שרשור כתבות, תמונות, בלוגים וקישורים

trilliane

Active member
מנהל
24 תמונות אולימפיות תמימות לחלוטין שהופכות למלוכלכות


כשמוסיפים להן שקופויות (הפטריה).

http://www.pitria.com/dirty-olimpics
חלק מהתמונות הן צילומי מסך אותנטיים, חלקן טופלו בהדבקה של ניקוד בדיעבד.

מצרפת כאן צילום מסך אותנטי שגזרתי בעצמי באולימפיאדה הקודמת...


 

rapgamer4ever

New member
סיכום תחרויות השחייה באולימפיאדה


האלופים

1. מייקל פלפס- זו לא האולימפיאדה הגדולה ביותר שלו, גם לא השנייה. אבל המלך חזר כדי להוכיח שגם בגיל 31 אף אחד לא יקח לו את הכס. פלפס היה יותר רגוע בתחרויות, יכל להינות מההישגים שלו לאורך הדרך ומהאהבה שהרעיפו עליו מסביב. הוא השחיין מספר 1 זו האולימפיאדה הרביעית ברציפות. הפעם לקח 5 מדליות זהב ועוד אחת מכסף, וכתב פרק נוסף בהיסטוריה על האגדה שהיא מייקל פלפס.
2. ראיין מרפי- ממשיך את העוצמה האמריקאית במשחי הגב עם דאבל ב-100 וב-200, אליהם הוסיף שיא עולם הלילה במשחה השליחים והדיח את ארון פירסול מהצמרת (שקבע את השיא עם חליפות השחייה האסורות, כזכור).
3 מדליות זהב ושיא עולם. איזו אולימפיאדה חלומית עבורו.
3. אדם פיטי- השחיין הזה לוקח את משחה ה-100 מטר חזה למחוזות שמעולם לא נראו. הוא שבר את שיא העולם שלו פעמיים. הדומיננטיות שלו על פני המתחרים בלתי נתפסת. במשחה השליחים המקטע שלו היה מדהים והוא הוביל את הבריטים למדליית כסף.

האלופות

1. קייטי לדקי- היריב היחיד שלה הוא השעון. שברה את שיא העולם ב-800, שברה את שיא העולם ב-400, ניצחה את ה-200 והוסיפה זהב וכסף בשליחות. סך הכל 4 זהב, אחת כסף, דומיננטיות מוחלטת על פני המתחרות וצעד גדול לעבר מעמדה כאחת השחייניות הגדולות ביותר בכל הזמנים.
2. קטינקה הוסו- הגיעה לאולימפיאדה למודת אכזבות ויצאה עם 3 מדליות זהב, אחת כסף (כולן במשחים אישיים) ושיא עולם מדהים ב-400 מעורב. הוסו סופסוף הביאה את היכולת המדהימה שלה לבמה הגדולה מכולן והייתה במרחק של 6 מאיות מלנצח 4 משחים אישיים, יותר מכל שחיינית אחרת.
3. שרה שויסטרום- במשחה הכי טוב שלה, ה-100 פרפר, היא שברה את שיא העולם ולקחה זהב כמובן. ב-200 חופשי היא הקשתה על לדקי וסיימה עם הכסף. ב-100 חופשי הצליחה להפתיע את כולם ולקחת מדליית ארד. הכוכבת הגדולה הזאת ממשיכה להוסיף משחים לרפרטואר ולבצע אותם ברמה העולמית הכי גבוהה שיש.

המאכזבים

1. קמרון מקבוי- הספרינטר האוסטרלי החזיק בתוצאות השנה בעולם הן ב-50 והן ב-100 מטר חופשי. בשניהם סיים מחוץ לפודיום. הוא סיים עם שתי מדליות ארד דרך משחי השליחים אבל ב-4X100 מעורב איבד את המקום שלו במשחה הגמר לקייל צ'למרס.
2. סון יאנג- כגודל הציפיות גודל האכזבה. שתי מדליות: אחת מזהב ואחת מכסף הן יותר ממה ש-99% מהשחיינים יכולים לחלום עליהם, אבל לא סון יאנג. ההישגים שלו מחווירים לעומת מה שעשה לפני 4 שנים והשחיין הזה רק בן 24. הוא הפסיד את משחה ה-400 חופשי על חודן של כמה מאיות, לעומת אולימפיאדת לונדון בה הביס את היריבים. ב-1500 סון יאנג נראה חסר אונים ואפילו לא עלה לגמר (בלונדון שבר את שיא העולם שמחזיק גם היום).
סון יאנג היה יכול להפוך לאגדת שחייה מהגדולות ביותר, אבל סיים אולימפיאדה פושרת ומטה בסטנדרטים שלו.
3. לאסלו צ'ה- אפשר היה לשבץ פה את ראיין לוכטה, אולם צ'ה הגיע במטרה אחת: להשיג את הדבר היחיד שחסר בקריירה המפוארת שלו- זהב אולימפי. הוא החזיק בתוצאות השנה בעולם הן ב-100 פרפר אותו סיים במקום השני המשותף עם פלפס ולה קלו, והן ב-200 פרפר אליו הגיע כפייבוריט וסיים מחוץ לפודיום.

המאכזבות

1. אמילי סיבוהם- אלופת עולם ב-100 וב-200 גב, מחזיקת תוצאות השנה בעולם. שחתה חלש מאוד וסיימה מחוץ לפודיום בשני המשחים הללו.
2. רוטה מיילוטיטה- לפני 4 שנים היא עשתה ל-100 חזה את מה שאדם פיטי עושה השנה: שברה שיאי עולם מדהימים והציתה את הדמיון לגבי מה שתוכל לעשות בהמשך. היום היא בת 19, רחוקה מאוד מיכולת השיא שלה. לא רק שהיא איבדה את התואר שלה, היא סיימה במקום השביעי במשחה הגמר ונראתה כמו צל של השדה מלפני 4 שנים.
3. מיסי פרנקלין- ידענו שהיא דועכת בשנים האחרונות אבל בכל זאת קשה לשכוח את האולימפיאדה המדהימה שלה מלפני 4 שנים, בה זכתב ב-4 מדליות זהב ו-2 כסף. היא לא הצליחה במבחנים האמריקאיים ב-100 גב, במשחה החזק ביותר שלה (200 גב) הודחה בחצי הגמר במקום ה-13.
פרנקלין לא יצאה לגמרי בידיים ריקות וזכתה בזהב ב-4X200 אבל אפילו לא הייתה בין 4 השחייניות במשחה הגמר, אלא שחתה רק במוקדמות.
*קייט קמפבל גם אכזבה במשחים האישיים אבל שחתה טוב במשחי השליחות והובילה את האוסטרליות לזהב ב-4X100 חופשי ולכסף ב-4X100 מעורב.

התגליות

1. פני אולקסיאק- בת 16 מקנדה. זכתה במדליית זהב מפתיעה ב-100 חופשי תוך שבירת שיא העולם לנוער. זכתה במדליית כסף מפתיעה ב-100 פרפר תוך שבירת שיא העולם לנוער. הובילה את הקנדיות לשתי מדליות מפתיעות במשחי השליחות הן ב-4X100 חופשי והן ב-4X200 חופשי.
שחיינית שהגיעה בלי הרבה ציפיות וסיימה עם 4 מדליות. סיפור מדהים.
2. קייל צ'למרס- אוסטרלי בן 18. ניצח את המשחה היוקרתי של 100 חופשי וריסק את שיא העולם לנוער. הוביל את האוסטרלים לשתי מדליות ארד בשליחים וממשיך את המצוינות האוסטרלית במשחה הדגל שלהם.
3. ג'וזף סקולינג- הסינגפורי הראשון שלוקח מדליית זהב בשחייה. הביס ב-100 פרפר את הכוכבים ששחו לצידו ושבר שיא אולימפי. הילד בן ה-13 שהצטלם בביג'ינג לצד מייקל פלפס היה היחיד שהצליח לנצח אותו במשחקים האולימפיים 8 שנים לאחר מכן.

מדינות

הכל כבר נאמר על המשלחת הישראלית שאכזבה כמעט ללא יוצא מן הכלל. גל נבו עשה תוצאה יפה.
- ארה"ב התעלתה מעבר לכל הציפיות והמשיכה בדומיננטיות חסרת התקדים שלה מלונדון. ביום הראשון דיברנו על 10 מדליות זהב לאמריקאים... הם סיימו עם 16 מזהב, 8 כסף, 9 ארד. שילוב של אלופים ותיקים וכוחות עולים, האמריקאים עמדו כמעט על כל פודיום ובפרט ב-6 משחי השליחים בהם לקחו טריפל מוזהב בגברים, 2 זהב ואחת כסף בנשים.
- אוסטרליה יחסית אכזבה פעם נוספת למרות שסיימה שנייה בטבלת המדליות (3 זהב, 4 כסף, 3 ארד). האחיות קמפבל, קמרון מקבוי, אמילי סיבוהם- כולם הגיעו לתחרות כפייבוריטים וסיימו ללא אף מדליה במשחים אישיים.
- נבחרת הנשים של קנדה התעלתה מעל כל הציפיות. מרשימות במיוחד המדליות שלהן במשחי השליחות, שמעידים על איכות ואף עומק.
- נבחרת צרפת מאוד אכזבה וסיימה עם 2 מדליות כסף בלבד, ועוד במשחים שנחשבו בהם לפייבוריטים: 4X100 חופשי גברים ו-50 חופשי של פלורן מנאדו.
- קזחסטן וסינגפור משיגות מדליות זהב היסטוריות. שיהיה במזל.

אלו היו תחרויות השחייה באולימפיאדת ריו 2016
 

trilliane

Active member
מנהל
תודה על הסיכום! מסכימה עם הכול

ורק אציין (שוב) שבאנגלית ניצחון מתייחס למסגרת (you win the game, can't win your opponent) ובעברית מנצחים את היריב (ולכן הוא מנוצח) אבל לא את המשחק/מקצה/מלחמה (אי אפשר לומר שהמקצה "מנוצח"). חבל ששדרני הספורט התחילו לשבש את העברית בעקבות האנגלית ו(כמעט) כולם הלכו בעקבותיהם.
 

barakkor

New member
זכייה במדליה אולימפית – התוכנית האסטרטגית

הימים הם סוף אולימפיאדת לונדון, וירון מונד, מנכ"ל חברה, מחליט לקחת על עצמו את המשימה ולהכין תוכנית אסטרטגית שתבטיח לישראל מספר מדליות באולימפיאדות הבאות
http://bit.ly/rio2016_il

 

billc

New member
דרך אגב אני עובד עם הודי וצוחק עליו, אוכלסיה של 1.2 מיליארד

אנשים, עד עכשיו אפס מדליות
 

דיברגנט חדש

Well-known member
ואני מתבלבל ונופל

המשחקים האולימפיים בריו סיפקו עד עכשיו רגעי ספורט עילאיים, אמוציות בלתי רגילות של מתחרים שנדחפו לקצה היכולת וגם כמה נפילות כואבות במיוחד. קבלו את המיטב
 

דיברגנט חדש

Well-known member
כדורגל נשים: ברזיל הודחה מריו 2016

המארחת נוצחה 4:3 בפנדלים על ידי שבדיה אחרי 0:0 בתום 120 דקות. אנדרסיניה החטיאה את הבעיטה הגורלית, בתקשורת התאכזבו: "עכשיו גם לנשים יש מרקנאסו"

כאילו לא הספיקו לאוהדי נבחרת ברזיל הכשלונות של הגברים בשנים האחרונות, גם הנשים חוו מפח נפש. מרתה וחברותיה הודחו הערב (ג') בחצי גמר הטורניר האולימפי בריו 2016 כאשר נוצחו על ידי שבדיה 4:3 בבעיטות 11 מטרים באצטדיון המראקנה אחרי 0:0 בתום 120 דקות.
<a class="bluelink" data-cke-saved-href="http://www.ynet.co.il/tags/ריו_2016&quot; href="http://www.ynet.co.il/tags/ריו_2016&quot; '="" target="_blank" style="font-family: arial; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; font-size: 12px; vertical-align: baseline; cursor: pointer; text-decoration: none; color: rgb(0, 0, 255); line-height: 16px; text-align: right; background: transparent;">
שבדיה, אשר הדיחה לפני כן את ארצות הברית שנחשבה למועמדת לזהב, תתמודד ביום שישי (23:30) על המקום הראשון מול המנצחת בחצי הגמר השני בין גרמניה לקנדה. לפני כן (19:00) תתמודד ברזיל מול המפסידה בקרב על מדליית הארד.
 

דיברגנט חדש

Well-known member
דיווח בברזיל: נשיא הוועד האולימפי באירופה נעצר בחשד לספסרות

נשיא הוועד האולימפי האירופי, פטריק היקי מאירלנד, נעצר בריו דה ז'ניירו בחשד למכירת כרטיסים לספסרים. כך דווח בתקשורת הברזיליאית. המשטרה המקומית הודיעה כי היקי בן ה-81, המשמש גם יו"ר הוועד האולימפי באירלנד, ניסה לברוח בעת המעצר.
 

billc

New member
וואלה אנשים, אני חולה על הריצות האלה

אני רואה כמעט כל תחרות, רבע גמר, חצי גמר, גמר, משוכות לא משוכות
ריצות קצרות ריצות ארוכות

אני רואה את זה בארה״ב בnbc הם ממש נותנים שידור יפה, נותנים רקע על הרצנים, על הסיפורים מאחורי הקלעים, הרצן של דרום אפריקה שעשה שיא עולם מדהים ב400 מטר, יש לו אמא שהיתה ספורטאית שלא איפשרו לה להשתתף באולימפיאדה בתקופה האפרטהייד, סבתו שלו היא שאימנה אותו, אז לפני הריצה הראו ראינות עם כולם, ולפני הריצה אמרו שהסיכו שלו לזכות בגלל שבשביל 8 אף פעם לא זכו כי לא רואים את הרצנים האחרים.

עכשיו אני רואה רבע הגמר של 800 נשים, עם הבחורה שנראית כמו גבר שבעבר לא הרשו לה להשתתף בגלל שטענו שיש לה יותר מידי טסטורון, אבל ביטלו את החוק.

בולט ברבע הגמר ה200 כמובן זכה בקלות, נשאל אם חושב שהוא ישבור את השיא, בגמר, הוא אמר שצריך לחכות לחצי הגמר כידי לראות איך הוא מרגיש..

צריך לציין שאני גרוע בריצות, אבל מישום מה חולה על זה.
 

billc

New member
הרבה מהבחורות שעלו לחצי הגמר ״נראות טוב״

חוץ מההיא שנראית מפוצצת בטסטורון
 

rapgamer4ever

New member
אני לא מאמין שבולט ישבור את השיא ב-200

הוא לא הגיע בכושר מספיק טוב. אם יתקרב לשיא הוא יהיה מרוצה לדעתי.
 

trilliane

Active member
מנהל
אתה וחצי עולם...
אתלטיקה נחשבת למלכת הספורט

ואלה תחרויות פופולריות להפליא, גם בקרב אנשים ששונאים לרוץ בעצמם (כמוני
). זה ברור ודי פשוט: אנשים אוהבים לצפות במרוצים, עוד מימי קדם. בין אם אלה מרוצי בני אדם או בעלי חיים (או גם וגם...), עם או בלי הימורים... אלה תחרויות ראש בראש עד לקו הגמר, ולא צריך להבין בספורט או לדעת את החוקים כדי להבין מה קורה על המסלול ומי מנצח (אם כי ההכרעה עצמה לפעמים לא ברורה בעין כשהמרוץ צמוד מאוד).
 

billc

New member
ריצת 200 מטר גברים חצי גמר, בולט מול ד-גרסה, אפי

החלפת מבטים במטרים האחרונים
בולט אמר עליו שכאשר הוא יפרוש לד-גרסה הקנדי יש סיכוי גדול להחליף אותו

על ההצמדות שלו לבולט בסיום, בולט אמר חבל על האנרגיה, זה רק חצי גמר
 

billc

New member
wow ארה״ב 100x4 נשים, הם מחוץ לגמר

זה נראה כאילו הרצה הברזלאית התנגשה באמרקאית
 

billc

New member
יפן זכו בתחרות המוקדמות, ונראו מעולה שיא אסיה

נראה מה הם יעשו בגמר מול בולט והחברה
 
למעלה