5x14

פרק טוב.. אני אוהב את הפרקי פלאשבקים שלהם, לשם שינוי בהפקה לא מתעצלים וגורמים לדמויות/שחקנים להדמות לאיך שנראו בעונות הקודמות..
אלזבת׳ והדב..

אלזבת׳ ו-וויל (והדב)

אלישה וקארי! אני אוהב את השינוי שהם עברו בין העונות מתחרים על אותה המשרה - יריבים - יריבים ״בשלום״ -חברים לעבודה - שותפים.. ועכשיו שהוא תומך ועוזר לה..
ג׳קי הזאת כמו מלאך המוות נמצאת בכל מקום ובכלל כשהיא אמרה ״תבואו לגור אצלי״

השיחה של וויל ואלישה במסעדה הייתה הזויה, מצחיק שהוא אמר לה שהיא זאת שמקשרת בין שני דברים שונים כשבעצם הוא זה שעושה את זה..
והדובק הזה שמנסה בכח לתפוס את פיטר, מעניין שהוא לא ניסה לשכנע גם את דיאן. נראה איך אלזבת׳ תוציא את וויל מזה עכשיו..

הפרק הזה נראה כמו הכנה טובה לפיצוץ שיבוא בפרק הבא..

דנה1982

New member
העובדה שאני לא מצליחה לראות את הסדרה

כלומר, לא מצליחה לראות אותה ביום שני בבוקר כמו תמיד - מטריפה אותי.
אין לי זמן וככה יוצא שאני רואה בחלקים

כשאני חוזר מהעבודה אני ישר מוריד את הפרק, ופשוט מחכה עד הערב שיהיה קצת שקט ורואה.. רק הפרק השבוע אשכרה ראיתי ״נקמה״ לפני והצטערתי על כל רגע

מאכזב מאד..

היו כמה קטעים טובים אבל הפרק האחרון היה ממש ירידה ברמה..

דנה1982

New member
פרק נהדר!!

סופסוף ראיתי אתמול את הפרק - פשוט פרק טוב.

הפלאשבקים נהדרים, והסצנה של וויל ואלישה במסעדה הרסה אותי. לא יעזור כלום, מרגיש שבונים שם מתח מטורף ביניהם והפרק הזה חיזק את זה מאוד (המפגש במעלית וראיון העבודה).

הסיפור עם פיטר וההצבעות מתחיל לעייף קצת. העובדה שכל הזמן מחפשים להפיל אותו נעשית לי קצת מעיקה, אני מודה.

ואלזבת טסיוני!!!!

ולא רק לך, מה שיפה בסדרה הזאת זאת המודעות של הדמויות למצבים, נגיד אלישה אמרה לדובק שכל הזמן חוקרים את פיטר ובזמן שלא חקרו אותו זה כשהוא היה בכלא

למעלה