שרשור טורים לסופ"ש

Haim Deri

New member
אתה צודק לגמרי ג'וני!

פוליטקלי קורקט זה יפה וטוב אבל המטרה לשמה נועד הפורום הזה ותרשו לי להיתלות באילנות גבוהים היא,הפלא ופלא : איך להרוויח מהימורים !

ככה שכשסתם רושמים פנטזיה על סבתא של באדטשובר מכניסה גול בתוך חור של פרה ביחס 90 זה ממש לא רלוונטי לפורום!

כדי שהפורום יעוף באוויר כמו שהוא יכול יש צורך בהמלצות מוסברות מצד כולנו ורק ככה נוכל לשתף ידע ולהגדיל את סיכויי הזכייה שלנו.

יורו שמח

AviD88

New member
הבעיה היחידה היא

שזהו שרשור טורים לא המלצות לכן כל אחד יכול לפרסם כאן כל מה שהוא רוצה אף אחד כאן לא המליץ על ההימורים שלו אלה בסה"כ פירסם את הטור שלו גם אם זה סתם ניחוש או פנטזיה זכותו של כל אחד לפרסם את זה כאן ללא צורך בשום קדימון או הסבר לגבי הסימון שלו ואם זה כל כך מפריע לך אני בטוח שאף אחד לא מצמיד לך אקדח לראש ומכריח אותך לקרוא את זה.

שתהיה לך שבת שלום!!!

הטור הקטן זה טור ביחס גבוהה

זה סוג של טור אמונה אפשר לקרות לו. הוא ב5 שקל בערך.
הטורים המרכזייםשלי, הם סינגלים בלי שטויות, כמו היום אנדר 2.

ציפיתי לתיקו אבל לא כזה

מזל גדול שלי, שהפנדל הלך החוצה. ומזל שלא השקעתי בזה יותר מדי.
עדיין גמרתי תיום שלי ברווח של 10$.

שרה ארני נגד שראפובה

במצב רגיל, לא הייתי חושב לכתוב על משחק נשים מהסוג הזה המלצה,
אבל זה לא משחק רגיל לגמרי.
מריה חוזרת בשני הקרוב למקום הראשון בדירוג הנשים אחרי 7 שנים
שלא בילתה שם, איפה היא כן בילתה? הרבה במרפאות עם הכתף/קרסול שלה שבגדו בה פעם אחרי פעם ברגעים חשובים,
אצל פסיכולוגים שניסו להבין את השינויים הקיצוניים ביכולת שלה,
ובעיקר לפי מה שאומרים על מסלולי האופנה יותר מאשר במגדרשי האימונים. מתחילת השנה הזאת היא נראת בפוקוס, וזה כמו שהזכרתי גרם לה לחזור למקום הראשון עוד לפני שזכתה בטורניר.
מריה ממה שראיתי שיחררה קיטור דיי גדול אחרי הניצחון על קבינטובה
בחצי הגמר והעליה למקום הראשון ויכול מאד להיות כמו שכבר קרה לה בעבר שזה יוביל אותה לפתיחת משחק יותר מבולגנת, הרבה חוסר ריכוז ופספוס של כדורים פשוטים (וזה קרה לה גם הטורניר הזה באחד המשחק, לא זוכר נגד מי).
ההמלצה שלי למהרי ויקטור זה שבירה במשחקון הראשון/שני ביחס 1.5
אני מצפה שמריה תבוא לא מרוכזת בטח בתחילת המשחק וארני יכולה עם לחץ על ההגשות של מריה לשבור אותה. ראיתי אותה עושה את זה לסטוסור ובמערכה הראשונה היא לחצה אותה נון סטופ.
זה אפשרי...

orengingi

New member
טור מחכה לשלשת הפיבוריטיות -1500 euro

Ticket Accepted Event Date Type Description Risking to Win Bet Status
250565626-1
1 4:31am 8-Jun-12 Parlay 5-Team Parlay. 28.00 1,527.24 Pending
1. Win 8-Jun Soccer/UEFA EURO (1X2) Draw (Poland vs Greece) for Game ( 3.160) 1 - 1
2. Win 8-Jun Soccer/UEFA EURO (1X2) Russia vs Czech Republic for Game ( 2.580) 4 - 1
3. 9-Jun-12 Soccer/UEFA EURO (1X2) Netherlands vs Denmark for Game ( 1.714) Pending
4. 9-Jun-12 Soccer/UEFA EURO (1X2) Germany vs Portugal for Game ( 2.20) Pending
5. 10-Jun-12 Soccer/UEFA EURO (1X2) Spain vs Italy for Game ( 1.806) Pending

28.00

cristian tello

New member
טור לשבת

הולנד מעל גול
נמיביה-קניה X
בוקה
אנדר נבדלים הולנד-דנמרק

טור ליותר מאוחר
מילאנו+9
נאני-פודולסקי X
קרנות גרמניה-1
ארגנטינה
מרוקו+1

n1ke

New member
2 טורים ראשונים ליורו

אנדר 2.5 שערים הולנד-דנמרק 1 1.65
אנדר 10-12 קרנות הולנד-דנמרק 1 1.85
אנדר 4.5 נבדלים הולנד-דנמרק 1 1.45
100=443

רובן-בנדטנר X 1.50
אנדר 10-12 קרנות הולנד-דנמרק 1 1.85
אנדר 4.5 נבדלים הולנד-דנמרק 1 1.45
100=402

אני דיי בטוח בשני הטפסים, אני בטוח גם בנצחון של הולנד אבל לא שמתי אותם כי רציתי תהימורים האחרים וכי לפני שבועיים הרסו לי זכייה גדולה ביחס 1.10 אני יקווה שלא ינצחו. ועם אין זכייה ביורו הראשון נעבור למשחק השני עד שנזכה כבר

AMEOBI

New member
זוכת היורו בויקטור

250שח על גרמניה - רווח של 635

50 שח על הולנד - רווח של 30

אם ספרד לוקחת הכסף חוזר...בקיצור הולנד וספרד יחזירו לי את ההשקעה ויש לי פרירול על גרמניה.

n1ke

New member
פאק הקרנות נפל

כמה אני שונא את הולנד זה לא יאומן
הם לא יודעים להבקיע אבל פתאום מחצית שניה מוציאים רק קרנות כמו אומללים, חבל שהקשתי להרבה אמרו זה הימור חזק
יאללה סינגל על גרמניה על כל הקופה.

כתום אש

New member
מיאמי -8 אנדר שלשות ואנדר נקודות

שלוש הימורים מעולים גם היום יהיו בהשקעה ענקית לא רואה איך בוסטון מצליחה לעשות משהו היום במיוחד אחרי הטירוף שללא עוררין השחקן הגדול של כל הזמנים בנבא ותזכרו מה אמרתי השנה תהיה למלך גם טבעת בהצלחות למשכפלים

n1ke

New member
טוב..זה הטופס המחושב לנבא

שיטתי 4-5 כי נופל ב-1 , בכדורגל לא הולך ממש, ננסה בכדורסל..שיהיה כסף למחר

בוסטון 5+ במחצית
אנדר 178 נקודות, צפוי להיות מלחמה לא סלים קלים.
אנדר 13 שלשות, טוב זה ההימור החזק אין סיכוי שלא ייתפס, יהיה הגנה חזקה לא הרבה זריקות ל-3 אחוזים לא טובים.
אנדר 11 אס' רונדו
אנדר 5.5 אס' גיימס, הוא דיי אגואיסט לא רואה אותו מוסר, הוא לא יילך לסל ולעונשין הרבה.

שיטתי 4-5 ב:250, אני משוכנע ש4 ייתפסו, אני יקווה שפעם אחת 5 ייתפסו למרות שאין מזל גם ביום הולדת שלי:\

למעלה