פייבאק

pufpuf

New member
באירוע

הוכרז על חזרתו ל WWE של RVD.
מה דעתכם? בעד? נגד? אוהבים את אר וי די? האם יש לו עוד מקום ב WWE או בכלל בזירה בגילו? איפה הוא צריך להשתלב בקארד? מול מי הייתם רוצים לראות אותו במה שככל הנראה תהיה הריצה האחרונה שלו ב WWE?

laizler

New member
את האמת.. שמח

אני לעיתים רחוקות מאוד רואה TNA, למרות שאני עוקב אחר תוצאות והתפתחויות, ולכן לא ייצא לי לראות את RVD ב-6 שנים האחרונות מלבד הגיחה שלו באחד מהראמבלים.
שמעתי עליו ועל התקופה שלו בTNA הרבה ביקורת - שהוא כבר עייף, שזה כבר לא מה שהיה פעם ועוד.. אבל להגיד לכם את האמת, זה לא מפריע לי

א) לא ראיתי אותו הרבה שנים ומבחינתי זה אחלה קאמבק לפרצוף מוכר מהימים הראשונים שלי כאוהד רסלינג.
ב) RVD הוא DRAW. אומנם לא ברמה של אוסטין ושות' אבל אני בטוח שהוא מושך הרבה קהל.
ג) ג'ריקו אוטוטו יוצא לפגרה הקבועה שלו בשביל להופיע עם פוזי, ולהגיד לכם את האמת, אם כמה שאני אוהב את ג'ריקו, הקאמבק הנוכחי והקודם שלו מבחינתי הם אכזבה מבחינת איכות הרסלינג והפיודים. אני חושב ש-RVD יכול למלא את המשבצת הזאת בהצלחה ייתרה ולהוציא ממתאבקים צעירים שצריכים פוש.
ד) בנוגע ליכולות ההאבקות שלו, אני מאמין שהוא לא קהאלי ועדיין יהיה אפשר להוציא ממנו קרבות טובים.

dannygoosh

New member
רק במידקארד

אפשר מדיי פעם לדחוף אותו למיינאיבנט מרובה משתתפים, אבל באופן כללי הוא צריך להיות על תקן מישהו כמו כריסטיאן: מתאבק ותיק שייתן קרבות טובים, ספוטים מגניבים ויוציא צעירים אובר.

Nurd4Life

New member
ממש לא מחובבי RVD

והבהרתי את זה בזמנו כשהוא היה ב-WWE.

יחד אם זאת, זו עסקה טובה במידה ומדובר בעסקה קצרת מועד עם מספר הופעות מצומצם. חוזה טאלנט כפי שנקרא.
אין יותר מדי דברים מעניינים שניתן לעשות עם RVD. בהתחשב בכך שהוא יחזור כפייס, אין גם יותר מדי הילים שהוא יכול לפגוש שייצרו מפגש מעניין, חדש, מקורי, כזה שלא ראינו בעבר או כזה שהיינו רוצים לראות.

למעשה, כמות היריבים של RVD די קטנה - סינה כמובן (שראינו כבר), אלברטו דל ריו, ברוק לסנר (שגם כן ראינו) ואם מכניסים למשוואה עוד כמה פייסים - אז זיגלר, פאנק ודניאל בריאן.

אני חושב שהוא צריך להשתלב כמובן באפרמידקארד - מיין איבנט למשך התקופה שהוא נמצא בה, שלדעתי לא צריכה להיות מעל 3-4 חודשים, ואז להיעלם שוב ולהישכח.
לפעמים זה נחמד לנקוט באסטרטגיה סטייל TNA - להביא מישהו לפרק זמן קצר, לנצל אותו קצת, לשלם לו ולשלוח אותו לדרכו. לא צריך לטחון כל דבר בגרון. RVD היה בחברה במשך 5 שנים ומוצה אז עד תום. לא מאמין שיש בו, מבחינת יכולת גופנית או כל יכולת אחרת, יותר מ-6 חודשים של מוצר טוב-בינוני לתת.

itaikadosi

New member
האמת שזה מצחיק.. בדיוק דיברתי על זה השבוע עם חבר טוב ואמרתי לו שRVD חוזר בהתלהבות אז הוא ענה לי את התשובה הכי נכונה.
"כל מה שRVD עושה זה לחזור...".
וזה נכון!! הבן אדם רק חוזר כל הזמן, מגיח לתקופה ועוזב.
הוא לא יהיה בתמונה האליפות ואני אישית לא רואה אותו כאלוף, הדבר היחיד שיעשו איתו זה למלא חורים במיד או באפר קארד.
ואני מריח פיוד עם קיין..

הדבר החיובי זה שתהיה עוד דמות "מוכרת" מהעבר במסך הטלוויזיה שלנו.

last caress

New member
דווקא בעד

בTNA לא נהניתי ממנו בכלל - יש להם כ"כ הרבה מתאבקים זריזים שגורמים למה שהוא עושה להיראות מאוד מיושן. בWWE הסגנון של RVD יבלוט הרבה יותר, ואני בהחלט מסוקרן לראות אותו מול פאנק. בריאן וכ'.

Roeiii1

New member
לRVD יש מלא מתאבקים לעבוד איתם

לא קשור לפייס או היל,גם בריאן ופאנק היו מביאים הרבה קרבות נגד פייסים
אני מקווה שלא ישחקו עם RVD פייס או היל אלא יתנו לו כל מתאבק לעבוד איתו גם אם הוא פייס

דניאל בריאן,CM פאנק,דל ריו,דולף זיגלר,סת רולינס,סין קארה,כריסטיאן,כריס ג'ריקו,סינה,פאנדנגו,אקסל,אמברוס,סזארו,רודס
לא חסר לו עם מי לעבוד ולתת קרבות טובים

davidhamelech17

New member
מה?אתם לא נורמליים!

RVD נגד בריאן יכול להתפתח לפיוד מטורף של חצי שנה שני מתאבקים עם יכולות פסיכיות בזירה ומחוץ לה, ואם יהיה ביניהם קרבות אקסטרים כמו tlc או lader match על איזה חוזה להיות מועמד מספר אחד לאליפות ה WWE או אפילו סתם פיוד שנמשך על זה ש RVD מעצבן את בריאן שהוא ה weakest link זה יהיה מטורף!
ואני מבטיח לכם שזה יהיה יותר מעניין מאשר סינה-רייבאק
"3 stages of hell" שזה באמת היה גיהינום הקרב הזה..

kendog keds

New member
מצ'עמם

הבן אדם לא יודע לספר סיפור בזירה, תקוע עם הפרצוף הסטלני שלו וברגע שנגמרת התלהבות מהביצועים המגניבים שלו (שזה אומר לפני 10 שנים בערך) אין לו יותר מדי מה לתרום לדעתי

יש לי בעיה עם החוזים החלקיים האלה

זה אומר שגם אם הוא יהיה בפיוד קבוע, הוא לא יוכל להופיע בכל שבוע כדי להמשיך את הפיוד בצורה משכנעת. שלא לדבר על זכיה/רדיפה אחרי אליפויות. אז הוא יהיה כמו ג'ריקו, על תקן JTTS (ג'ובר לכוכבים).

Long Distance

New member
אני יותר מסוקרן

לראות מה הוא יביא לשולחן מאשר מתרגש לראות אותו חוזר.
פיוד עם זיגלר מתבקש וכותב את עצמו. שניהם בדמות של השואו-אוף והעבודה שלהם בזירה מבוססת על זה, לשניהם אין בעיה לקחת באמפים מטורפים.
כיום כנראה שכבר לא ייצא מזה משהו יוצא דופן בגילו המופלג, אבל RVD בשיאו נגד זיגלר יכול היה להיות מעולה
הוא גם אחד מהמתאבקים שלנצח יכולים לתפקד רק כפייסים (כמו מיסטריו). בתור היל אין לו מה להציע, כך שאין כ"כ גמישות אתו מבחינת פיודים פוטנציאליים.

the hakimi

New member
תלוי במצב רוח שלו

בTNA הוא סתם העביר את הזמן ולא ממש השקיע אך למרות זאת בינואר השנה בקרב הפרישה של ג'רי לין מולו הוא נתן באמת הופעה נדירה שלא רואים כל יום אז הכל תלוי בחשק שיהיה לו.

שי מילר

New member
מנהל
כפי שרשמתי בשרשור האירוע

אני עדיין מארק של RVD עוד מימי קדם, ועל אף שלא אהבתי יותר מדי את התקופה שלו ב-TNA, מחכה מאוד לחזרתו, מאמין שתהיה קדנציה טובה.

MOR149

New member
דווקא

אני מחובבי RVD אבל דוחף אותו ישירות למידקארד.כמה נצחונות על ג'וברים כדי שהוא יעבור חלק בגרון של הילדים הקטנים.
בכיף הייתי שם אותו צוות עם פנים מוכרות(ביג שואו,ג'ריקו,כריסטיאן) לפיוד זוגות עם השילדס שיסתיים בקרב הארדקור שהשילדס יצאו אובר אבל שRVD והשותף יתנו אחלה פייט.
שיהיה בקרבות על הבין יבשתית/US איזה שנתיים , פה ושם יחליק לכיוון המיין איבנט ויהיה בפיוד על התואר.

למעלה