיביות שהוציאה את קווין אוונס מהגיימפלן שלו היה אחלה רעיון במיוחד כשהם עברו גם בקהל ואז זה הגיע..... זיין לא שם לב לרגע והסתער רק כדי לקבל פופ אפ פאוור בומב על פינת הזירה ואז שופטים באו לבדוק את זיין וכשאוונס לא נתן להם וגם תקף את ריגל קיבלנו את הרגע שגרם לי לעמוד על הרגליים מול המסך ולהגיד בקול רם "לא נכון... לא.. לא נכון...... זה באמת הוא" סמואה ג'ו הגיע ונראה עצבני מתמיד.. אגב העובדה שהוא עדין משתמש בשם סמואה ג'ו מראה שהם הבינו את הכסף שיש בשם שלו
&nbsp
לסיכום: NXT שוב עושים בית ספר לWWE לדעתי היה יותר טוב מרסלמניה, אקסטרים רולס ופייבק
&nbsp
כמה דברים שחשוב להגיד כאן:
1) צוות השידור של NXT נהדר ועושה את העבודה ברמה או שתיים מעל הצוות של RAW לדעתי הצוות שידור היה ויהיה יותר טוב עם רנה יאנג במקום ביירון סקסטון אבל זה אני
2) האווירה האינטימית של NXT יוצרת הרגשה שלמרות שיש שם אולי אלף איש (האמת נראה לי יותר לכיוון חמש מאות) אתה מרגיש כאילו אתה רואה מופע עם קהל של עשר אלף איש
3) אחרי עוד אירוע מדהים של NXT אולי הגיע הזמן להחליף את סמאקדאון בNXT?

Turkisher

New member
דעות של מסטול!

אני מודה, אני כבר מהבוקר מסטול, לא שתיתי ולא לקחתי כלום. אני מסטול לראשונה בחיי מהיאבקות.
איך כתב הבחור הנחמד מהקומה למעלה - יותר טוב מרסלמניה וזה אנדר אנדרסטייטמנט.
הכניסה המעולה של בריז ואז הכניסה של באלור, עוד לא המציאו מילה עוצמתית לתאר את הכניסה הזאת. הקרב עוד לא התחיל והקהל כבר באקסטזה צועק הולי שיט. מתי ראיתם את זה קורה במניה? בריז פרפורמר ע-נ-ק ובאלור כישרון אינסופי ובזירה הם פשוט מהפנטים. הסיום צפוי אם כי אחרי המיין איבנט, אפילו אני לא רוצה את באלור שיפריע שם.
שארלוט הפכה את דיינה לביטש, איך הייתי מרוצה. איך אמה התפלחה לענף הזה לא ברור. כל כך לא מתאימה. יאללה פיוד ביילי ושארלוט.
קורבין - ריינו - ברול, סוף סוף קורבין הזיע אבל בהחלט הראה יכולת חדשה. עדיין ביג מן סטנדרטי. לא לפתח ציפיות.
קרב הזוגות היה טוב אם כי לבלייק ומרפי אין שום גימיק או אישיות וזה מפריע.. הסיום היה טוב , אני מת על קאס. יש לו נוכחות חזקה בזירה.
סשה ובקי כרגיל סיפקו את הסחורה החמה ואם לא המיין איבנט היו בקלות מקבלות את תואר הערב. עדיין הקרב של סשה ושארלוט היה יותר טוב אבל מעניין מי תהיה הבאה בתור.

מיין איבנט: פסיכולוגיה פשוט מדהימה - כולם חיכו לכתישה סטייל לסנר או לפחות קרב שקול, אף אחד לא ציפה שזיין יאכל את אוונס 10 דקות ראשונות ואז נקודת המפנה, פאוור בומב וסמי גמור, אוונס מתעלל בגופה, ריגל מנסה להתערב פיסית, מקבל נגיחה, הקהל עומד לשבור את האולם , כולם כבר על הקצה והנה מגיע הרגע שאיש לא חלם עליו - סמואה ג'ו. אני כותב ולא מאמין.

אני מעריץ של הענף קרוב ל-30 שנה. לא זוכר את עצמי מגיע לרמות התלהבות והתרגשות כאלה.
לא סמאקדאון, לא ראו, אף PPV, לא לוצ'ה ולא TNA. שום דבר לא מתקרב לאיכות ולשואו של NXT ואגב , לקהל יש 98% אחריות למצב הזה.

NXT זה הסם שלי!

Turkisher

New member
כמה דברים ששכחתי

השופט ספר ל-4 בקרב של באלור - בריז. כנראה התלהב.
קווין אוונס מתראיין לרנה יאנג עם חולצה של .... ג'ון סינה
המכירה של זיין כל כך טובה שהוא נראה חלש בזירה... בעייה.
ההתערבות של ריגל היתה מעולה.
הצרחה של אוונס על האיש עם החגורה
בקיצור: הולי שיט!

kabukim

New member
אז ככה

יחד עם פייבאק ורו שאחרי היה לנו שבוע מאוד מוצלח ברסלינג.
כמה תובנות קטנות:

א. קרב נשים ארוך של שתי וורקריות מוצלחות (אחת ירוקה קצת והשניה אלופה ובצדק) - החלטה מצויינת. התחיל לאט, צבא תאוצה, כלל המון עינויים קטנים על היד, מהלכי-נגד מעניינים וקצת צ'יין רסלינג שבוצע טוב. מדהים, שרק עכשיו נותנים לשתי נשים בארגון הגדול ביותר בעולם להתאבק כמו שנותנים לגברים לעשות כבר עשרות שנים

ב. אמה. מה הקטע שלה? היא שחקנית נוראית, זה מילא. אבל אפילו בזירה היא "משחקת" גרוע! היא מבצעת תרגילים בצורה סלופית נוראית וזה משפיע על איך הקרב והיריבות נראות בו. אפשר לחזות כל מהלך שהיא משתתפת בו כתוקפת או כמותקפת מקילומטרים, כי היא כל-כך שקופה בהתכוננות שלה לתרגילים. די כבר!

ג. אני אישית לא מתלהב מסמואה ג'ו. נדמה לי שהוא היה האיש לפני כמה שנים, כשהוא הגיע ל-TNA, ועכשיו כבר לא. אז אני ממש לא מתעניין בהגעה שלו ל-NXT. לכן, הסיום של הקרב בין אוונס לזיין מתנדנד אצלי בין "זה מה שהיה צריך לקרות" ל"אכזבה". סמי זיין הראה שליטה מצויינת כמעט עשר דקות ואז תוך מכה אחת זהו, נגמר. קצת מבאס. תהיתי אם אוונס יפסיד ואז בעוד שבועיים ינצח את סינה איכשהו ויזכה בחגורת ה-US. אבל אולי זה עדיין יכול לקרות? ואולי אז סינה יגיע ל-NXT כדי להפסיד שם לאוונס? זה יכול להביא הרבה מאוד צופים, גם מי שלא יראה את הקרב עצמו ורק יצפה בתקצירים שיופיעו ברו וסמאקדאון

ד. הכניסה של פין באלור היתה מהממת. גם הכניסות של הבוגימן היו מהממות, אבל הוא היה מתאבק נוראי, ובאלור אחלה. בכל זאת הצעה - שבפעם הבאה יעבור דרך דגם מוקטן של עיר וידרוך וילעס בניינים. זה יהיה פיצוץ!

ירוקה..?

בקי לינץ' מתאבקת פעילה מאז 2002, עבדה בכל אירופה ובאופן כללי הרבה יותר מנוסה בזירה מסשה בנקס שבהחלט עשתה כמה קפיצות מדרגה מאז 2014 אבל עדיין לא ממש משתווה ללינץ' או שארלוט מבחינת עבודה בזירה.

kabukim

New member
על הנייר

אתה צודק. ואי אפשר לקחת ממנה את זה. אבל בינתיים בזירה של NXT היא נראית פחות טוב מסשה, לעניות דעתי. אולי זה עניין של הסתגלות לסגנון ההיאבקות של ה-E, אולי זה ההשפעה של הדמות שלה על איך שאני רואה אותה מתאבקת, אבל סשה נראית לי כמו full package, כמו גם שארלוט (הכי טובה בעסק על בטוח), ובקי עוד לא. או שאולי זה הפוך - אולי סשה לא מספיק טובה וזה משפיע על בקי? לא יודע. בכל מקרה, הקרב הזה היה מהטובים שראיתי השנה, וגם יחסית לקרבות הגברים. הדבר הזה צריך להיות מיין איבנט של PPV רציני ואני מקווה שיום יבוא וזה יהיה כך.

לא חושב שזה משהו כללי,

אלא שבערב הזה ספציפית סשה באמת התעלתה על עצמה ונתנה את הקרב הטוב ביותר שלה עד כה (חוץ מהקרב עם שארלוט כמובן). אם למשל נשווה את העבודה שלהן בקרב המרובע שבו סשה זכתה, אפשר לראות את הנסיון של בקי משחק תפקיד (למרות שהכוכבת של אותו קרב הייתה בכלל ביילי).

שי מילר

New member
מנהל
אוקיי

OMG!!!!!!
לא התכוונתי לצפות באירוע אבל עכשיו שקראתי כאן אני רץ לנטוורק לראות.
זה אולי הדבר הכי גדול שקרה השנה ברסלינג מבחינתי

דעות אחרי צפייה

הכניסה של בריז הייתה טובה. הכניסה של באלור הייתה מעולה.
קרב סביר בין השניים, אהבתי את הצ'אנטים של פליז דונט דיי לבאלור, אבל התאכזבתי שהיה "רק" קרוסבאדי. השופט ספר ל4 כדי לסיים את הקרב, איזה בוץ' נוראי.
סבבה לי שבאלור הוא הN1C. סה"כ 3 מתוך 5.

זוגות הדיוות היה סבבה. שארלוט ברמה אחת מעל שאר הבנות בקרב הזה ומוכנה למיין רוסטר. הפתיע אותי שנתנו את הניצחון לפייסיות, הייתה בטוח שיתנו לדנה ברוק לצאת אובר על שארלוט פה. סה"כ 2.5 מתוך 5.

ריינו-בארון קורבין היה סבבה. ברול ארוך, מהלכי כח, קורבין הראה יכולות וריינו מתאים לתפקיד של להוציא צעירים אובר בצורה טובה. לא היה סקוואש והאנד אוף דייז נראה ממש טוב על ריינו. סה"כ 2.5 מתוך 5

אליפות הזוגות... הולי שיט, כמה שאנזו וקאס אובר! אני שמח שהקהל סוף כל סוף קיבל את כרמלה כפייס, לא רציתי שהיא תבגוד בהם. והיא נראתה ממש טוב הפעם, ואתם לא יכולים ללמד את זה! אנזו השתפר פלאים בקרב הזה. כאילו הוא נכנס למכונת זמן ובא מהעתיד, אחרי שהוא התאבק 5 שנים באינדיז וביפן. הוא עשה מהלכים חדשים, מכר כמו אלוף ונראה ממש טוב. גם קאס הפגין המון אנרגיה ומרץ בקרב הזה. בסוף אלכסה בליס עשתה היל טרן ועלתה להם בתואר. מקבל את זה, כי אנזו וקאס אובר בלי החגורות ועכשיו יהיה פיוד של 3 על 3 עד לזכייה של אנזו וקאס בתואר. סה"כ 3.5 מתוך 5 (כן, יותר גבוה מבאלור-בריז).

אליפות הנשים... הולי פאקינג שיט! הבוס שולטת ובקי לינץ' הוכיחה שהיא ברמה הגבוהה ביותר. איזה פסיכולוגיה, איזה עבודה על יד שמאל של שתיהן, איזה מהלכים חדשניים. פשוט קרב שהיה בו הכל מהכל ואחד הטובים של השנה. בעיניי, קרב הערב (כן, יותר מהמיין איבנט). הסיום איך שהקהל קיבל ומחא כפיים לבקי, אחרי שסשה הלכה היה מרגש. ככה בונים כוכבת תוך כדי הפסד. שאפו לשתיהן, יצאו וגנבו את ההצגה. סה"כ 4.5 מתוך 5 (היה שם ספוט מפוספס וזה נגמר מהר מדי. רציתי עוד)

המיין איבנט היה יותר תחרותי ממה שחשבתי. אהבתי שנתנו לסמי לתקוף ולהוביל בקרב ואז, פופ אפ פאוור בומב על הזירה והוא מת! הכניסה של אוונס עם החולצה של סינה הייתה הברקת בוקינג נהדרת ויופי של דרך לשמור על המשכיות מRAW. אהבתי את המשך הבנייה של אוונס בתור אחד שלא שם על החוקים ולא אכפת לו מכלום. הסיום היה יותר מדי דומה לקרב הקודם שלהם. הנגיחה על ריגל הייתה מעולה. סה"כ 4 מתוך 5 לקרב עצמו.

ואז... מנגינה חדשה ומאיימת. מי זה יכול להיות? הולי פאקינג שיט!!!! סמואה ג'ו, עם חולצה שרשום עליה סמואה ג'ו, עם זה שהשדרנים קוראים לו סמואה ג'ו ועם זה שהקהל צועק ג'ו איז גונה קיל יו!!!! סמואה ג'ו בזירת NXT פנים מול פנים עם קווין אוונס!!!
טריפל אייץ', אתה באמת מתנקש מוחי! יום לפני זה הוא אומר שהיו שיחות של 5 דקות עם ג'ו אבל לא היה שום הסכם. ג'ו ממשיך לחתום על הופעות אינדי. ואז זה בא בהפתעה מוחלטת!!! הקהל התפוצץ ולי היה עור ברווז למרות שקראתי תוצאות לפני הצפייה וקראתי מליון ניתוחים ודעות של אחרים. לראות את זה עדיין הביא לי עור ברווז וגרם לי להתרגש לגמרי. אוונס יוצא, חוזר, יוצא שוב. הקהל לא מאמין למראה עיניו. איזה סיום נפלא לאירוע!!!
סה"כ 200 מתוך 5!!!

וואו. פאקינג וואו. תודה לך טריפל אייץ'. תירש את וינס כבר. או שתעשה סטוריליין של פלישת NXT לWWE. או שבעצם, אל תסכים לעלות אף אחד יותר לרוסטר הראשי.

אחרי כמה שבועות שבהם לוצ'ה אנדרגראונד היו התכנית השבועית הכי טובה וNXT ירדה למקום שני, הם החזירו לעצמו את הבכורה והיוקרה. שאפו.

דעות

באלור נגד בריז התחיל די צולע אבל השתפר משמעותית עם התקדמות הקרב. סה"כ היה סבבה, אבל יש בעייתיות גדולה בתוצאה הזאת. פין באלור הוא הבנאדם האחרון שזכה בN1C. זכייה שנייה ברציפות מוציאה אותו חלש (מה השתנה מאז שהוא הפסיד לקווין אוונס בצורה נקייה בתוכנית שבועית?) ומוציאה את שאר המשתתפים חלשים (אפילו שהוא הפסיד לאלוף בהזדמנות הראשונה, הוא עדיין יותר טוב משאר המועמדים הפוטנציאלים כדי לנצח בקרב N1C פעמיים ברצף). האנגל עם ה'פציעה' של קנטה היה עשוי נורא, למעט הקטע הכמעט-אלוהי של קווין אוונס כשהוא פשוט עובר ליד במבט של fuck do I care? זה הטאצ'ים הקטנים שלו שעושים אותו לכזה היל מוצלח.
&nbsp
שארלוט נראית פשוט מגוחכת כפייסית קופצנית עם ביילי. זה כ"כ לא אמין. לא אהבתי אותה בתור האלופה הגאה שמוכנה להגן על ביילי המסכנה מהBFFs, אבל לפחות היה שם איזשהו צל של אמינות- אי אפשר לתת להילית טבעית כ"כ תפקיד כזה. זה פשוט לא עובד. הקרב היה די רע, ודיינה ברוק ממשיכה להראות שהיא נטע זר בארגון הזה ואין לה מקום אפילו בדבלופמנטל. לא משנה כמה היא בכושר. תמיד כיף לראות את שארלוט, אבל יאללה- תעשו איתה כבר משהו ברוסטר הראשי. זה מגוחך כמה זמן זה לוקח להם.
&nbsp
קורבין נגד ריינו היה די DUD. מניח שנראה את קורבין ברוסטר הראשי תוך זמן לא מאוד ארוך ושהוא ייעלם לנצח תוך כמה חודשים שם.
&nbsp
קרב הזוגות היה מתחת לסטנדרטים של בלייק ומרפי, אבל אחלה עבודה של קאס. ההצגה של אנזו כחסר כל תועלת מתחילה להיות כבר בעייתית- הוא באמת מתחיל להיראות כמו בובת סמרטוטים מיותרת בקרבות שלהם. או שישחקו על זה או שזה ייפסק, כי אי אפשר להיראות כמו זוג לגיטימי ככה. ההתערבות של אלכסה בליס יצרה בלאגן סטורילייני שלם, כשמלכתחילה לא ברור בכלל מה התפקידים הקלאסיים בפיוד הזה- בלייק ומרפי התחילו בכלל כג'וברים הכי פייסים שיש, ואז לפתע פתאום החליטו שהם הילים. אנזו וקאס לא בדיוק היו פייסים, אבל בעקבות הפופים מהקהל הם פשוט התחילו לקבל בוקינג של פייס בלי שום טרן מיוחד. אלכסה בליס היא האמ-אמא של הפייסיות, ועכשיו פתאום היא התערבה לטובת הכביכול-הילים בקרב הזה בגלל שהיא.. ניצחה את כרמלה בשבוע שעבר, בהתערבות של בלייק ומרפי שלא נראתה קשורה אליה באיזושהי צורה? הכל פה מבולגן וזה לא טוב.
&nbsp
על סשה ובקי אין יותר מדי מה לומר חוץ משאפו עצום לסשה על ההתקדמות העצומה שהיא עשתה מאז שהBFFs נפרדו. ברור שלשארלוט היה חלק גדול בזה, אבל זה הקרב בפרופיל גבוה הראשון של סשה שבו היא התעלתה לגמרי בכוחות עצמה בלי חלק של שארלוט בקרב. בקי הייתה מצויינת כמו תמיד. קרב הערב.
&nbsp
זיין-אוונס 2: הכניסה של אוונס עם החולצה של סינה והצ'אנטים של הקהל הייתה אדירה. נראה לי שכבר ציינתי פעם אחת או עשר איזה היל מושלם הוא. הקרב עצמו היה קצת מוזר- התחיל נהדר בקצב טוב, וקצת איבד את עצמו אחרי הפופ אפ פאוורבומב על האייפרון. יש משהו בעייתי בפאוורבומבים האלה. כן, תמיד מקדמים את האייפרון בתור החלק הכי קשה וכואב של הזירה. כן, תמיד משחקים על זה. אבל לאורך השנים נעשו כ"כ הרבה ספוטים על האייפרון כחלק לגמרי רגיל מהקרב, הן בקרבות בפרופיל גבוה והן בקרבות רגילים שקצת קשה לי לחיות עם זה שלפאוורבומב של אוונס על האייפרון יש כזו אפקטיביות (חיסול מיידי של היריב עד כדי שליחה שלו לבי"ח). הלכו עם זה קצת רחוק וזה טיפשי.
אחרי המהלך הזה זה די הזכיר את הקרב הראשון, כשתוך כדי התחלתי לחשוב מה הם יעשו שונה הפעם כי אין מצב שיהיה אותו פיניש. הדבר הראשון שקפץ לי לראש ברגע שהצפירה נשמעה היה ג'ו, אבל בו-זמנית אמרתי nah, אין מצב שזה באמת הוא. ואז הוא יצא. סיום ענק ואחד הדייביוז היותר אפקטיבים שראיתי.
&nbsp
מאמין שנראה את ג'ו מתערב בצורה כזאת או אחרת בקרב של אוונס וסינה בEC, כי זה מושלם ע"מ להשאיר את אוונס חזק תוך כדי שמירת החגורה על סינה וקידום הפיוד של ג'ו ואוונס.
&nbsp
סה"כ אירוע נהדר, מחכה לראות את ג'ו עובד עם זיין, אוונס ובהמשך הדרך נוויל. מקווה שהדיבורים על כך שג'ו באמת בכושר השיא שלו נכונים.

OZ M1

New member
דעות והרהורים

NXT זה הדבר הכי טוב שיש ל-WWE להציע כיום אבל מה שמטריד אותי הוא שכל הכישרון הזה שנמצא שם יילך לפח בגלל וינס מקמהן וזה מאוד מעציב כי כשרואים מה וינס עשה עד עכשיו עם כשרונות כמו פייג', אמה (כן אמה), נוויל ואפילו בו דאלאס קשה לראות מה הוא יעשה עם סמי זיין, קווין אוונס, פין באלור, שארלוט, סשה בנקס והרשימה הולכת וגדלה.
הקרב הראשון של באלור ובריז היה לא רע אבל שניהם מסוגלים להרבה יותר אבל היו להם אחלה כניסות וככל שהתקדם הקרב הרמה שלו עלתה.
קורבין הזה לא מעניין אותי. הוא סתם ביג מן שלא עושה הרבה בזירה וללא שום אישיות והוא מקבל פוש שהוא לא מוצדק.
דנה וויט ירוקה וצריך לשלוח אותה לבריאן קנדריק כמו שעשו עם אווה מארי. שארלוט צריכה להתקדם לרוסטר הראשי אבל שוב קשה לי לראות מה וינס יעשה איתה אבל כל עוד היא לא בתמונת האליפות ב-NXT היא מתבזבזת גם שם.
וואו אחרי האסנשן והלוצ'ה דראגונס אלופי הזגות של NXT נראים כמו שני ג'וברים אבל זה יכול דווקא להצליח להם כהילים. עושה רושם שאנזו מאוד אובר עם הקהל ויש לו יכולת מיק' לא רעה בכלל אבל הוא עדיין לא בשל מבחינת מה שהוא מציג בזירה. לגבי השותף שלו, הוא דווקא הרשים אותי. אלכסה בליס מזכירה לי את קלי קלי בטירוף ובגלל זה קשה לי לראות איך היא תתפקד בתור הילית כי היא חמודה לאללה אבל זה יכול להיות מעניין.
קרב הנשים היה קרב הערב. בקי וסשה נתנו הצגה גדולה אני לא יודע מי מאמן את הבנות האלה אבל לטעמי זה קרב לא פחות טוב מהרבה קלאסיקות. סשה הייתה צריכה את הניצחון הזה כדי לבסס את עצמה בתור אלופה אבל אני מאמין שבקי תהיה אלופה בזמן הקרוב כי גם היא מוכשרת בטירוף.
מיין איבנט: קווין אוונס הוא ההיל הכי טוב בחברה הזו כולל הרוסטר הראשי. הפתיע אותי שנתנו לזיין לצאת אובר בדקות הראשונות של הקרב אבל אז בא הפופ אפ פאוור בומב על קצה הזירה של אוונס משום מקום וכל הקטע הזה שהוא התעקש לסיים לסמי זיין את הקריירה כשבדרך הוא גם נוגח בוויליאם ריגל, בוצע בצורה מושלמת. הפתיע אותי לראות את סמואה ג'ו... כבר הייתי בטוח שהוא לא ידרך בשום מקום שקשור ל-WWE ואולי הוא בא קצת מאוחר אבל זה שהוא מתחיל ב - NXT זה מצוין לדעתי!

לגבי אחת ההערות שלך

אלופי הזוגות נראים כמו ג'וברים כי זה בדיוק מה שהם היו כשהם זכו בחגורות- אחד מהצמדים שאין להם צל של אישיות ונזרקים מדי שבוע לג'וב אצל האסנשן, לוצ'ה דרגונס ודומיהם (ע"ע ג'ייסון ג'ורדן וטאי דילינג'ר, סקוט דוסון ודאש וויילדר וכו'). זה בדיוק מה שהיה כ"כ מפתיע כשהם פתאום ניצחו את הלוצ'ה דרגונס בתוכנית שבועית, אותו טאג טים ששבר את השליטה הבלתי-מעורערת של האסנשן במחלקה הזאת.
&nbsp
הסיבה שקרב הנשים היה כ"כ טוב הוא בדיוק בגלל מי שמאמנת אותן- שרה דל ריי, שהיא לטעמי המתאבקת הכי טובה בצפון אמריקה של שנות ה2000.

OZ M1

New member
תודה

לגבי אלופי הזוגות זה יכול להיות גימיק טוב דווקא בגלל שאין להם שום אישיות והם נראים כמו ג'וברים שכל צוות יכול לנצח, ולמרות זאת הם אלופי הזוגות כשבכל פעם אלכסה מתערבת בקרבות שלהם וגורמת לניצחונות שלהם, זה יכול להוציא היט חזק וגם יכול להיות לזה גם אחלה פייאוף. זה משהו שכבר עשו אומנם אבל זה תמיד הוציא היט ואני מקווה שייתנו להם עוד קצת זמן עם האליפות.
מסתבר ששרה דל ריי מאמנת טובה לפחות כמו שהיא מתאבקת לדבריך. חבל שהיא לא עובדת עם בנות מהרוסטר הראשי.

שי מילר

New member
מנהל
ועכשיו אחרי שראיתי

במשפט אחד: באתי בשביל ג'ו ונשארתי בשביל הרסלינג.
אולי בגלל שראיתי פייבאק שלשום ואולי בגלל היובש הסטורילייני שאני מרגיש בכלל הרוסטר הראשי מאז רסלמניה, כל כך מרענן לראות מתאבקים רעננים עם רעב בעיניים. כל כך נהניתי מהרסלינג באירוע הזה, ולו רק בגלל שלשם שינועי הרגשתי שזה רסלינג מהלב.
ראוי במיוחד לציין את הקרב של בנקס ולינץ' שהיה שואו סטילר מוחלט. כמו כן, הפיניש של זיין ואוונס עם הכניסה של ג'ו היה מבריק.

למעלה