שרשור צהריים היום ה95 ב

loran450

New member
מתרגשת אך ורק משרון גל - כרגע. כמה דקות אחרי שאביחי בא

לידה היא קמה מהכורסא, הוא התיישב והיא חזרה והלכה לספה בקצה המרוחק ממנו והיחסית קרוב לשרון.
לא יכולה לראות אותה יותר.

היא יודעת להתרגש ..בלע"ז..

שני i love you
מעיין... I LOVE YOU..

שני " i need you
מעיין.." I NEED YOU..

loran450

New member
אני ממש מבינה למה אורנה הציעה לאביחי מקום לישון בו

היא יודעת לפי ההתנהלות של מעיין שברגע שהיא תצא היא לא תראה את אביחי ולא משנה מה. לדעתי זה היה סוג של רמז עבה שהיא נתנה לאביחי על כך שברגע שתצא מעיין לא רואה אותך ממטר אבל הם הבינו זאת אחרת, כקנאה.
סה"כ לדעתי זה היה מכוונה טובה בגלל ההתנהגות של מעיין הדוחה.

החץ5

New member
חחחחחחחח כוונה טובה
... רק שתדעי שהמשפחה של אביחי

לא סובלים את אורנה:)

loran450

New member
קרי על זה. ראית עכשיו איך היא קמה מיד למטבח אחרי שרון???

כל היום מתחמקת מאביחי קמה מכל מקום שהוא נמצא ועכשיו ישבה עם כולם ושרון הלך למטבח לא עברה דקה אחת והופפפפפ הנה היא במטבח בוהה בשרון.
זה כ"כ שקוף שאני לא מבינה למה אתה ממשיך להאמין ברגשות שלה אליו? איך אתה קונה את המשחק שלה? אתה אולי צופה רק ברגעים שלהם? ראית אותה היום?
מהבוקר התחמקה ממנו, אמרה לו אי על האוכל של דן, אמרה שדן חסר לה, הוא ישב לידה כשהיה השיר היא קמה למטבח, חזרה והלכה להתיישב ליד שרון, שרון קם למטבח והנה היא אחריו.
מציעה לך להתחיל לראות ערוץ 26.

Shellpearl

New member
מסכימה איתך. היא חשבה שמעיין לא שלימה עם הזוגיות הזאת.

מהתחלת המשחק היה חשוב לאורנה שמעיין תיקח החלטה מתוך ראש צלול ולא היגררות בגלל המקום או לחץ ומניפולציות עליה.

anatt6

New member
כל כך לא מגיע למעיין להיות שם

לא הוכיחה את עצמה כחברה,לא עם תאלין שמאוד אהבה אותה, לא עם שני שלעולם לא עשתה לה רע, ועכשיו עם אורנה שהגדירה אותה אמא ,פשוט גועלית היא באה כביכול להיות כמו אלין אבל יש לך לאכול עוד מלא קש .

moiya1

New member
אלין? אוי ואבוי. איך אפשר להשוות ביניהן?

אלין היתה סמל הטוהר ונקיון כפיים. רגישה, מתוקה, נשמה טובה, מצחיקה מלאת חן ואהבה. שמץ של צביעות לא היה בה.

moiya1

New member
: ) אני מפחדת לקוות. חששות של פולניה טפי טפי הס מלחשוב בקול

למעלה