שרשור טורים לסופ"ש

montella

New member
single לשבת ארגנטינה orengingi

הסינגל הוא על ארגנטינה עדיפות 0 נגד ברזיל במשחק ידידות שיערך באנגלייה,הרעיון להימור נלקח מפורום אחר ע"י אלכס.
הסגל של ארגנטינה מרשים וטוב יותר נצחו את אקודור 4-0 לאחרונה במוקדמות המונדיאל,בעוד שברזיל מתכוננל לאולמפיאדה לא עם הסגל הבכיר,

amirra2

New member
חולק עליך בעניין אנגליה

אני מבין שמאוד פופולרי היום להמר נגד האנגלים בשל
הבעיות הרבות שמציפות אותם והבית הלא פשוט.

יחד עם זאת, עדיין מדובר בשחקני הרכב שמשחקים בפרמייר ליג,
הגאווה האנגלית היא פרמטר חשוב נוסף ובל נשכח את התחושה הבאה:

לראשונה לאחר זמן רב, אנגליה מגיעה לטורניר כשהיא נטולת לחץ וציפיות. ההרגשה הזאת
צפוייה לדעתי, להניב את התוצאה ההפוכה, כלומר, החיובית(העפלה לשלב הבא).

לא הייתי נוגע בהימור הזה אם לא משחק הפתיחה

נגד צרפת שפשוט נבחרת פי 10 יותר מוכשרת ויותר רעבה, והכי חשוב יותר רגועה. לאנגליה אין חלוץ נורמלי אחד בסגל ויש לך קשר יצירתי אחד בסגל (ס. ג'רארד). זה פשוט לא יספיק לאנגלים בטורניר הזה.
אם הם היו פותחים נגד שבדיה עוד אכשהו הייתי יכול לחשוב שיש להם סיכוי לעבור שלב. אבל שהם יתפחו בהפסד לצרפת תאמין לי שהלחת יהיה גדול מדי על השחקנים האלה. אבל שוב הכל פה זה דעות שלי.
שמתחיל משחק הוא מתחיל ב0-0, ותמיד יכולה להיות טעות של בלם שטורפת לכולנו את כל הקלפים.

ArthurS1988

New member
לא הייתי מהמר נגד אנגליה

למרות שהייתי רוצה שיעופו ומהר אנגליה לא יפסידו לצרפת ויעלו מהבית כמובן.
אסור לשכוח שעדיין לאנגליה יש כמה מהשחקנים הטובים בעולם בכמה עמדות. ובבית כזה שאוקראינה די מתפרקת בזמן האחרון ולמרות שאני מכבד את השבדים,האנגלים ישיגו את התוצאות לפחות עד לרבע,האנגלים יעלו.
לא לשכוח שבמונדיאל למרות שהפסידו בגדול לגרמניה,לולא היו פוסלים לאנגליה את השער הכל היה נראה אחרת.

20$ שלא יהיה שובר שיוויון במשחק של נאדל

על חימר דאנל 3 רמות לפחות מעל כל שחקן אחר בסבב, וזה ביום רע של נאדל. ההפסד היחידי של נאדל על חימר בשנים האחרונות היה שהוא הגיע לפני שנתיים פצוע עם ברך הרוסה שגרם לו לקחת הפסקה של קרוב לחצי שנה אם אני זוכר נכון.
יחב 1.6 במשחקים של חימר על נאדל שלא יגיע לשובר שיוויון זה הימור מעולה.

amir701

New member
מה מעולה בזה?

הוא הגיע עם אלמגרו לשובר שיויון.
זה הימור נחמד לא יותר מזה

כי הוא משחק נגד ספרדי שהוא מכיר אותו

הכי טוב בעולם. אין סיכוי שהוא מאבד מערכה היום, והסיכויים לטובתי שהוא לא יגיע לשובר שיוויון
זה עדין פררו שהתקשה מאד נגד מארי לפני יומיים

נסיון להיום

שער אחרי דקה 33 בפולין ורוסיה
אירלנד +22 תודה לאמיר

יחס: 4.61
השקעה בינונית

ועוד טור פולני-יווני:

שער אחרי דקה 33
אנדר 10 קרנות
אנדר 4.5 נבדלים

משחק שיתנהלו רובו במרכז המגרש.
יחס: 4.62

השקעה קטנה.

ArthurS1988

New member
טופס של 3 מ5

למרות שאני שונא להמר במועצה,זה מה שנשאר לי אחרי שכמעט בלתי אפשרי להמר באתרים כמו ויקטור...

ישראל-אירלנד(+22)-לא מבין בכדוריד אבל +22 לא מפסידים...אירלנד

פדרר(+4)-דגיוקוביץ-בעיקרון התחושה שלי שפדרר לוקח את כל המשחק אבל אמרתי ניתן עוד +4-פדרר

אנדר/אובר שערים‎ (2-3) ‎ - לבנון/אוזבקיסטן-במשחקים האלו תמיד מובקעים קצת שערים-אנדר שערים,לפי דעתי 1-0 ללבנון במשחק.-1,אנדר

אנדר/אובר קרנות‎ (10-12) ‎ - רוסיה/צ'כיה-אנדר קרנות,משחק פתיחה הרבה חששות.אנדר.

אנדר/אובר שערים‎ (2-3) ‎ - פולין/יוון-במשחק שכזה הייתי הולך על 0-0 בכללי אז אני הולך פה על אנדר שערים.-אנדר

מה אתם אומרים על הטופס???

2 שלישיות

אנדר קרנות גרמניה - פורטוגל
אנדר קרנות רוסיה - צ'כיה
קנדה

דנמרק 1+
חילוף ראשון הולנד
אנדר קרנות הולנד - דנמרק

שני הטורים ביחסים של +8 .

ArthurS1988

New member
הטופס הראשון שלך ממש טוב

בקשר לשני,לא הייתי מסתכן על חילופים,כי זה נטו ניחוש ויכול להיות פציעה על ההתחלה של שחקן וידפק לך ההימור...זה כמו הימור של מי יפתח את המשחק.
מה שגם אהבתי זה ה+1 על דנמרק,שמעתי מהרבה אנשים שהולנד ינצחו בקלות. לפי דעתי דנמרק יעשו חיים קשים ויגנבו תיקו!!

בכל מקרה בהצלחה

כל הרעיון הוא לשלב את ה1+ עם החילוף

הרי אם הולנד יתקשו במשחק , סביר מאוד שהם יחליפו ראשונים ( מה גם שיש להם כלים התקפיים נהדרים על הספסל - ואן דר וארט והונטלאר למשל ) .

w i n n e r r r

New member
אהבתי תרעיון ואימצתי עם שינוי הכרחי לדעתי

במידה והולנד תיהיה בפיגור או תיקו אני מעריך שהם יתקפו "בחמת זעם" כך שצפויים להיות קרנות בתסריט כזה,למרות שהמשחק לא גורלי.

בכל מקרה במקום קרנות שמתי גומז לא מבקיע השקעה קטנה כמובן כי בכל זאת אני בעד הולנד אבל עם יחסים כאלה אי אפשר להגיד לא.

למעלה