הלוק החדש של...

OKDeSign

New member
מוזר

אבל אני מצפה לזה! אני חושבת שהשינוי יכול לעשות די טוב לסדרה. רטרו זה מגניב :)

shaharEB

New member
לא אוהבת
מניחה שזה

מבינה שזה דומה לטארדיסים קודמות
אבל לי זה נראה משום מה עתידני מדי ...שיחזרו לטארדיס של 9-10

Yaki J

New member
ומישהו בתגובות כתב משהו נכון

בכל המקרים בעבר שהטארדיס השתנתה זה היה בעקבות התחדשות של הדוקטור, מעניין איך יסבירו את הסיבה לעיצוב המחודש.

shaharEB

New member

אז הכוונה היא שהטארדיס מתחדשת קודם ובעקבותיה גם הדוקטור ?
זה אומר שמאט צריך להשתנות..אבל הוא לא ישתנה, כי הוא נשאר לכל עונה 7 לא ? אז באמת מעניין איז סיבה ימציאו לזה

לא בדיוק,

זה אומר שכל פעם שהטארדיס זה קרה בזמן התחדשות הדוקטור, אבל לא כל התחדשות דוקטור חייבת להתלוות בשינוי טארדיס.

עד עכשיו, מסתבר, כי אנחנו יודעים שמאט חתום לעונה 7 ולא יתחלף. כמו שאמרת, מעניין איזו סיבה ימצאו לזה.

ailag

New member

זה לא בעקבותיה. בפעם האחרונה ראינו אותו מתחדש (טננט-סמית) ורק אז היא התחילה להיהרס.

ואני אוהבת את הפשטות של העבר + החדשנות של העתיד..

Oukami Kun

New member
גם ל"אשתו של הדוקטור"

בפרק אומרים שלטארדיס יש בזיכרון (או משהו בסגנון) 40 דגמים. אז אלא אם כן מדובר על דגמים מהבעלים הקודמים שלה (לפני שהדוקטור גנב אותה), הטארדיס מתחדשת גם בלי שהדוקטור מתחדש.

ailag

New member
נצל"ש
(?)

גם הפתיח התחדש..

חסרה לי המערבולת ואצטרך להתרגל לזה, אבל החזירו גם את הקטע שיש את הפנים של הדוקטור בפתיח כמו שהיה לפעמים בסדרה הקלאסית, שזה נחמד. הוא פתיח מרענן. יותר אהבתי כשהיה מקצב של 3/4 (נדמה לי) ברקע, פחות אוהבת את אלו שלא שומעים אותו, כי זה טיפוסי כזה לסדרה. אבל כבר היו פתיחים כאלו. (כי בגלל שאני אוהבת את ה 3/4 הקשבתי לקליפ של כל הפתיחים לראות כמה הוא היה נפוץ)

למעלה