שרשור הספוילרים

אילת


פרק 36:
פיראס מעדכן את יעל שעומרי מביא את קרני לטיפול עוד היום, בזמן שניסן וצחי יוצאים למדבר, במטרה לקבל תשובות לשאלות שמטרידות אותם. עומרי חוקר את אילן על יעל.
&nbsp
פרק 37:
קרני חושבת שעומרי מנסה להתרחק ממנה. נועה עסוקה בארגונים אחרונים לקראת שובו של ריץ' פורצ'ן למלון. נתי מגלה שנדב התחיל לעבוד במלון ועומרי פורץ למשרד של יעל.
&nbsp
פרק 38:
יעל משתפת את תום ופיראס בממצאי המחקר שלה, בזמן שדנה עוזרת לעופרי להבין מה בדיוק היא מרגישה. ארוחת הערב של נועה ועדן עם ריץ', ריקי ונתי יוצאת משליטה.
&nbsp
פרק 39:
עומרי מבקש מפופאי לחפש במשרד של יעל ולוודא שהתרופה של קרני שם. צחי ממשיך לשקר לסבתא שלו שהוא במחנה הרזייה. קרני שבורה מהגילוי שעומרי שיקר לה כל הזמן.
 
יפה, זה מתקדם

עומרי חוקר קצת... אבל עוד פעם: עשרה פרקים לסוף, קרני בטח לא תקבל את התרופה עדיין. מעניין מה יעל גילתה.
&nbsp
אז הנה, קרני תגלה בסוף. מסכנה.
&nbsp
ניסן הלך למדבר כדי לנסות להבין מה הוא מרגיש, ואילו צחי... צחי בורח מזעמה של דנה החיים עצמם. מה אתה חושב, חבוב?! אתה לא תשבור לה רגל! שבירת רגל זה הדבר הכי נורא וטמא שאפשר לבצע, אפילו להעמיד פנים שאתה שובר רגל מביא אליך את ליטמן! ליטמן יהיה בטח בעונה הבאה, הוא חייב להיות בכל מקום. אה, וגם לצחי יש סבתוש זועמת.
&nbsp
עופרי חוזרת!
&nbsp
אז נדבי ימחק את הסרט עם עדן? אגב, אני לא מבין איך בדיוק נתי נמצאת בארוחת ערב של נועה עם ריץ' ואשתו, כי זה נשמע כאילו היא פשוט חלק מזה כמו שהייתה ארוחת ערב של מיכל וניסן עם סיוון וחבר שלה. בכלל ארוחות ערב זוגיות זה לא נחמד פה.
 

שיר m

Well-known member
יאללה עומרי

קרני מסכנה
עופרי חוזרת
ועוד ארוחה שיוצאת משליטה...
 
דאנסטורי


פרק 7:
אור המומה לשמוע על ההחלטה שנעמה לקחה וכועסת על תום. יובל אחותה של נעמה מנסה למנוע ממנה להסתבך עם ההורים. צ'רלי לעומת זאת מצליחה להסתבך עם אמו הקשוחה של מיכאל. הסכסוך בין דפנה לאילנה משחק לטובת תום.

פרק 8:
ההחלטה שדפנה לקחה גורמת לריב גדול עם אחותה אור. ההורים של נעמה כועסים על כך שנכשלה במתמטיקה ודורשים ממנה לשלם מחיר. גיא משכנע את אלעד לגשת לאודישן ללהקה ואלעד מגלה שזאת משימה לא פשוטה.

פרק 9:
הילי מגשימה חלום, אבל מודאגת מאלעד שעובר משבר. גיא מוצא את עצמו במצב מפתיע וזורם איתו. המשבר של אור עם תום ודפנה מחריף. צ'רלי ומיכאל צריכים להתגבר על דעות קדומות הדדיות.

פרק 10:
דפנה תום ונעמה פוגשים את כליל ומנסים לגייס את אלעד. הילי לא מצליחה להפסיק להעריץ את תום, אבל מצליחה לעצבן אותו. מיכאל וצ'רלי מחפשים דרך לגשר על ההבדלים בינהם. אילנה מנסה לחבל בתוכניות של דפנה ותום.
 
פרק נוסף יתווסף מחר

לא יפה לעשות כאלה דברים לאור! רקדנית מצוינת ואף אחד לא ינצח אותה! בעיקר לא פרמדיקיות מתות שיוצאות עם שיפוצניקים אחים של ניב זילברברג!!!!!!!!!!
&nbsp
אז פוגשים לראשונה שתי דמויות חדשות- יובל (אנג'ל ברנס), האחות של נעמה, וכליל (יובל גרגיר-גונן). מחכה כבר לראות איך יובל משחקת בתור כליל... עד התחנה, שם היא תהיה אלומה. שמות יפים נותנים לבחורה יפה. ונשואה. וחברה של גילי.
&nbsp
צ'רלי ומיכאל, אם בא לכם לגשר על ההבדלים, הכוס בידי, חזור אחריי, מיכאל... אם אשכחך ירושלים...
&nbsp
נעמה לא במצב טוב.
&nbsp
הלהקה קצת תדשדש, הילי תעצבן. גיא יזרום ואלעד... איך הוא במשבר אם רוצים אותו?
 

Roei152

Well-known member
מנהל
מיותר להכניס את התקצירים שיש פרק היום..
שבוע הבא פשוט תחכה לשישי..
 
פרק 11

דפנה ותום מצליחים לעשות את הבלתי ייאמן, מה שמהווה צעד קדימה בקריירה של שניהם. צ'רלי מוקסמת מיכולות הריקוד של מיכאל, אבל אילנה לא אוהבת את הקשר ביניהם. עופר מועל באמון של נעמה ומלשין עליה להורים.
&nbsp
עופר חרא, דפנה ותום נרשמים לפרפקט דאנס, וצ'רלי ומיכאל חמודים.
 
O-BOY


פרק 5: אני לא יודע מה קרה לי

עלמה לא יודעת מה לעשות. זוהר ולהקת אובוי שרים ביחד. גפן מבקשת מהבנים שישמעו אותה שרה לקראת הבחינות ללהקה הצבאית. תום מזהיר את בן. אסי מתכונן לאודישן חשוב.
&nbsp
פרק 6: המכתב

בן המום ולא מצליח להירדם. מייקל דורש תשובות. עלמה חושבת שאברי צריך להתוודות בפני זוהר שהוא מאוהב בה. ג'וני שר עם אימא. זוהר תופסת את בן מחטט לה בתיק. לבית של עלמה מגיע אורח מפתיע.
&nbsp
פרק 7: הנשמה של אורלי-אל

גפן מתרגשת לקראת הבחינה ללהקה הצבאית. בן מנסה לצאת מהמצב המביך. עלמה מאכזבת את זוהר. הלהקה מקבלת את הבשורה המפתיעה על השידור החי מהווילה. תום וגפן מבקרים אצל מג'דרה, מגדת העתידות הנחשבת.
&nbsp
פרק 8: לא גבר טיפוסי

תום נותר פעור פה. זוהר מאושרת מההחלטה של עלמה ונרגשת לקראת הדייט שלה הערב. אברי המום ממה שהוא שומע ברדיו ועוקב אחרי זוהר והדייט שלה לקולנוע. טל שומעת חומרים מקוריים של ג'וני.
 
למעלה