Melodifestivalen 2018: הכרזת האמנים המשתתפים

E u r o b o y

New member
Melodifestivalen 2018: הכרזת האמנים המשתתפים

משובדים ומשובדות, הנה הוא! שרשור ההכרזה הרשמי של 28 האמנים שיתחרו ב-
Melodifestivalen 2018

שידור ישיר של אירוע ההכרזה מ-10:30 ב-SVT Play
https://www.svtplay.se/genre/melodifestivalen

אז האם אלקזאר בחוץ או דווקא בפנים? ומי יהיה האמן הגדול ביותר שאמור לחזור למלודי, אם בכלל?

alma velama

New member
הרבה יותר פנים חדשות לעומת שנים עברו

אליאס עבאס...יש קירבה כלשהי ל'ראיס'?
נראית כמו השנה של מארייט או ג'סיקה אנדרסון. לא מאמינה שהשבדים יבחרו במרגרט רק משום שמישהו עוד זוכר את COOL ME DOWN מ-2016. קשה להאמין שהיא תשחזר את ההייפ מאז.

צוות Kuss

New member
למה היא חוזרת לשבדיה ולא לפולניה? אפסה!

צנן אותי הוא אמנם אחד משירי הקדמים האלוהיים של כל הזמנים, אבל מי ישתין עליה בכלל במלודי? למרות שעם השמות המשתתפים השנה (סמיר, עבאס וכיוצ"ב) אין לי ספק שבשנים הקרובות הם ילכו על מיתוג מחדש וישנו את שם המופע למלודעא"ש.

tajci

New member
שמח מאוד מהחזרה של מראייט

במבט ראשון היא המועמדת העיקרית לזכייה, לפחות בעיניי(אני מעריץ גדול שלה, אם תבריק כמו בשנה שעברה ותשפר עוד קצת את ההופעה שלה, היא מועמדת לזכות גם באירו׳)
סמיר וויקטור גדולים בעיני, שמח מהקאמבק ומהחיבור המחודש שלהם. bada nakna היה מושלם בעיני, אני עדין לא מבין איך הוא התרסק בגמר המלודי.,.
עינין מרגרט לא ברור לי. מעניין למה פולין לא שלחה אותה בשנה שעברה. גם בשנה שעברה היו שמועות לגביה. אם היא תפגיז עם יציאה כמו קרר אותי...היא עשויה למשוך המון תשומת לב(שזאת נראה לי המטרה שלה- לחדור לשוק המוסיקה בשבדיה).
ממבט חטוף(המון פנים חדשות, יקח לי עוד קצת זמן לעבד ולהתעמק בהם) Dotter הכי מסקרנת אותי...
ועוד בקטנה- בינג׳מין אינגרוסו ממש מעצבן אותי, קשה לי להסביר מדוע...מקווה שיסיים אחרון.

alma velama

New member
הרווח בין השיניים הקדמיות? משיחת השיער בבריליאנטין?

אולי המראה שלו יותר מדי מחויט ומלוקק וגם השירה שלו כזאת?
אתה יודע שיש לו ייחוס רציני: הוא הבן של יקירת מלודי ותיקה בשם
Pernilla Wahlgren
הפעם האחרונה שלה במלודי הייתה ב-2013 בהרכב 'עקרות בית שבדיות': פעם אחת יותר מדי...(הפעם הראשונה היתה ב-85' אם אני לא טועה)
https://www.youtube.com/watch?v=50x4bFiPGdM

tajci

New member
כל המכלול:)

אני שמח שהסלידה ממנו מובנת גם לך, למרות הייחוס המשפחתי(תודה על פירוט הדברים המעצבנים אצלו). לא ברור לי איך הוא הצליח בשנה שעברה, ולמה הוא חזק בהימורים גם בשנה.

Willo the Wisp

New member
לדעתי זה הראסטות

הן גורמות לחובבים להרגיש טוב עם עצמם, יען כי הם אוהבים שיר של זמרת מיוחדת ומחוספסת - עובדה, יש לה ראסטות!
לא רואה הסבר אחר לבאזז היחסי סביב זמרת בינונית עם שירים גנריים ומשמימים.

tajci

New member
מראייט מושלמת

והכי חשוב - היא קודם כל זמרת מעולה. בלי קשר לגימיקים/הופעה מיוחדת/זיקוקים וכו׳...
יש לה קול ממש טוב(גם בלייב), יש בה משהוא מחשמל, מסתורי ובעיני גם מהפנט.
שני השירים שהיו לה במלודיפסטיבלן היו ממש מצוינים(כולל כותבים מהשורה הראשונה). הם תמיד זכו להערכה בקרב חובבים ופרשנים. נראה שההפקה לגמרי היתה בעדה, הבעיה שהתמודדו מולה תותחים כבדים וההפסד היה צפוי.
בהופעה הראשונה לא היה לה סיכוי מול מונס ויון הנדריק(שאני לא מבין את ההתלהבות ממנו). שנה שעברה היה לה שיר יותר מוצלח, אבל ההופעה היתה קצת מפוספסת ובגלל זה נראה לי שהיא נכשלה בהצבעת הקהל(השופטים פירגנו לה).
היא זמרת מוכרת, עם המון ניסיון (סיימה רביעית בIdol השבדי),
בנוסף, מראייט פופולארית גם בשל היותה גיי אייקון, והיא מאוד מוערכת ואהובה בקהילה...
ועוד פרמטר חשוב - היא האמנית שאני הכי התחברתי אליה בשנים בהן היא התחרתה. כך שבעיני עצם החזרה שלה מבורכת ומקווה שהיא תזכה.
בקיצור ממבט חטוף ולא מעמיק ברשימת המתמודדים השנה, נראה שהיא המועמדת הבולטת לזכייה(לאור ההישגים המוצלחים שלה וההופעות הטובות במלודי). אין מתחרה רציני שכרגע מאיים עליה(אולי לאחר חשיפת השירים אתבדה), גם בהימורים מאמינים בה(למרות שלפי ההימורים בשנים הקודמות, לאחר פרסום המשתתפים, הפייבוריטים תמיד כשלו והיא צריכה קצת לחשוש...).
וכמובן, גם הראסטות הן חלק מהסיפור והייחוד שלה:)

L e j l a

New member
ממבט ראשון נראה שיש יותר שמות לא מוכרים מאשר קאמבקים

כרגע אני בעד מרייט (שהייתה צריכה לנסוע כבר מזמן לאירוויזיון) ובעד מרגרט שמעניין לראות אם תביא שיר שמשתווה ל-Cool me down המצוין

צוות Kuss

New member
מייקל ג'קסון עבר ניתוח פלסטי וכרגע הוא נראה כך:

אני חושב שלורין היא אישה חזקה ומהממת, עם קול פעמונים, ושירה זחיחות הוא אחד מיצירות המופת הגדולות של כל הזמנים, יחד עם לבי מצפצף עליי והצהרות. גם הקרחת האמת מחמיאה לה, לעורה השחום, לנפשה הפצועה. אבל צריך להתרגל בכל זאת. נשים קרחות זה ביג NO NO.

שימו לב גם לשדיה הזקורים והמפתים. היא לא לובשת חזייה כמובן כי זה כל כך לא פמיניסטי, והיא מאפשרת לנו להעיף מבט חד פעמי לעופריה המרקואיים, גדיים גדיים, עופרים עופרים, עומדים, נחים, קופצים, משתעשעים. גם אני הייתי רוצה זוג שדיים שכזה. בקרוב זה יקרה, בעזרת השם. הידד לורין, המשיכי בדרכך האישית והנפשית.

alma velama

New member
מזכירה את עדן הראל מימי MTV העליזים

לפני שעברה חזרה בשטיפה...
http://i4.ytimg.com/vi/OqMDjVkXbEA/mqdefault.jpg
או לחילופין את תומר יוסף מעידן הפלאטפוס.
מקווה שבמסגרת חגיגת הגז של לורין לא העלו זבח...שתבוא למירון בל"ג בעומר: ממש תשתלב במרחב!

Brady

New member
שישנו את שיטת ההצבעה של השנתיים האחרונות

כולם מקבלים אותו אחוז מהקהל, ככה שלשופטים יש את כל הכוח לקבוע את המנצח (חדשות טובות למרייט האוברייטד)

Willo the Wisp

New member

למרות שאם יש שיטה שבפועל נותנת לשופטים יותר השפעה על התוצאה, סביר שהיא דווקא תגיע לאירוויזיון עצמו די מהר. בטח בפעם הבאה ששבדיה תארח זה יקרה.

Willo the Wisp

New member
למרות ש
ב-2016 זה היה הפוך

הטופ של השופטים היה מאוד צמוד ופרנס ניצח בזכות פער גדול שהיה לו אצל המצביעים בטלווט ובאפליקציה. בכל מקרה נראה לי שזה היה חריג, והשיטה הזאת תספק בעיקר תוצאות כמו ב-2017 אז אני נגד.

למעלה