שרשור בוקר
היום ה-14 ב

בגידה היא הפרה של אמון, של חוזה

אם בחורה מחליטה בעיניים פקוחות להכנס למערכת יחסים עם בחור שמצהיר שהוא במערכת יחסים פתוחה ואין לו בעיה להיות עם נשים אחרות ושהיא תהיה עם גברים אחרים אז אין הפרה של שום חוזה ואין בגידה.

אם היא לא מאמינה ביחסים פתוחים, אז כאישה בוגרת אני מצפה ממנה שלא תכנס למערכת יחסים כזו.

משלימה רגעים מהלילה ומגחכת לעצמי

אור לוקחת את שי חי לשיחה ואומרת לו שבעקבות המשימה של גיל וגילי היא חשבה לעצמה לאיזה שני אנשים היא לא אמרה מה היא חושבת עליהם ומה היא דיברה עליהם מאחורי גבם (הצליח לאח הגדול... הם מפחדים עכשיו
)
שני האנשים האלה הם הוא ועומר.
ולעומר היא אמרה היום. אז עכשיו תורו.
היא פותחת ואומרת לו שבזמן שאחרים אמרו עליו שהוא מרושע היא אמרה שהוא לא יודע להתנהג בחברה והיא לא חושבת שהוא מרושע ושהיא רק חושבת שהוא צריך ללמוד ולהתפתח במקום שלא נוח לו. היא גם הוסיפה ואמרה שהיא חושבת שהוא עושה את זה. כל זה בחיוך "מתקתק" ומבטים צידיים.
היא מסכמת את דבריה במשפט: אולי אני טועה ואולי לא" ומושיטה לו את היד לכיף.
שי חי מושיט לה את היד בחזרה ואומר לה: גם אם את טועה וגם אם לא, אני רוצה לחשוב שאנחנו יכולים להיות בטוב.
היא אומרת לו: בוא נעשה שולם.
הוא מתחיל להסביר לה שעדיין קשה לו ולצערי הרב המצלמה עוברת.
&nbsp
אני חייבת להודות שהמחשבה הראשונה שעלתה לי בראש זה -
אור, את תכמנית. יש היום העמדות להדחה ואת יודעת שאת חזק על הכוונת של שי חי. מה עוד תעשי כדי שהוא לא יעמיד אותך להדחה ויעשה את זה מול כל הבית?

זה מה שנקרא: למזער נזקים...
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

הצודקת11

Well-known member
בוקר טוב..שיחי הפך להיות מצרך מבוקש בבית

הם גם פוחדים מימנו,הם הבינו שהוא הכוכב של העונה,
שלשום בשעה מאוד מאוחרת ישבו תמר פלורי ואור בחדר האמבטיה וריכלו,
אור אמרה שהוא לא מדבר ומתיחס אלייה,נישמע שהיא הייתה מאוד מבועסת מיזה,
פלורי ציינה בגאוה שדוקא איתה הוא מדבר,
אתמול ראיתי איך דודו מחזר ומתחנף אחרי שיחי.

זה משעשע באמת, אני חושבת שאור הייתה מעדיפה אותו כאויב

ולו רק שלא יתעלם ממנה. כאוייב היא יכולה להבנות ממנו, למרות שבעיני היא פחות לוחמנית מאב"ד. הטקטיקה שלה היא להיות היועצת, המנחמת, המנחה והמובילה, הדמות האימהית שמראה לכולם את האור... (בעיני היא יותר היד שמנענעת את העריסה
, כן?).

הצודקת11

Well-known member
בסתר אור לדעתי מעריצה את שיחי,אבל כן היא באה

לשחק בתפקיד המגוננת של "החלשים" בבית,
בגלל זה יצאה על שיחי בנוגע לעומר שאיתה היא לא מסתדרת,
ולמרות שאור חושבת בדיוק כמו שיחי לגבי עומר,
היא היתוכחה עם סלים וגוננה על שי מיקה,
למרות שלא ראתה שבעצם שי מיקה תקפה את סלים,
היא צבועה,ממורמרת,ומעצבנת.

אני לא יודעת אם מעריצה, אבל בטח היה מתאים לה להיות

היד המנחה והמייעצת של הילד הרע בבית, זו שהופכת אותו לאדם המושלם מתוך כוח תבונתה ורחמנותה. היא מבינה שהוא תופס את רוב הפוקוס.
אבל הילד הרע לא רוצה לשמוע עליה.
אור היא לא אב"ד, אב"ד הייתה דרמה קווין מעצבנת שעשתה הצגות כדי לשים את עצמה במרכז ולהיות הקורבן תוך כדי שהיא מקרבנת את כולם שם, אבל היא לא הייתה תכמנית.

בהתחשב במה ששי חי אמר אתמול לקסניה

יהיה מאוד מעניין לראות את ההעמדה שלו להדחה השבוע - לא רק מבחינת את מי הוא מעמיד, אלא בעיקר איך הוא מעמיד.

מצד אחד הוא אמר לה שנמאס לו לכבות שריפות אחרי כל מילה אז הוא חושב פעמיים לפני שהוא פותח את הפה... מצד שני הוא אמר שההימנעות הזו גורמת לו להרגיש כמו חלק מהרהיטים ולאבד את עצמו.

בכל מקרה, יהיה מעניין.

אור רואה בעצמה את המבוגר האחראי בבית.

משבצת שסלים ופלורי רצו. אולי בגלל זה היא תוקפת את סלים , להחליש ולהוריד אותו מהמשבצת. אולי בגלל זה היא ופלורי התרחקו קצת לאחרונה. אור הצליחה לאסוף סביבה להקה לא קטנה, את תמר, ברק, גיל וקצת את קוקו ומייקל. קבוצת נגד לקבוצה של עמרי.

גם קסניה מחוברת לאור, ואף נסתה להסביר לשי חי שהוא טועה לגביה

כך שאם שי חי יעמיד את אור אחרי השיחה שלהם בחלל הזמן אתמול בערב, קסניה תיפגע. אם שי חי חכם, הוא צריך להעמיד הערב את עומרי וצמד הגילים, שמשום מה אף אחד לא העמיד אותם, למרות שהם הכשילו את משימת התקציב הראשונה. ואת ברק אי אפשר להעמיד וגם לא את דודו שמועמד אוטומטית כל שבוע. להעמיד את עומר ופלורי ייראה לא טוב מבחינתו, ורק רק יחזק את האנטי נגדו.

הוא מחבב את גיל ג'וניור וגם עם גילי סניור יש לו יחסים טובים

סה"כ, כי גילי סניור טרח לשמן את כל גלגלי המערכת מההתחלה ותמיד הציב את עצמו כחבר של כולם, כולם שי חי.

רק את סלים הוא מחק, כי על סלים הוא לא שם ולא מחזיק ממנו שחקן משמעותי בזירה. ברור שזה היה מעצבן אותו אם מישהו אחר היה חושף אותו בפומבי כמו סלים, אבל ממישהו אחר הוא היה מקבל את זה וטורח ליישב את ההדורים, גם מהפה ולחוץ ולמראית העין. כמו במריבה שלו עם דודו. סלים לא פקטור בעיני גילי, הוא בטוח שהוא יעוף מהר.

ועדיין אני חושבת שאלו צריכות להיות ההעמדות שלו הערב

אך לא אמרתי שזה מה שאני חושבת שהוא יעשה. את זה אני לא יכולה לדעת. אני רק חושבת שזה מה שהוא צריך לעשות.

hericane

New member
אני מאד בספק

לאור יש יותר שכל ועור הרבה יותר עבה מאלו שהוא יוצא עליהם.
ושי חי לא ירצה להתאמת איתה משתי סיבות -
זה יקלקל לו את המשחק מול קסניה (משחק, לא אמת, כן?)
וכי אור עלולה לענות לו, והיא הרבה יותר חכמה ממנו. צווחנית, אבל עם שכל. בעיה.

למעלה