שרשור בוקר
היום ה-12 ב

שרשור בוקר
היום ה-12 ב

אילנה היא המודחת הראשונה. הדיירים נראו מאוד מאוכזבים מעזיבתה ומחזרתו של סלים לבית. חלקם גם לא ממש טרחו להסתיר את זה...
היום מתחילה משימת "אליס בארץ הפלאות" בתקווה שתהיה משימה מעניינת.

בוקר טוב לכולם

winwin5

New member
טור שכתבו הבוקר על שי חי בוואלה

http://e.walla.co.il/item/2919164 כתבו את הטור נכון לחלוטין ולא מעט אמת, אבל מצד שני מה שהיה אמור להיכתב ונאמר בעקיפין, ששי חי עושה להם את התוכנית, ולא משנה כמה איך ולמה. הבחור מעניין לטוב ולרע, חבל שאוות כותב/ת לא רשמו את זה. אני רק מקווה שלא סירסו אותו לגמרי והוא ימשיך לתפקד חח.

aשרון

New member
כמו שאמרתי אתמול, אני קלטתי את שי חי....

קלטתי את שי חי, הוא כולו אסטרטגיה אחת גדולה. הוא משחק את כל הקטע שלו. הוא לא מצליח לעבוד עליי עם היעני "אולי אין לי כישורים חברתיים", ו- "אני לא מתחבר לאנשים האלה".

הוא הצליח לא רק ליצור לעצמו דמות מעניינת תוך כדי שהוא השניא את עצמו על הדיירים האחרים, אלא גם מיצב את עצמו במרכז הבית כאשר מירב השיחות של כולם הן עליו.

בשבוע הראשון הוא למד את הלך הרוח בבית ואת הדיירים, ואז החליט על דרך פעולה מולם והתחיל להיכנס במי שנראה לו עם הפוטנציאל הכי גדול לדרמה. וזה עוד התחדד לי עם הקטע של המקלחת (שלא הייתי מודע אליה לפני כן) אתמול בתוכנית. הוא סתם עמד שם מתחת לברז המים וחיכה שיתעצבנו עליו, כל מה שהוא רוצה זה לעצבן שם את כולם. זו האסטרטגיה שלו.

לדעתי הוא לא איזה מתחבט/מתלבט/צריך לפתוח את הלב ולחשוף את עצמו. כבר קלטתי אותו, במודע הוא בחר אסטרטגיה של לעצבן שם אנשים. הוא משפיל, מתנשא, מקטין, יהיר, צולב ברהיטות אנשים, עושה ואומר דברים בכוונה כדי לעצבן ולפגוע. וזה מצליח לו בגלל שהוא מבין שאנשים לא יכולים לעצור את עצמם ולשתוק על התנהגות כזו, הוא יודע שזה יגרור אחריו תגובות אמוציונאליות.

הבן אדם טוען שהוא לא יודע להיות נחמד.
אז אוקיי, אל תהייה נחמד, אבל אין אפשרות שמלומד כמוהו לא ידע להתנהג בטקט ובכבוד לבני אדם אחרים. הכל אצלו זה משחק, הכל. זה כל כך שקוף.

כל זה גם גורם לי לחשוב שאולי הוא בכלל שתול של יורם זק, מי יודע?

עכשיו רק נשאר לראות:
א' - עד כמה רחוק הוא ייקח את זה.
ב' - איך הוא ייצא מזה וילבין את עצמו בחודש האחרון לתוכנית?

ornass2

New member
לדעתי, בבית הוא אפילו מקצין את דמותו,

לכיוון השלילי.
אולי באמת אור הזרקורים קוסם לו,
בין כה וכה הוא טיפוס כזה,
אז הוא הולך עם זה עד הסוף.

לא ניתן למצוא בו דבר אחד טוב.
ולא, הישירות שלו זו לא אמת,
זה לרסס אנשים בפומבי, ללא סיבה או צורך.

rachela8

New member
אולי הוא למד מטהוניה וקוטי שהיו רעים וזכו שזו הדרך לזכות

ואם זה נכון אז הוא יותר חכם ממה שאני חושבת ,לדעתי הוא אמיתי כי רואים שכואב לו מה שעשה לפלורי ועומר ,אם היה משחק לא היה מתנצל לדעתי ,אבל הזמן יגיד בדיוק מי הוא בנתיים כייף לי לראות אותו כזה יפה ממזמן לא ראיתי יופי מושלם ומקווה שנראה אותו עד הסוף כי בטוח יעמוד כל שבוע

זאת פעם שניה שאני לא רואה את הקישור שלך...

יכול להיות בגלל שאני נכנסת מהסלולרי. מעונות קודמות אני זוכרת שאפשר להמתין שעות עד שהמשימה מתחילה.

זו כנראה הסיבה

נחכה בסבלנות עד שיושק הממשק החדש לסלולר

בינתיים אגלה לך שאני הימרתי על השיר:
Alice, Who the fuck is Alice

יונתנסקי

Well-known member
תשמעי, זה תלוי כמה זמן אורכת בניית התפאורה....

במקרה "אליס" זה נראה לי די מורכב.
הרבה פועלים, הרבה הלמות פטישים.

נוח לא יהיה להם.

ואל, אני גולשת מהדפדפן.

הורדתי עכשיו את האפליקציה של תפוז וגם משם לא ראיתי את הקישורים של מרי ועיניים. אבל יש קישורים שאני כן רואה, כמו בשרשור " תמונות, בלוגים, וכתבות". . טוב, ממתינה בסבלנות לשדרוג של המפתחים שלכם.

למעלה