שרשור אחה"צ היום ה-11 ב

שרשור אחה"צ היום ה-11 ב

התעדכנתי עכשיו בשיחה של ברק לגבי גייז.
קודם כל, הבחור עף על עצמו שאין דברים כאלה. מי יישמע - הוא מה זה גברי
. אולי מבחינת חזות הוא יותר גברי אבל מעבר לזה הוא רק פותח את הפה ואפשר לנחש מקילומטר.
מה שהכי חירפן אותי זה שהוא אומר על מייקל: הוא יודע מה אני עברתי? הוא יכול להשוות בין מה שאני עברתי?
מה אתה רציני? מייקי גם הגיע מהפריפריה, והוא עבר תהליך פי כמה קשה כי מעבר להיותו מהפריפריה הוא גם בא מאוכלוסיה דתית ועבר שינוי קיצוני יותר.
אז כן, מייקי יכול להרשות לעצמו לבקש ממנו שיסביר לו מה זה "גיי רגיל". וכמו שהוא הלך מאחד לאחד אחרי זה והסביר מה הוא התכוון, הוא יכל להסביר למייקי.
ועם הדבר הזה אנחנו תקועים עד הגמר

PuffPuffPass

New member
אני מאוד מחבבת את קוקו. היא לא פריירית, יש על

מה לדבר איתה והיא לא משעממת/וולגרית כמו רוב הדיירים.
בנוסף, היחידים שיש לי סנטימנטים אליהם בשלב זה הם מייקי סלים ותמר.
לשי חי אין לי סנטימנטים מיוחדים אבל אני מעריכה אותו כי יש בו עוצמה וקור רוח. אני גם מבינה את הנקודה שלו ואת המקום ממנו הוא מגיע.
כל השאר מתישים ועושים לי חור בראש.

CyberP

New member
האמת שהדעה שלי עליה השתנתה

ממש ממש לא אהבתי אותה בהתחלה.
עכשיו אני די נוטה להסכים איתך לגביה, למרות שאני עדיין מתעב את הפלצנות של ה"אמנית" וכיו"ב.
&nbsp
תמר למלמית משעממת, לא מעניינת אותי בכלל בכלל.

ברבור129

New member
האח הגדול :עומרי אתה עובר על חוקי הבית !

הנחש הזה שכל רגע מעיר לאנשים...אוף שיעוף אמן

PuffPuffPass

New member
איך מחקת את התגובה הקודמת שלך? היא נעלמה (רשמת שם

"מתי זה היה נ.ז." משהו כזה)

דאגני16

New member
שי חי - מה מקסים בו כל-כך

נראה לי שהוא פשוט אמתי ולא משחק. אם הוא משחק זה משהו שנרקח במוח שלו ולא בכללי הפעולה להצלחה באח הגדול (רוב המתמודדים האחרים נראים כ"כ מוכנים ועשויים ומשעממים). ה"משחק" שלו מרענן ומפתיע ואותי באופן אישי מרגש.- כמו הסיפור שהוא סיפר מוקדם יותר היום (לא שמעתי מההתחלה אז אולי אני לא לגמרי מדייקת) שבדרכו לאימונים שלו הוא היה עובר בשדה וקיווה שנחש יכיש אותו ויאשפזו אותו בבית חולים כדי להירגע. אמירה כ"כ מוזרה ומפתיעה ויחד עם זאת מרגשת - כמה אנרגיות ומורכבות יש בבחור הזה. בעיני הוא ממש חמוד.

PuffPuffPass

New member
כן, אנחנו תקועים עד הגמר עם יובל המבולבל הבלתי נסבל

שימשיך לחפור בקולו המנסר על שטויות ובולשיט תל אביבי.
טיפוס שטחי שאין לתאר, עם "אממה" בכל משפט שני.

Nimial

New member
4 מצלמות נותן לנו אופציה לפחות צינזורים מצד ההפקה. חבל שאין.

Bellamia1

New member
פלורי-צעקוני, 'מר-אממה-השף מרטטוי-יובל בבלבלת אסיד'

אור-זכויות ודודו-מצוקתי, שרפו לי את כל התאים החושבים ותאי השמיעה גם יחד. מתי יגאלו אותנו מכל הארבעה?

לצערי 3 אתנו עד סוף התוכנית אחד קיבל חיסון הדחה לקראת החורף הקשה בבית אדם לאדם זאב, השניים האחרים- מאחוריהם צבאות מסמסים שיכורים מאהדת עממיות בכל תפארתה.

שי-האן 'מטהר האוויר' בדמות אדם רהוט יחסית, חסר טקט ואמפתיה, לא בדיוק סותם פיות או יצרן אווירה בעלת תוכן, מעניינת, מאתגרת אלא משמש יותר כמבער אנושי, אש מקלחת לשמן בסיר האנשים, המשומנים מאהבה עצמית ורצון לעודף תשומת לב בעקבות הדגמת התפרצויות רגשיות מוגזמות.

שאלה: שי-האן מבקש מפלורי-צעקוני תלמד אותו את רזי מכונת הכביסה, מה פיספסתי? סולחה? הפסקת אש רגעית?

מה קורה בבית הדמעות והשיממון האנושי תוצרת האח הגדול 7?

bibaso

New member
היתה ביניהם איזושהי שיחה אישית בבוקר בחצר

פיספסתי את ההתחלה אבל זה התנהל רגוע

למעלה