הישרדות 26-פרק 5

הישרדות 26-פרק 5

נא לשרשר לכאן כל מה שקשור לפרק,
ושתהיה לכולנו צפייה נעימה

וואו! איזה פרק!
לגמרי אחד החזקים והמרתקים בעיניי.
אני אפילו לא יודע כ"כ מה לכתוב

ברנדון לדעתי צריך ללכת להסתכלות או משהו כזה...
דווקא רציתי שהמעריצים ינצחו בחסינות כדי שזה יותר יעודד אותם,
אבל זה עדיף מכלום.
נראה שפרק הבא הולך להיות מעניין כי יהיה ערבוב

vagz

New member

פשוט הזוי.. ברנדון לדעתי באמת חולה נפש, אבל המשחק לדעתי נהיה קצת יותר מעניין כי הכוחות טיפה התאזנו, הפייבוריטים איבדו כוח חזק באתגרים, חלק גדול מהאוכל והרבה מורל, ומצד שני המעריצים טיפה התאחדו ויש קצת מורל עם הניצחון, נראה לאיפה זה יוביל בהמשך.

niro62

New member

פיליפ
ולא גם אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל אני ממש אוהב אותו העונה הוא ממש כיפי לצפייה, כנראה שכמו בהעונה הקודמת גם העונה השבט החלש שהולך למועצות שבט כל הזמן הוא השבט המשעמם, והקטעים איתו ממש חלשים, אבל מצד שני יש את הפייבוריטים שהוא אחד השבטים היותר צבעוניים שהיו אי פעם והוא ממש כיפי לצפייה, והקרב בין פיליפ לברנדון, היה אחד הדברים היותר משעשעים שיש, וכמובן שפיליפ ניצח שנוק אוט מוחץ, וברנדון סיים שחולה נפש הזוי, מקווה שלא נראה יותר את משפחת האנץ על המסך, פסיכים ברמות, בטח התעללו בהם שהיו ילדים.
לפי מה שהבנתי מצבו הנפשי של ברנדון הדרדר כבר אחרי עונה 23 לכן אני לא מבין למה הסתכנו והחזירו אותו.
מקווה לערבוב מעניין, בנתיים עונה ממש סבבה

Outplay

New member

וואו... פרק הזוי בהחלט!
אבל עדיין, היה מאד מעניין. מבאס שריינולד מצא עוד אליל (למרות שאם השבטים לא היו מתערבבים אז היה יכול להיות נחמד להפתיע את המעריצים בעוד אליל).
ברנדון כנראה באמת לא בסדר בראש ואני מקווה שהוא הלך לטיפול גלשהו אחרי הצילומים. ראו ממש איך ג'ף מפחד שיתחילו שם מכות ואיך הוא ניסה להרגיע אותו (קלטתם את המסאז'?
)
ובפרק הבא... סופסוף ערבוב! יהיה מעניין!

sapir aloud555

New member

Welp. ברנדון לא בסדר בראש. הוא צודק לדעתי על כל מה שאמר על פיליפ, אבל יש גבול, והוא עבר אותו.

בכל מקרה קצת משעמם לי לראות את האתגרים ממיקרונזיה שוב ושוב, וגם לראות את האליל מוחבא בצורה משעממת (למה הסירו את אי הגלות?)

לפחות פרק הבא ערבוב. 3:

Confide In Omer

New member

אני ממש מרחם על ברנדון, הוא באמת צריך טיפול כנראה. ההפקה ניצלה אותו ואת המצב שלו, מה שעושה את כל הסיפור להרבה יותר עצוב ולא נעים.
אבל - אני לגמרי בצד שלו, פיליפ הוא אחד האנשים המעצבנים והדוחים שהיו בהישרדות וזה מגעיל אותי שהוא מקבל כזאת עריכה חיובית.

Lhuna1

New member

עוד בעונה הקודמת שלו חששתי שיש כאן ניצול ציני של אדם מעורער, ועכשיו זה עוד יותר ברור.
מסכימה איתך גם לגבי פיליפ והעריכה שלו.

survivortvk3

New member

פרק אחד המטומטמים שהיו, קודם כל ברנדון פשוט מלך!חבל תכלס שהוא הלך, והרג אותי שהרס את המחנה

ג'ף גם כן הרג אותי עם האהבה שלו לברנדון, כל השאר סתם עיצבנו
ומה הקטע של הפרק הבא?אולי ערבוב

טוב, החלטתי שאחרי פרק שכזה אי אפשר שלא להגיב!
אני חולה על השרדות, אני קורא את הפורום אחרי כל פרק אבל עכשיו הייתי חייב גם להגיב.

פשוט פרק מעולה!
קודם כל - אתגר הפרס היה ערוך בצורה נפלאה, והיה מותח ממש.
לרגע אפילו חשבתי שהמעריצים יזכו באתגר.
שמחתי אבל שהפייבוריטים זכו.

ריינולד מוצא את האליל בפעם השניה - סבבה דווקא. הוא לא מפריע לי ממש. אני רוצה דווקא לראות אותו מגיע רחוק, כי הוא סוג של אנדרדוג בשילוב דושבאג.
ואז - All hell broke loose!!!
ברנדון הוא פסיכי עם קבלות אבל הוא דמות טלויזיונית מעולה.
אפשר לדבר עד מחר האם זה מניפולציה של ההפקה או האם היה בכלל צריך להחזיר אותו.
בשורה התחתונה - הוא עשה משהו שאני לא זוכר באף עונה של הישרדות, והייתה מועצה גלויה מול השבט השני שגם זה לדעתי לא היה אף פעם.
זה היה רגע חדשני, מקורי ואפילו טיפה מרגש.
והמסאז' של ג'ף, בנסיון להרגיע אותו היה priceless.

פרק מעולה ויאללה עירבוב!

Double U

New member

פשוט אין לי מה להגיד, חוץ מזה שזה היה צפוי עוד מתחילת עונה 23 שזה יקרה בסופו של דבר.
עונה חלשה ביותר עד עכשיו

אורישקי

New member

אין מה להגיד, זה כבר היה מביך ופתטי.
ברנדון חולה נפש לגמרי וזה למרות שהוא צודק. מצטרף לכולם על הקטע של המסאז'

עונה מפגרת.

כאחד שצפה ברוב העונות

אני חושב שמדובר באחד הפרקים שייזכרו לעולם.
בניגוד להישרדות הישראלית, כאן בדרך כלל אין הפתעות. כל פרק ידוע מראש מה סדר הדברים, כמובן חוץ ממי ידיחו.
פה ברנדון שינה סדרי עולם..
א. מתפרץ לדבריו של ג'ף, ומתחיל להרצות לקבוצה השניה. דבר שלא היה.
ב. כל הקבוצה שלו מבקשת לבטל את המשחק ולהדיח מיידית.
ג. הויכוח המתלהט, כמעט מגיע לאלימות פיזית. ג'ף ממש היה צריך לתפוס אותו כמעט בכח.
ד. קבוצה א' מושיטים לקבוצה ב' את פסל החסינות, שמתקבל בקבוצה ב' בזרועות פתוחות.
במילה אחת, הפרק הזה היה: וואו!!

jesus christ
איזה פרק
אחלה עריכה
האימה, המתח
האגרוף שהסתובב במחנה ולבסוף לא הוטח
...
אחד הפרקים הטובים ביותר, אין מה לומר. עצוב מה שקרה לברנדון וזה די ברור שהתסכול שלו נובע מאיזה דיל של ההפקה שהביא אותו בחזרה, ולחץ מהבית משוגעים הזה שנקרא "כאן גרים באושר - משפחת האנז".

ברנדון הוא אדם קל להשפעה, וברור שמישהו שפך עליו נפט לאחר העונה הראשונה שלו עם קואוץ' ושכנע אותו שהוא צריך להחזיר את הכבוד האבוד של המשפחה... ואם אפשר על הדרך - אז גם להתנקם במפקד המבוגר שנובח הוראות כמו קואוץ' דאשתקד.. וכאן נכנס פיליפ שתכל'ס הגיב בצורה מאופקת יחסית לפעם שעברה שבה התפרץ עם טענות של גזענות כלפיו.. למי שזוכר הארוע היה סוג של "התפרצות ברנדונאית" וקארמה כידוע is a bitch

הקלישאה הזו "אני אחראי לגורלי" היא החוט האחרון שהחזיק את ברנדון מלאבד את זה לגמרי... בטח שמע את זה באחת מתוכניות הבוקר לפני שטס לתוכנית.

בכל מקרה, שאפו על המסא"ג והפאסון של ג"ף, אני חולה על הבנאדם, הוא ממש פסיכיאטר לשעת חרום.

נ.ב. שמתם לב שעד כמה שברנדון היה במצב פסיכותי הוא לא השתמש ב "N word ". מי שמכיר אמריקאים יודע שלבן שמכנה אדם שחור "כושי" בפרהסיה מוצא את עצמו מהר מאוד במצב מאוד נמוך.

אולי הדעה שלי נובעת מכך ראיתי יותר מדי "שובר שורות" לאחרונה, ומכיוון שכולם שם מתנהגים בפרנויה בלתי פוסקת שמלווה באקטים מגוחכים שאין להם שום הצדקה בעולם, אז השלכתי את זה גם על "הישרדות".

ואולי כי זה הכי קל לשפוט מישהו שמופיע בטלוויזיה בעוד שרבים מאיתנו עיוורים להתנהגות שלנו בחיי היומיום שלא שונה בהרבה מזו של ברנדון.

ואולי כי זה מזכיר לי את המקרה שקרה ב"אח הגדול" שבו מעיין שפכה מים על אלין כי היא הייתה מטומטמת יתר על המידה, בדיוק כפי שפיליפ מסתמן בשתי העונות שהוא השתתף בהן עד כה.

אבל אני ממש נהניתי מהפרק. ברנדון הוא פשוט טלוויזיה במיטבה

וזה בקלות הופך להיות אחד מחמשת הפרקים האהובים עליי בכל הזמנים

בSUCKS כותבים ש...

אריק הצביע נגד פיליפ וג'ף ביקש ממנו לשנות את הקול שלו לברנדון, ואולי זו הסיבה שברנדון אמר לו שהוא אוהב אותו, ויותר מזה, אולי זו הסיבה לעריכה העלובה שאריק מקבל בעונה הזו, כי ג'ף שומר לו טינה על כך.

sapir aloud555

New member
נשמע טיפשי

אריק לא במצב מי יודע מה בשבט, להצביע נגד פיליפ אחרי כל מה שברנדון עשה במחנה, יהיה טיפשי למדי, במיוחד כשזו הצבעה גלויה.
בקשר לעריכה, זה נשמע הזוי, אבל מי יודע, אולי אריק יכתוב משהו לגבי העריכה שלו בSucks אחרי שהעונה תגמר.

NP16

New member
ובמיוחד

ששאלו אותו לקראת הסוף, הוא עמד בשורה השנייה, הוא כבר שמע מה הרוב, אם זה לא היה ברור לו . אולי סאקס חיפשו קונספירציה סך הכל כי ברנדון אמר שהוא אוהב את אריק, כי לא הבינו אחרי 26 עונות של הישרדות שזה בסדר לאהוב את מי שמצביע נגדך, אפילו אצל פסיכי כמו ברנדון .

למעלה