הישרדות 28 - פרק 10

Rodrik Harlaw

Active member
כנראה

שהוא בנה על כך שוו, טריש וקאס לא ירצו להשאיר את ספנסר וטאשה להמשך הדרך (יש במושבעים הרבה מהברית שלהם), ולכן למרות הבגידה שלו בשתי הבנות הן ימשיכו לעבוד איתו. אם הוא היה משאיר את ג'פרה זה היה הרבה יותר מסוכן - כולם רוצים לקחת איתם את ג'פרה לגמר (ונראה שהיא בקשר טוב עם הבנות, אז היה קשה לשכנע אותן להדיח אותה). "כולם" חוץ מטוני, שאין לו קשר איתה, והוא כבר שמע אותה מהספיי שאק מדברת כנגדו, ויודע שהיא יכולה לסכן אותו כבר מההדחה הבאה (בברית בנות של 4-2) אם היא נשארת. הוא לא יכול להגיע לפיינל פור, בלי פסלונים, עם מי שכבר דיברה כנגדו בזמנים פחות לחוצים.
הבעיה שלו היא, שלפי הפרק הבא, הוא עשה טעות והתחיל לעורר אנטגוניזם גדול מדי עם קאס, מישהי שהוא צריך כדי להתקדם הלאה, במקום לנהל את הסיטואציה הקשה.

בכל מקרה, זה היה מצב קשה עבורו, וספנסר שיחק בו יפה.

היה לי ברור שכשג'פרה קיבלה את הוידוי הראשון, היא זאת שתודח.
דבר שני, מבחינתי זה כבר ממש מעצבן הקטע עם האלילים,
ועוד שטוני הוא זה ששוב מוצא אותם!
עכשיו גם אם איכשהו יסכימו להתהפך עליו, הם לא יצליחו בחיים.
מה שמוביל אותי להגיד שלדעתי טוני עשה טעות שלא נפטר מספנסר עכשיו.
הרי גם אם באמת היתה נוצרת ברית בנות בפיינל 6 עדיין יש לו את האליל
המיוחד אז למה הוא כ"כ מפחד מזה?!
קאס נהייתה שחצנית מעצבנת, ושמחתי לראות ששוב התוכנית התפוצצה לה בפרצוף.
טאשה תותחית!
אני חושב שפרק הבא ינסו להתהפך על טוני (אלא אם כן הוא יזכה בחסינות)
אבל הוא ינצל, ומעניין לראות מי ישלם את המחיר. יש לי תחושה שאולי קאס....

DevilGirl92

New member

שמישהו יעיף את טוני כבר
עד עכשיו העונה הייתה טובה, אבל כמות הפסלונים מתחילה להוריד את העניין.

NP23

New member

וואו כל הדמויות המיותרות עפות אחת ואחת.

בסוף יהיה לנו פיינל 4 מושלם של טוני , טריש, ספנסר וטאשה.
שלא לדבר על פיינל 2 אגדי של טוני וספנסר.
אני לא ממש מבין איך הם מתכננים להדיח את טוני אם הם יודעים שיש לו את האליל, הפרומו היה שגם בפרק הזה יתכננו להדיח אותו אבל זה ממש לא היה התכנית לרגע. ועוד שפתאום וו מכל האנשים יסכים . כזה כלבלב לא היה אפילו לקים ולרוב מריאנו.
נחכה ונראה.

B R A Y E R

New member
מנהל

כמה כיף שיש שחקנים כמו טוני במשחק

כל מי שחושב שטוני פועל בהחלטה של רגע בלי לחשוב על הכל פשוט לא מבין כמה שהוא טועה, וכמה שטוני הוא אחד השחקנים הכי מחושבים שהיו במשחק הזה.
זה פשוט מדהים לראות את זה. מתחילת המשחק הוא מחשב כל מהלך ומהלך ומתקדם במשחק עם מחשבה של כמה צעדים קדימה. והוא מצליח להשתמש בכל השחקנים במשחק כאילו הם כדורי ג'אגלינג.
אתם עצבניים על זה שהוא מוצא אלילים? תפסיקו להיות צבועים. אם השחקן האהוב עליכם היה מקבל אליל הייתם קופצים וקוראים לו גאון. אבל מה לעשות, אין בן אדם שנמצא עמוק במשחק הזה באופן טוטאלי כמו טוני. וזה לא מפתיע שהוא כל פעם מצליח מחדש.
עוד פרק תענוג
לא יכול לחכות לפעם הבאה!

sapir aloud555

New member

"אם השחקן האהוב עליכם היה מקבל אליל הייתם קופצים וקוראים לו גאון"

על מה בדיוק? על מציאת אליל? אני חושבת שיש לטוני יותר מדי כוח כרגע, הדרך שלו לגמר סלולה. זה לא רע, הוא שחקן טוב, פשוט כצופה זה משעמם אותי כי אני יודעת שהסיכוי להדיח אותו נמוך במיוחד, ויותר כיף לראות שחקנים פועלים כשהם יודעים שהם בסכנה ולנסות לנחש מה יקרה במועצה. גם אם ינסו להדיח אותו עכשיו הוא לא יהיה מודאג במיוחד כי יש לו חסינות כפולה.

אני לא מאשימה אותו, אני מאשימה את ההפקה על זה שהכניסה יותר מדי אלילים למשחק.

B R A Y E R

New member
מנהל

אני מאוד נהנה מזה, כי זה לא שהמצב שהוא הגיע אליו נחת אליו כמו בוסטון רוב בעונה 22, שם באמת היה משעמם לראות אותו מצליח, או עונה 13 שזה היה ברור מההתחלה שיול הולך להיות בגמר וכנראה גם לנצח.
טוני עבד קשה מאוד מתחילת העונה כדי להגיע למצב שהוא נמצא בו. והאלילים לא משנים כלום אם הוא מוגן מהדחה אבל לא בשליטה על המשחק. והוא בשליטה מלאה על המשחק. ועד עכשיו לא היה צריך להשתמש פעם אחת בפסלונים, ואני מאמין שגם לא יצטרך בהמשך.

B R A Y E R

New member
מנהל
אגב

זה משעשע שלפני שהעונה התחילה, הרושם הראשוני שלנו על טאשה היה שהיא תהיה חלשה במשימות ותהייה הראשונה לעוף משבט המוח, ומסתבר לנו שהיא חיית משימות לא קטנה

מה קשור צבועים?

זה לא כיף שיש הרבה אלילים במשחק מבחינתי,
ושמוצאים אותם בקלות באופן כללי.
בטח ובטח כשכולם אצל אותו שחקן!
מילא כשגם לספנסר היה (ולפני זה לאל.ג'יי) זה הכניס יותר עניין,
מה גם שלטוני יש אליל שאפשר להשתמש בו אחרי הקראת הקולות,
וזה מבטיח לו את הגמר.
אני חולק עליך גם שכתבת שהוא היה צריך לעבוד קשה.
אני חושב שדווקא הוא לא היה צריך לעשות יותר מדי, ודווקא כל האובר-אסטרטגיה הזאת,
רק גורמת לו ליותר צרות וקשיים.
ברור שבתור צופה זה לרוב מהנה ועושה את המשחק מעניין,
אבל אם אני במקומו אני חושב שזה טעות לנהוג ככה...

Bar EL

New member

אם לא היה צריך לעבוד קשה, למה טוני הוא זה שמצא את האליל הזה והאחרים לא טרחו לחפש אותו/ניסו ולא הצליחו?

B R A Y E R

New member
מנהל

כמו שאתה בעצמך די הודת בתגובה, אם לספנסר היה את האליל היית יותר שמח

אין לי מושג מה מפריע לכם שטוני מצא. זה לא שהאליל נפל עליו מהשמיים על הראש. הוא עבד קשה כדי למצוא את שניהם.
את האליל הכל-יכול הוא היחידי שחיפש ואחרי הרבה מאוד חיפושים הוא מצא בסופו של דבר. אני מזכיר לך שהוא היחידי שחשב על האפשרות שהאליל עוד לא נמצא, וספנסר הטיפש שידע שהאליל עוד מוחבא לא הזיז את התחת שלו כדי להמשיך לחפש אותו. למרות שהמצב שלו במשחק בסיכון. אז זו בעיה שלו.
כדי להשיג את האליל השני הוא וויתר על כל האוכל שהציעו במכירה הפומבית כדי לקבל את האופציה להמר על האפשרות לקבל רמז. וגם את האליל הזה לקח לו זמן למצוא.
וחשוב עוד לזכור... הוא לא היה צריך עדיין להשתמש באף אחד מ2 האלילים האלו. אבל אני מאושר שהוא זה שמצא אותם ולא מישהו אחר כי אחרת המשחק באמת היה נהרס. טוב שהאליל המיוחד נמצא בידיים של מי שלא צריך אותם מאשר בידיים של מישהו שנמצא במיעוט ויהרוס את כל המשחק בעזרתו (כמו יול וטרי) וזה בתכלס מה שחששנו :)
אתה חושב שהאסטרטגיה שלו גורמת לו לצרות וקשיים? בנתיים כולם ממשיכים להסתובב סביבו ואף אחד לא חושב ברצינות על להעיף אותו. נצטרך לחכות להמשך כדי לראות אם זה באמת גרם לו לצרות. בנתיים נראה שהוא חושב על כל צעד וצעד גם לטווח הקרוב וגם כמה צעדים קדימה.

הודיתי שהיה לפחות יותר מעניין אם לשני הצדדים היה אליל,
לא שספציפית לספנסר יהיה אליל.
ככה שאני עדיין לא מבין מה הקשר צבועים.
לגבי חיפוש האליל, אני חושב שמתמודדים אחרים כן מחפשים
אבל בגלל שלא מוצאים לא נראלי שהעריכה חושבת שזה חשוב,
ומעדיפה להראות את החיפושים כשלבסוף מוצאים.
ואגב, ספנסר כן חיפש הפרק הזה את האליל וזה היה חשוב להראות,
כי זה גרם לטוני לפקפק בו.
לא מסכים עם המשפט- "טוב שהאליל המיוחד נמצא בידיים של מי שלא צריך אותם מאשר בידיים של מישהו שנמצא במיעוט ויהרוס את כל המשחק בעזרתו".
דווקא אני חושב שאם האליל הזה היה נמצא אצל מישהו שצריך אותו,
זה היה גורם לעניין.
ושוב אני אגיד, אני חושב שהוא מכניס את עצמו "סתם לקשיים וצרות"
הוא עדיין יגיע לגמר, אבל אני חושב שהוא יכל להגיע בהרבה יותר קלות.
למה אתה חושב שעדיף לו להשאיר את ספנסר על פני ג'פרה???

netgie

New member
פרק 10

טאשה - סחתיין על החסינויות. חבל שלא מראים קצת יותר את האסטרטגיה. האם היא באמת ניסתה לעשות ברית בנות? האם היא וספנסר תכננו יחד לשגע את טוני ככה? אני בטוחה שהם הריצו מלא תרחישים, חבל שלא הראו חלק... גם למה לא הלכה להגרלת אבנים במכירה הפומבית - זה היה פשוט לא ברור!

ספנסר - הוא קצת מעיק, אבל גורם לעניינים להתחמם ולמשחק להיות מעניין. ניצל בגדול פעם הזאת, מזל שטוני כזה פרנואידי.

ג'פרה - ברור שהיא תעוף... ברגע שניסית לעשות מהלך נגד מישהו ובסוף לא עשית אותו, סופך לעוף, לרוב לפני אותו אדם...

וו - משייט לו במשחק, מגניב.

קאס - היא תהיה מושבעת ממורמרת :)

טריש - תאכלי תאכלי ותדברי כמה שפחות.

טוני - בגלל שאני לא מתחברת לטוני - קשה לי באמת להתלהב מאיך שהוא מוצא פסלונים ועמוק כל כך במשחק. אם זו הייתה טאשה, אז הייתי עפה עליה חבל על הזמן. יש לו 2 אלילים שמבטיחים לו להגיע לפיינל 4, משם אלוהים גדול... באסה.

NP23

New member

טאשה - לא . לא . לא. ו..דווקא הראו וידוי שהסבירה שהיא חשבה שאולי יהיה גם רמז לאליל שיוגרל. (שלא ידעה שזה יהיה זה)
ג'פרה- אמרת נכון. לכן זה מבטל את הקביעה שטוני סתם פרנואידי.

טוני- מה שאמרת שאם זה היה טאשה היית מתלהבת....אמרת בעצמך . והאלילים מבטיחים לו פיינל 4 עכשיו כשהגיע לפיינל 6.
לפחות אליל אחד הוא זכה בו ממש ביושר אחרי שישב וויתר על אוכל
לא סתם מצא במקרה

netgie

New member

לגבי טאשה - לא יודעת אם זה לא לא לא... לא מראים לנו. אז איך אתה יודע? דיברת איתה? :)

טוני פרנואידי, זו עובדה. גם לפעמים מבצע מהלכים שנראים לי מונעים מפרנויה. נכון, יש סיכוי שאם ג'פרה הייתה נשארת היו מנסים להעיף אותו. אבל זה ייקרה גם כשג'פרה לא שם. גם טריש וקאס מתכננות להעיף אותו... מה שלא משתנה זה שיש לו 2 אלילים אז עם או בלי ג'פרה מקומו בפיינל 4 מובטח. אולי עדיף לו להגיע בלי קאס וטריש ממורמרות כי עשה להן בליינד-סייד? אני חושבת שמכל הפרנויה שלו הוא לא חשב על זה או שלא ממש נתן לזה את המשקל הראוי.

NP23

New member

דיברת עם טוני?
אני מקשיב לראיונות וקורא .
עם הראש של טוני לא זכינו לדבר. אה אנחנו כן ראינו 1000 וידויים שלו מסביר את המהלכים אבל עדיין נקשיב לספנסר אומר שהוא פרנואיד ולא להגיון שטוני הסביר.

למעלה