שרשור לילה
היום ה-114 ב

לאה133

Well-known member
כל כך לא הגיונית ההחלטה הזו, אליאב ואביבית היחידים

שמאיימים על ישראל, מריה ורועי ממש לא מאיימים עליו, איזה טעם זה להצביע להוציא מישהו שלא מאיים על ישראל. עם שי חי לא הצלחתם כי הוא החליט לצאת, כך שאין ספק שאתם לא שולטים על המנצח וגם לא על מי יודח מחר, העם מאוהב מריה, אין לכם מושג אפילו משפחות שלמות, כמו משפחתי, מצביעות רק למריה, כל העולם, ואחרי שלירז העליבה אותו היא התחזקה, כל אלו שאמרו שלא יצביעו לה החליטו כן להצביע לה על מנת שלירז תרגיש מה עשתה לילדה. אז לצבא של ישראל שכנראה מגי שולטת בו כיום, אל תקשיבו למגי, מריה לא השמיצה אף אחד בבית האח, נמנעה מויכוחים ומריבות. מגי היא שהרחיקה את עצמה ואת ישראל מתמי ומריה, לכן הקהל בעזרתכם האדיבה זרק אותה הביתה. עכשיו, אחרי שדאגתם שהיא תצא מבית האח אתם גם מקשיבים לה? לא הבנתם עם מי יש לכם עסק עדיין? אישה פשוט לא חברותית, שתלטנית, נקמנית, ותאמינו לי שישראל יראה את זה בחוץ מהר מאד. אל תאמינו לה ואל תסמכו עליה, היא חושבת רק על עצמה

alesandro2

Well-known member
לאה את באמת מאמינה שמגי שולטת על צבא האח , סתם ממציאים

עליה כל מיני דברים נוראים

svtar25

Well-known member
צבא האמת של ישראל עוד יתן את המיליון למריה! זה יחזור אליו

כבומרנג!!! הצבעת נגד הזאת , לא תצליח להם!!! נמשיך לתמוך במריה, הנסיכה של הבית! נגייס לה כמה שיותר תומכים!

לאה133

Well-known member
מגי משתוללת, מאיימת על אנשים במסרים עם חיצי רעל בפרטי

צריך לעשות עם זה משהו לפני שיהיה מאוחר, היא מוציאה פוסטים עם איומים, היא משתוללת בחוץ, היא ולירז לא נחות, רק הראש של מריה מענין אותן. פשוט טירוף, האח הגדול זה משחק, תצביעו למי שאתם באמת אוהבים ולא למי שאתם רוצים לחסל, סיפור עם רוע כזה לא היה מעולם, צבאות נגד צבאות של אחרים, התארגנות, זיופים, פשוט מלחמת עולם. חברים תכנסו לפרופורציה. למריה מגיע להגיע לגמר כמו לישראל, ואם היא לא תגיע לגמר, ישראל לא יקבל את המליון, כי אותם מודחים יתנקמו בישראל, מגי עם השגעון שלה פשוט שומטת את הניצחון מישראל. מגי אם את קוראת פה, תפסיקי את הטירוף נגד מריה. זה יעלה ביוקר לישראל

קיבלת איום?????או רב סרן שמועתי??????לא ראיתי שום חץ שום מסר

שום פוסט של מגי,אנשים איבדו את זה לגמרי,ידוע שיש מתחזים כדי לסכסכך
מנהלת הקבוצה של ישראל הוציאה פוסט אתמול,אז הכל שקר מתחזים/מסלפים/משקרים
ידוע מי אלה.

לאה133

Well-known member
הפורום של האח הגדול מגי שולחת מסרים להצביע לרועי כדי

להוריד את מריה, היא שאלה אותם אם מריה לא מפריעה להם. כמו כן חברות שלי קיבלו איומים וגם חסמו אותן בפורום שלה, אני לא נמצאת בפורומים אחרים רק פה

אוי לאה איפה העונה התמימה של אלירז,יש מלחמות של קבוצות נגד

הקבוצה של ישראל ,לישראל יש כמה קבוצות,מגי יש קבוצה משלה ,באינסטגרם לא כתבה כלום,אנשים ירדו מהפסים לדעתי יש מלא פרופילים מזוייפים,מקווה שיעשו
לזה סוף.מחכה לתגובה של מגי או מהמנהלים שלה,לא לשכוח יש לה סוכן שלא ירצה שתקלקל לו.

לאה133

Well-known member
היי מתוקה, איפה הימים היפים, התמימים, בלי צבאות ובלי מלחמות

מתגעגעת אליהם. העונה הזו ביזבוז של 4 חודשים, אני טמבלית שמקדישה להם זמן ואנרגיה, נקשרת אליהם וסתם מתרגזת. חייבת גמילה מהאח הגדול, זה כבר מלחמת צבאות וזה לא בשבילי

לאה חושבת כמוך,מה גם שהצבעות חינם,יש זיופים

מקווה שהעונה ה1 והאחרונה שלא יהיה יותר האח הגדול,הפורמט נהרס לגמרי אחרי עונה 2.
שתיגמר העונה כבר
שבוע טוב ומבורך

Yalush2

New member
שרשור לילה
היום ה-114 ב

לילה טוב

חמישיית הגמר-מריה ישראל אביבית מירב ואליאב

החמישייה מקבלת טאבלטים ודרכם מזמינה לעצמה ארוחת ממסעדה

משימת שבוע הגמר - הם צריכים להשיק קמפיין ל"למה הם צריכים להיות הזוכים של העונה"…
הדיירים נאמו בפייסבוק בלייב למה הם צריכים להיות הזוכים של העונה לכל אחד היתה רבע שעה של שידור חי!

הדיירים יצפו ב-3 סרטונים כל אחד ששודרו במשדר המרכזי העונה ויצטרכו להחליט איזה סרטון שלהם יופיע בפייסבוק.

שקופית,בריכה ,בריכה ,בריכה
כתב נכנס וראיין את הדיירים בחדר המשימות …
ההצבעה לגמר יצאה לדרך ! בכל יום מהשעה 21:00 ניתן להצביע שוב
ההצבעה - חינם.

שיהיה המשך לילה מקסים

מי עדן5

New member
אז מעתיקה לכאן. קטע. אורלי הייתה עכשיו באיזו תכנית

ישנה של בואו לאכול איתי.
יחסית צעירה, יחסית מאופרת נורמלי,
שיער שחור פחם ופוני.

בוייאקה מאן

Well-known member
הדיירים הכינו לעצמם אוכל ואליאב שם למריה צלחת מסודרת בצד

עם בורקסים סלט וטחינה
שלא יגמרו לה את כל האוכל בזמן שהיא נכנסה לראיון אצל הכתב

סתם חשוב לי להדגיש את האכפתיות של אליאב בשביל המעריצים שלו שלא יצא להם לראות את הרגע הזה

זו עוד דוגמה מצוינת למה שכתבתי על סוד קסמו,בשרשור הקודם.

זה הדברים הקטנים של האכפתיות שבסופו של דבר משקפים את מהותו של האדם.

בוייאקה מאן

Well-known member
אמרתי כבר בעבר הוא ילד מקסים

אבל בתור דמות להתחבר אליה הוא לא הביא לי מספיק מעצמו
אבל כמו שאתה רואה שצריך לפרגן אני הראשון לפרגן לו

masino

New member
אכן חמוד מאוד, אבל נשאר נאיבי, גם אחרי 4 חודשים

אמר אתמול שההצבעה בסוף היתה בין אביבית - רועי.
כאילו שסדר היציאה מההדחה מעיד על חוזקו של מתמודד...
מקווה שלא יופתע בגמר.

svtar25

Well-known member
אליאב באמת אנושי, דואג לסובבים, נראה לי קצת דלוק על מריה

הוא אומנם אומר שרוצה להיות ידיד של בועז, אבל מדי פעם מזיל ריר על מריה..אז יש שם קראש מצידו של אליאב.

למעלה