שרשור צהריים היום ה95 ב

HouseofCards

New member
ברגע שאביחי אמר שהאח הגדול יעץ לו לצאת עם השיר "תראו אותי.."

הבנתי שהדברים סגורים....
כי זה השיר ששפרה יצאה איתו....והמבין יבין.....

שרי48

Active member
מקווה שחמימו הוא הזוכה. פיו וליבו שווים,לא פגע באף אחד.

גילוי נאות - אני מתומכי שני, שהכי עשתה את העונה למעניינת, בחורה ברמה גבוהה, שעמדה מול כל הבית במלחמות חזיתיות ומאחורי הגב, אבל ... אני יודעת שסיכויה לנצח קלושים ולכן אני חושבת שמי שהיה הכי נעים, לא שיחק מלוכלך והיה חביב על רוב הדיירים והצופים הוא חמימו ולכן הוא בהחלט ראוי להות מנצח העונה.
לדעתי, לא מגיע למעיין הריקנית, החלולה והמזוייפת, שאביחי יאכל ממנה קש ומרורים, שמנצלת כל רגע שהוא לא בסביבה כדי לפלרטט עם גבר אחר בסביבה. אביחי יצטרך לשכור בלשים כדי לשמור על הגברת, שכבר מעכשו אפשר להבין מי הטיפוס. גם אני לא הייתי רוצה כלה כזו לבני, אילו צפיתי בהתנהוגותה במשך העונה, רואה את הפכפכותה, את עריצותה ואת הפלרטטנות שלה, מתחת לאף של בן זוגה.
לא מגיע לאביחי ששם ז.. על הצופים, על הדיירים, על המשימות ועל האח הגדול. הוא הגיע לנוח ולקחת את הפרס - כי הוא הכי חריף, שנון וחכם ועובד על כולם.
לא מגיע לשרון, שהיה בבית פחות ממחצית הזמן מהשהות של הדיירים האחרים,
נכנס לבית כאיש מוכר וכשמאחוריו, מראש, מספר ענק של תומכים. זה פשוט לא הוגן.
לא מגיע לאורנה, שאמנם האכילה את כל הבית, וגם לימדה אותם ואתנו כמה פטנטים ותבשילים, אבל היתה רעה, מוסיפה שמן למדורה ומשתתפת בעליהם שעשה כל הבית על שני, בלי לנסות להבין אותה כאשה ובלי טיפת חמלה כאם לבנים, כמעט בגילה של שני. אמנם היא השתנתה בימים האחרונים, אבל זה קרה גם בזכות שני שבאה לקראתה והושיטה לה יד ולא נטרה על כל ה"קש" שהיא האכילה אותה וגם בעקבות הפרידה מדן, שאיפשרה לה להזדהות ולו במעט, עם מה שעבר על שני חודשיים קודם.
אי לכך, ובהתאם לזאת אני חושבת שהניצחון מגיע לחמימו או לשני ולא לאף אחד אחר.

אוף אני רק עכשיו קולטת שלא יהיה יותר האח הגדול

8 עונות של התמכרות וישיבה רצופה מול הלייב נגמרו :(
אבל כוכב הבא ממשיכים לשדר

תאאאגידד...ו..זה שהפורמט עובר לרשת..

זה כולל.. את.. "פס -קול".. של התוכנית?..
או שישתמשו בסאונד..אחר..כשעורכים את הפרקים?..

בוייאקה מאן

Well-known member
הכל ישאר אותו הדבר מבחינת סאונד וחוקים

קשת קנו את הזוכיות להשתמש בזה
שנגמר החוזה (ב1.1.17) הזכויות חוזרות לאנדמול שמחזיקה ב33% מרשת
ככה שכל החבילה עוברת למעט המנחים והצוות של קופרמן הפקות
מעבר לצוות העובדים והמנחים הכל ישאר אותו הדבר
(ויש דיבורים על זה שאולי זק גם יעבור לרשת להיות שם האח הגדול אבל זה רק דיבורים)

סטילהוק

New member
אני מאוד מקווה שזק לא עובר עם הפורמט לרשת

כי זה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות. אם זק עובר זה ימשיך להיות הפח הגדול והסלידה מהתוכנית רק תלך ותגבר.

בוייאקה מאן

Well-known member
רוב הסיכויים שהוא לא עובר

זה רק ליחשושים שאולי ינסו להביא אותו
בכל זאת יש לו חוזה מפוצץ בקשת ולא רק שצריך לשלם לו משכורת ענק גם צריך לשלם לקשת פיצויים על שבירת חוזה

למעלה