שרשור צהריים היום ה95 ב

וכי מה נשתנה..מתחילת העונה... ועכשיו זה השבוע האחרון..

צריך להספיק להקליד..שאריות..
. חרצובות ..לשון..

אני קוראת כאן במהלך היום בעבודה

ואז הולכת הביתה ורואה את מה שהקלטתי בערוץ 26 אין שום קשר
אנשים ממציאים המצאות...
היא לא לא מדברת עם שרון אבל כל הזמן הזכירה איך הוא עוקץ את אביחי, היא קלטה אותו טוב מאוד
כשאביחי מנמנם או משחק היא לפעמים מחפשת חברה אחרת ומה לעשות לא נשארו יותר מדי אנשים בבית.
היא לא צדיקה, ואני לא תמיד מבינה את ההתנהגות שלה ואת ההסתגרות שלה, כל מחשבה עמוקה שלה דורשת ממנה הסתגרות ושקט, לא יכולה במקביל.

היא גם אמרה שיש לה מצבי רוח בימים האחרונים אבל היא גם מרשה לעצמה כי היא בטוחה בקשר שלה ושל אביחי.
לצורך העניין לדעתי היא אפילו יותר בטוחה ממנו, הוא זה שחושב שהבחוץ יהיה בעיה , היא כרגע ממש לא חושבת ככה.
היא הרבה איתו ואין שום ריחוק, אנשים כאן באמת הזויים

החץ5

New member
אחלה תגובה...אנשים פה הזויים ורוצים לראות מה שנוח להם לראות.

פשוט שונאים את מעיין...אוהבים פה להיתפס לכל מילה שאדם אומר ולצלוב אותו כמו שעשו לכל הדיירים שם....מעיין ואביחי מאוהבים ואוהבים יותר מתמיד!

nicknick28

New member
בעיניי זה בכלל לא העניין אם יש ריחוק או אין

אני גם לא צפיתי כל היום,עכשיו נכנסתי הבייתה מהעבודה ואין לי מושג מה היה או לא היה.
&nbsp
בעיני גם אם יש ריחוק לפעמים זה לגיטימי בסיטואצייה של בית האח והקושי של השהות שם.
&nbsp
העניין הוא המשפט שדה שעושים לה על כל נשימה ותזוזה ומילה שיוצאת לה מהפה.
ציפייה כזאת שהיא חייבת להיות צמודה ודבוקה לאביחי 24 שעות,להסכים איתו על הכל,לא לדבר עם אף גבר אחר בבית וכל הזמן לחבק אותו ולנשק אותו .
ואם היא חלילה מבואסת,או במצב רוח רע או צריכה קצת אוויר היא הופכת לאוייב האנושות ולאישה הכי רעה בעולם.
&nbsp
קצת פרופורציות. מדובר בני אדם.אמיתיים. לא בטלנובלה.
בוא נראה אתכם תקועים 24 שעות ביממה,3 חודשים עם הבן זוג שלכם באותו בית,בלי שום הסחת דעת או תקשורת עם העולם. נראה אז כמה אתם מחבקים ונצמדים ומדברים ויושבים כל היום אחד עם השני.
נראה אז אם אתם לא מתווכחים ומתרחקים ומתקרבים וצריכים ספייס לפעמים.
&nbsp
עזבו תקועים באח הגדול. בחיים האמיתיים,בבית שלכם, כשכן יש לכם עוד דברים להתעסק איתם,כשאתם לא בהסגר. אין מריבות? אין ויכוחים ומחלוקות? אין יום קרוב ויום רחוק? אין יום שישנים מחובקים ויום שלא? אין יום שצוחקים ונהנים ויום שעצבניים?
&nbsp

החץ5

New member
כמו תמיד...אוהב לראות את התגובות שלך:)..פשוט תגובה לעניין.

anatt6

New member
יש לך הוט או יס? כי ביס מראים משהו אחר

הראו היום את מעיין במטבח עם שרון ,ואביחי מת להוציא אותה משם והיא ממש לא מעוניינת ,העדיפה להתרחק ממנו. לאחרונה היא ממש מתרחקת ואפילו נראה שהנוכחות שלו מציקה לה במיוחד אחרי שקילל,והנעל ועוד...מה שכן בין זה לבין האמירות של מאוהבת בשרון שטויות במיץ אבל גם לא מאוהבת באביחי.

avitaly10

New member
בסוף שני תזכה, יש לה סיכוי ענק!

במהלך כל העונה לא חשבתי שאגיד את זה, היה לי ברור שהיא בגמר אבל מקום 3,4 היום אני חושבת שהיא תזכה. בואו נגיד שאם היא נשארת עם אביחי אחרון היא בדוק זוכה.

למעלה